دانلود تست زیست یازدهم

دانلود تست زیست یازدهم

اینجا می تونید تست های فصول مختلف زیست یازدهم را دانلود کنید. تنظیم عضبی دارای 2 گفتار می باشد. کتاب زیست شناسی 2 دومین کتاب زیست شناسی دورۀ دوم متوسطه است که برای پایۀ یازدهم رشتهٔ علوم تجربی تألیف و چاپ شده است. این کتاب ادامه اجرای برنامۀ ١٢ ساله حوزه تربیت و یادگیری علوم تجربی در موضوع زیست شناسی است که از دورۀ ابتدایی آغاز و در سه سال اوّل متوسطه در قالب کتاب های علوم تجربی ادامه یافته و با کتاب زیست 1 پایهٔ دهم به دورۀ دوم متوسطه رسید. در این محصول شما به رایگان می توانید 50 تست سراسری را دانلود کنید.

کتاب زیست شناسی 2

کتاب زیست شناسی 2 در ادامه کتاب زیست شناسی 1 به معرفی سازوکارهای مهم در انسان و سایر جانداران برای تنظیم فعالیت های زیستی و نیز حفظ و پایداری نسل می پردازد. دانش آموزان با مطالعه این کتاب با فرایندهاو ساختارهایی آشنا می شوند که با وجود تنوع در دنیای زنده از اصول ثابتی پیروی می کنند. محتوای این کتاب در تم و زمینه «تنظیم و پایداری »در نه فصل ، ارائه شده است. محتوای این نه فصل شامل تنظیم عصبی و شیمیایی، حس و حرکت، ایمنی، تقسیم یاخته ای ،تولید مثل در انسان ، جانوران و گیاهان نهاندانه و پاسخ گیاهان به محرک هاست که در قالب متن ، تصویر و فعالیت های گوناگون سازماندهی شده است.

درباره ی ما

بخش نمونه سوالات آکو یک بخش بسیار مفید برای دانش آموزان، معلمین و داوطلبین کنکور می باشد. در این بخش می توانید به راحتی نمونه سوالات تستی و تشریحی را رایگان دانلود کنید.

آخرین نمونه سوالات

بانک آزمون آکو

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

قالب استادیار وردپرس

دکمه بازگشت به بالا