پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی کنکور انسانی در کشور ، حضوری در کرج و تهران

مشاوره تخصصی کنکور انسانی 100 درصد تضمینی

تیم ما روش نتیجه گیری خوب را می داند.....
aset01
درباره تیم مشاوره تحصیلی انسانی آکو

ما در مشاوره تحصیلی آکو داری یک تیم زبده از مشاورین پر تجربه و مسلط به دروس تخصصی انسانی هستیم. برنامه ریزی مدون، آزمون های دوره ای و تیم پشتیبانی حرفه ای از برنامه های ما برای دانش آموزان است.

علوم انسانی از رشته های محبوب سال های اخیر است که مورد توجه بسیاری از دانش آموزان قرار گرفته است. در سنوات اخیر تعداد داوطلبین این گروه آزمایشی رشد چشمگیری داشته است، تعداد پذیرش بالا در رشته های فرهنگیان و رشته های محبوبی مانند حقوق، روانشناسی، علوم قضایی، مشاوره و … باعثشده تا رقابت زیادی در کنکور انسانی وجود داشته باشد.

ما چه می کنیم؟

نظارت بر اجرای برنامه مهم تر از برنامه ریزی

aset02
icon01

سامانه آزمون آنلاین و پشتیبانی حرفه ای

در مشاوره تحصیلی آکو یکی از ارکان اصلی برنامه ریزی آزمون های آنلاین و حضوری است که مهم ترین عامل محک زدن دانش آموزان است. هر لحظه و هر ساعتی امکان برگزاریی آزمون توسط سامانه های ما وجود دارد. از طرف دیگر پیگیری توسط مشاور و پشتیبانان مشاوره ای و روانشناسی خود عامل دیگری برای به حداکثر رساندن عملکرد دانش آموزان و نظارت بر آنان است.

آیکون موبایل

کلاس های VIP

در مشاوره تحصیلی آکو کلاس هایی را با برترین اساتید کنکور در شهر کرج برگزار می گردد. کلاس های VIP آکو در واقع یک بسته ی جامع و مدیریت شده است تا داوطلبین و دانش آموزان کنکور انسانی بتوانند به بهترین شیوه ممکن از وقت و انرژی خود در سال کنکور استفاده کنند. مدرسین این کلاس ها از برترین اساتید کنکور هستند که در سال های اخیر خود را به اثبات رسانده اند. در این کلاس ها آمادگی لازم برای امتحانات نهایی و کنکور سراسری تضمینی است.

آیکون آمار

بر اساس آخرین تغییرات

بسیاری از موسسات و مراکز از تغییرات کنکور سراسری و امتحانات نهاییی غافل هستند. حتی برخی از دبیران در جزوات و کتاب های خود این تغییرات را لحاظ نکرده اند با توجه به مصوبه ی آخر شورای انقلاب فرهنگی از سال 1402 به بعد امتحانات نهایی متوسطه دوم تاثیر مستقیمی برا قبولی دانش آموزان انسانی نیز خواهد داشت. این تاثیر مستقیم با 40 درصد تاثیر مستقیم از سال 1402 آغاز و به 60 درصد در سال 1404 می رسد.

معرفی کنکور انسانی و آخرین تغییرات این آزمون

از کنکور غافل نشوید و حواستان به امتحانات نهایی باشد.

بر اساس آخرین مصوبات کنکور از سال 1402 به بعد در دو مرحله ی دی و تیر برگزار می شود تا دانش آموزان بتوانند در یک سال مجدداً شانس خود را برای کسب رتبه ی بهتر امتحان کنند. داوطلبین کنکور 1402 دارای تاثیر 40 درصدی سوابق تحصیلی و داوطلبین 1403 و 1404 به ترتیب 50 و 60 درصد از قبولی دانشگاهشان مربوط به سوابق تحصیلی می گردد.

شرایط کلی کنکور انسانی

از سال 1401 به بعد کنکور تغییرات قابل توجهی را داشته است که رشته انسانی نیز از این قاعده مستثنا نبوده است به برخی از این تغییرات بصورت خلاصه می پردازیم: 

aset02
درس
ضریب
ریاضی
6
اقتصاد
2
علوم و فنون ادبی
8
عربی تخصصی
5
تاریخ و جغرافیا
5
علوم اجتماعی
5
فلسفه و منطق
5
روانشناسی
2

امتحانات نهایی و دروس مهم رشته انسانی

امتحانات نهایی اما حالا مهم تر ازقبل هستند. 40 درصد در اولین سال تصویب که شامل 26 درصد دروس عمومی و 14 درصد دروس تخصصی می شود. چیزی که پر واضح است این استکه اهمیت دروس عمومی از دروس تخصصی بالاتر است و یک دانش اموز دوازدهم باید نسبت به درس های عمومی بی توجه نباشد.

دروس دوازدهم
ضریب
ادبیات فارسی عمومی
21.6
دین و زندگی
19.13
زبان انگلیسی
18.80
سلامت و بهداشت
3.44
ریاضی
6
علوم و فنون ادبی
7.80
عربی تخصصی
5.10
تاریخ
7
جغرافیا
6
جامعه شناسی
7
فلسفه
5.1

مشاوره کنکور انسانی در کرج

مشاوره کنکور انسانی یکی از تخصصی ترین قسمت های کار مشاوره تحصیلی است. تفاوت ساختاری دروس رشته انسانی، حجم بسیار بالای دروس، تعداد بالای دروس تخصصی این امر را دشوار تر کرده است.  تیم مشاورین تحصیلی انسانی آکو در کرج به عنوان یک مجموعه ی حرفه ای از بهترین هاست که به چند و چون این امر بصورت صد درصدی آشنا هستند و داوطلبین را به هدف خود نزدیک تر می کنند.

ویژگی های مشاوره کنکور انسانی 

مهم ترین ویژگی های یک مشاور انسانی را در موارد زیر بصورت خلاصه بیان کرده ایم:

 • برنامه ریزی منظم و سر وقت
 • پیگیری منظم و روزانه 
 • مسلط بودن به مباحث اصلی دروس تخصصی انسانی 
 • توجه به امتحانات نهایی و میزان تاثیر آن ها 
 • ایجاد تعادل در برنامه ی مطالعاتی و پوشش دروس هر سه پایه 
 • برنامه ریزی و ارائه راهکار  صحیح مطالعاتی برای دروسی مانند تاریخ و جغرافیا 
 • پیگیری روزانه برنامه مطالعاتی دانش آموزان 
 • ارائه شیوه صحیح مطالعاتی برای درس های اقتصاد و ریاضی
 • آموزش نحوه ی تست زنی در دروس و افزایش مهارت داوطلبین
 • برنامه ریزی بر اساس بودجه بندی های آزمون های آزمایشی
 • برگزاری آزمون های مدون روزانه و هفتگی 
 • معرفی منابع تستی و تشریحی مناسب برای موفقیت در آزمون ها
 • آمادگی دانش آموزان برای مصاحبه ی دانشگاه فرهنگیان
مشاوره کنکور انسانی

مشاوره کنکور انسانی آکو در شهر کرج و تهران

تیم مشاوره انسانی ما در شهر کرج در شعبه ی یک در منطقه مهرشهر حضور فعالی دارند همچنین تیم ما در روزهایی از هفته نیز در منطقه فردیس به منظور خدمت  رسانی به دانش آموزان حضور دارند. دانش آموزان کرجی می توانند در هر زمانی از روزهای هفته به این مراکز مراجع نمایند. همچنین در شهر تهران می توانند به سید خندان جنب خیابان شریعتی به آموزشگاه علوم مراجعه کنند.

اعضای اصلی تیم مشاوره ما را بشناسید

یک تیم حرفه ای به همراه پشتیبانی شاید به چیز دیگری نیاز نداشته باشد

سهیل حاج کرم
aset02
سهیل حاج کرم
سرپرست مشاوره تحصیلی آکو
مجتبی سادات رسول
aset02
مجتبی سادات رسول
مشاور نظری
نرگس لک
aset02
نرگس لک
مشاور
امید حیدری ریاضی
aset02
دکتر امید حیدری
مدیر آموزش
پارمیس منتخبی
aset02
پارمیس منتخبی طهرانی
مشاور
پریا واعظی
aset02
پریا واعظی
مشاور
مهشید صالحی نژاد
aset02
مهشید صالحی نژاد
مشاور تخصصی زبان
کیمیا کبیریان
aset02
کیمیا کبیریان
مشاور و مدیر دانش پذیر
aset05 1
aset06
سهیل حاج کرم مشاور
سهیل حاج کرم سرپرست مشاوره آکو

با بیش از 10 سابقه مشاوره تحصیلی و برگزاری همایش

Semi colon icon

مهندس سهیل حاج کرم مربی موفقیت، مشاور انگیزشی و برگزار کننده ی همایش های تحصیلی، آموزش و روانشناسی است. “ما تمام تلاشمان را برای نتیجه گیری دانش آموزان انجام می دهیم و چیزی جز نتیجه اهمیت ندارد همیشه گفته ام و این بار هم می گویم که من یک مشاور تحصیلی هستم و نه مشاور جذب و ثبت نام! “

ثبت نام مشاوره حضوری برای کرجی ها و تهرانی ها و ثبت نام مشاوره آنلاین از سراسر کشور

مشاوره تحصیلی کنکور انسانی در کرج علاوه بر خدمات مشاوره تحصیلی ضمن سال برگزار کننده ی انواع اردوهای مطالعاتی نوروزی، کمپ های مطالعاتی، هدایت تحصیلی و انتخاب رشته ی تخصصی رشته انسانی در بهترین مرکز انتخاب رشته در کرج انجام می شود. 

به منظور ارتباط با مشاورین ما با شماره ی 91693537 یا  33408944-026 تماس بگیرید. در غیر اینصورت فرم تماس را در همین صفحه پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند.

درخواست نقل قول

سوالات متداول

مشاوره تخصصی کنکور انسانی یک فرآیند تخصصی است که یک مشاور رشته انسانی باید از چند و چون دروس این رشته، حساسیت های آن و برنامه ریزی آن  اطلاعات کافی را داشته باشد.

یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی در کرج مشاوره تحصیلی آکو است که شعبه ی اصلی آن در مهرشهر واقع شده است.

شما در مشاوره تحصیلی آکو می توانید با تماس تلفنی، بصورت حضوری و یا در سایت پرسش و پاسخ تحصیلی سوالات خود را مطرح کنید مشاورین ما در اسرع وقت پاسخگو خواهند بود.

مشاوره آکو برای دانش آموزان رشته ی انسانی بصورت حضوری در کرج کلاس VIP برگزار می کند، همچنین در سیستم مشاوره؛ برنامه ریزی منظم، پشتیبانی، آزمون های دوره ای ارائه می شود.

مشاورین ما به دانش آموزان سراسر کشور مشاوره آنلاین ارائه می کنند. پیگیری در واتساپ، تلگرام و پیام رسان های داخلی انجام می گردد.

دکمه بازگشت به بالا