تست زمین شناسی فصل ۱

۵/۵ - (۱ امتیاز)

تست زمین شناسی فصل ۱ یک مجموعه سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد.

تعداد سوالات این آزمون ۳۹۵ عدد است.

برای دانلود ۳۹۵ تست زمین شناسی به انتهای صفحه مراجعه کنید.

نمونه سوال زمین شناسی

در این بخش ۳۹۵ تست زمین شناسی فصل ۱ از درس زمین شناسی را برای شما طرح کرده ایم. ۳۹۵ تست زمین شناسی فصل ۱ به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی:

۵۰ تست دامنه و برد توابع

بودجه بندی زمین شناسی در کنکور ۱۴۰۰

تعداد سوالات درس زمین شناسی در کنکور سراسری تجربی ۲۵ عدد است. ضریب درس زمین شناسی در کنکور سراسری تجربی برای زیرگروه سه، ۴ می‌باشد. بودجه بندی سوالات زمین شناسی در کنکور تجربی تقریبا به صورت زیر است.

  • فصل اول: ۵ سوال
  • فصل دوم: ۳ سوال
  • فصل سوم: ۴ سوال
  • فصل چهارم: ۳ سوال
  • فصل پنجم: ۴ سوال
  • فصل ششم: ۳ سوال
  • فصل هفتم: ۳ سوال

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست زمین شناسی یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس زمین شناسی می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا