پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

شخصیت شناسی

شخصیت شناسی تحصیلی برای انتخاب رشته صحیح میتواند یکی از اقدامات اولیه برای داشتن آینده ای روشن باشد. با تست های شخصیت شناسی تحصیلی مرکز کنکور آکو بهترین نتیجه را در دست خواهید داشت. کافیست با شماره های مرکز مشاوره تخصصی کنکور و انتخاب رشته آکو در تماس باشید تا بهترین انتخاب را در پایه نهم برای مقدمه سازی آینده و مناسب ترین انتخاب رشته کنکور را برای رسیدن به اهدافتان انجام دهید.

شخصیت شناسی

مقالات شخصیت شناسی به شما کمک می کند تا در سال کنکور از زوایای روانشناسی خود آگاه شوند تا در فرایند تحصیلی موفق تر ظاهر شوید. علاوه بر مقالات این بخش شما می توانید از آزمون های روانشناسی رایگان نیز بهره ببرید.

 • مشاوره تحصیلی کنکور برای وسواس مطالعاتی کنکور

  وسواس مطالعاتی چیست؟

  یکی از اختلالات شخصیتی که انواع مختلفی دارد وسواس است. وسواس فکری، افکار مزاحمی‌ست که افراد برای رسیدن به آرامش باید یک سری رفتار و تمرین رو انجام بدن. افراد دچار انواع وسواس فکری احتمالا خود را بسیار گرفتار چرخه زندگی میدانند چون این رفتار بسیارغیر منطقی و وقت گیره.  شما اگر برای هرکاری بیش از حد استاندارد وقت بگذارید…

  بیشتر بخوانید »
 • معرفی بهترین تست شخصیت شناسی و خودشناسی واقعی برای انتخاب رشته نهم و کنکور با آزمون MBTI 

  کدام تست شخصیت شناسی تحصیلی را پیشنهاد میکنید

  در تمامی مراحل زندگی ، شناخت خود از مهمترین المان ها برای رسیدن به موفقیت است. حالا اگر بحث انتخاب رشته نهم یا انتخاب رشته دانشگاه باشد، این خودشناسی میتواند آینده شما را تعیین کند. با شرکت در یک تست شخصیت شناسی تحصیلی خوب ، دانش آموز میتواند علایق و استعداد خود را بیشتر شناخته و در همان راستا نیز…

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا