پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

کلاس کنکور

معرفی ایمان ساریخانی استاد هندسه و گسسته

بهترین استاد هندسه و گسسته کنکور ریاضی

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (2 امتیاز)

کنکور ریاضی را میتوان این روزها پر بازده ترین کنکور نظری دانست. یعنی چه؟ یعنی با کم شدن تعداد داوطلبان کنکور ریاضی داوطلبان با اندکی تلاش میتوانند رقابت ساده تری داشته باشند و رشته های برتر دانشگاه های فنی کشور را ازآن خود کنند. در این میان یکی از درس های چالش برانگیز کنکور ریاضی هندسه و گسسته است که ناخواسته به یک غول بی شاخ و دم برای دانش آموزان تبدیل شده است.

شرکت در کلاس های کنکور ریاضی و کمک گرفتن از بهترین استاد هندسه و گسسته کنکور میتواند مسیر مساعدی برای رسیدن به درصد بالا در ریاضیات کنکور ریاضی و فنی باشد. استاد ایمان ساریخانی با محبوبیت شخصی و توانایی علمی که دارد توانسته است دانش آموزان را به این درس علاقه مند کند.

 ساریخانی هندسه و گسسته کنکور را به قدری درخشان تدریس میکند و با رفاقت یاد میدهد که برای فعالیت های آنلاین و پروازی در آموزشگاه های بنام کشور دعوت به همکاری میشوند. به علت کمالگرایی در تدریس، این استاد ترجیح میدهد هندسه و گسسته را به صورت حضوری تدریس کند تا تفهیم مطالب کامل و قابل لمس تر باشد و به همین دلیل ترجیحا در بهترین آموزشگاه های کنکور کرج فعالیت کند. درباره رزومه کاری و بیوگرافی شخصی استاد ایمان ساریخانی در ادامه این مقاله بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بیوگرافی ایمان ساریخانی استاد هندسه و گسسته

استاد ایمان ساریخانی متولد روز سیزدهم فروردین سال 1373 و درحال حاضر 28 ساله است. این استاد که متولد روز سیزده بدر است فارغ التحصیل رشته مهندسی برق و ارشد الکترونیک است. شروع نام ایمان ساریخانی استاد هندسه از سال 92 شروع شد و ایشان یک دهه است که برای رسیدن به نام بهترین استاد هندسه و گسسته کنکور زحمت کشیده است.

بهترین استاد هندسه و گسسته کنکور

استاد ساریخانی میگوید که سال 92 تدریس را از یک کلاس 4 نفره در دبیرستان بصیرت تهران شروع کرده است و به گفته خودش برای این کلاس چنان ذوق باور نکردنی داشته است که هنوز فراموش نمیکند. ایمان ساریخانی در مصاحبه هایی که با انتشارات و مراکز آموزشی مختلف داشته است علاقه قلبی خود به دانش آموزان و تدریس را اذعان کرده است.

او مدعی داشتن بدترین دستخط درمیان اساتید ریاضی است و از  به اشتراک گذاشتن لحظات خستگی و خوشحالی اش در اینستاگرام عبایی ندارد. اینستاگرام ایمان ساریخانی استاد هندسه و گسسته کنکور را مشاهده کنید.

این استاد جوان در صفحه اینستاگرام کاری اش بسیار فعال است و نمونه سوال های کنکور و سوالات ترکیبی و مبحثی حل میکند و هدفش آموزش هرچه بیشتر این درس شیرین به دانش آموزان است. او درباره رزومه کاری خودش نیز اطلاعاتی در اختیار عموم قرار داده است که مطالعه پشتوانه ادعای بهترین استاد ریاضیات کنکور خالی از لطف نیست.

رزومه کاری بهترین استاد هندسه کنکور

ایمان ساریخانی هندسه و گسسته کنکور را در آموزشگاه ها و حتی مدارس آبادان، اهوز، کاشان، قزوین، کرج، خواجه نصیر، تهران و …. تدریس کرده است. این استاد در سالهای گذشته به صورت پروازی و آنلاین مشغول تدریس بوده ان و در کنار این تدریس ویراستار علمی انتشارات علوی و بیست نیز بوده است. ساریخانی هندسه و گسسته کنکور را در آموزشگاه های زیر تدریس کرده است:

 • آموزشگاه کنکور و تقویتی گزینه دو
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی جهانیان
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی خواجه نصیر
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی علوی
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی معراج
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی حنانه
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی ارسطو
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی پرسا
 • آموزشگاه کنکور و تقویتی سما

از جمله کتاب هایی که استاد ساریخانی ویراستاری کرده است میتوان حساب و دیفرانسیل انتشارات علوی و هندسه تحلیلی انتشارات بیت را نام برد. او درباره رسیدن به هدفی که از تدریس دارد میگوید:

من باور دارم که تلاش هوشمندانه، تمرکز روی هدف و ایمان به قدرت درونیت تورو به هدفی که در نهایت داری خواهد رساند.

استاد ساریخانی را میتوان یکی از بهترین همراه های دانش آموزان و تا حدی مشاور کنکور ریاضی دانست هرچند که این استاد وقت و دانش خود را به صورت تخصصی وقف کلاس های هندسه و گسسته کنکور انسانی و تدریس هرچه بهتر آن کرده است.

راه های ارتباطی با استاد ساریخانی

همه آموزشگاه های تقویتی کنکور ، کلاس هندسه و گسسته را به صورت جداگانه برگزار نمیکنند و ترجیح میدهند در یک دوره جامع ریاضیات کنکور انسانی، تمام مباحث حسابان، جبر و احتمال، هندسه و گسسته و ریاضی دهم را جمع کنند.

اما اگر آموزشگاه کنکور تقویتی که در مسیر پیشرفت همراه دانش آموزان هستند را انتخاب کنید، میتوانید کلاس های تقویتی هندسه و گسسته را با بهترین استاد ریاضیات گسسته کنکور بگذرانید و حتی برای شرکت در کنکور ریاضی با دیپلم تجربی بدون ذره ای اشکال ادامه دهید.

برای ارتباط با استاد ساریخانی میتوانید به صورت آنلاین از طریق کانال های تلگرام یا پیج اینستاگرام استاد ساریخانی اقدام کنید و یا از طریق آموزشگاه های کنکور تلفنی یا حضوری برای ثبت نام در کلاس های استاد ساریخانی راه باز کنید.

 • اینستاگرام: پیج اینستاگرام استاد ایمان ساریخانی
 • تلفن تماس: 02633408944 09025646234
 • آدرس: آموزشگاه پرسا – مهرشهر کرج – بلوار شهرداری

روش و نمونه تدریس ساری خانی استاد هندسه و گسسته کنکور

ایمان ساریخانی رابطه بسیار نزدیکی با دانش آموزان دارد و به گفته خودش آنقدر عاشق تدریس است که هنوز هم وقتی در کلاس درس راه میرود ذوق و شوق دارد و حس موفقیت و خوشبختی میکند. او درباره روش تدریس خودش میگوید که هرروز برای بهتر شدن روش تدریسم تلاش میکنم و از هیچ عملی فروگذار نمیکنم. نمونه تدریس این استاد را باهم ببینیم تا بعد درباره روش تدریس ایشان بیشتر صحبت کنیم.

استاد ایمان ساریخانی هندسه و گسسته را برایت راحت میکند. این واقعا همان حرفی است که شاگردانش درباره کلاس هایش میزنند. رفتار شیرین و دوستانه درکنار تدریس سرسختانه برای دانش آموزان کنکوری کلاس های این استاد را هرروز شلوغ تر میکند. شاید خواندن نظرات دانش آموزان بتواند ادبه ما را برای معرفی بهترین استاد هندسه کنکور محکم تر کند.

نظر دانش آموزان درباره تدریس ایمان ساریخانی هندسه

به طور کلی رضایت دانش آموزان از کلاس های هندسه و گسسته کنکور استاد ساریخانی بالاست و تقریبا میتوان گفت که هیچیک از شاگردان استاد ساریخانی درباره کلاس نظر نفی ندارند. هرچند این درس به طور کلی چالش بزرگی برای دانش آموزان است و از سختی سوال ها مینالند. اما دانش آموزان رشته ریاضی درباره استاد ایمان ساریخانی و کلاس هندسه او میگویند

استاد ساریخانی هندسه و گسسته را مثل یک هلوی پوست کنده در گلوی ما فرو میکند و شاید کلاس های او را بتوانیم بهترین کلاس ریاضی کنکور ریاضی بدانیم.

از دانش آموزان درباره نمره دادن به اخلاق و دریس استاد ساریخانی نظر خواستیم و آنها به تدریس استاد ساریخانی نمره 8.5 الی 9 از 10 دادند و به اخلاقیات وی در زمان تدریس و پاسخگویی به سوالات دانش آموزان نمره 10 تعلق گرفت. اما جایی که استاد ساریخانی نمره پایینی گرفت در زمان سخت گیری در آزمون ها و اصرار به تفهیم کامل سوالات بود.

دانش آموزان به ویژه پسران استاد ساریخانی میگویند که ایمان ساریخانی رفیق روزهای کنکور ما بود اما این رفیق در زمان درس و آموزش سخت گیر ترین و بداخلاق ترین استادی بود که میشناختیم.

استاد هندسه و گسسته کنکور

مقایسه استاد ساریخانی با اساتید برتر هندسه و گسسته کنکور

استاد ها جواد ترکمن، آرش عمید و مجید علایی را میتوان رقبای اصلی ایمان ساریخانی در تدریس هندسه و گسسته کنکور دانست. در مقایسه این استادی با استاد ساریخانی میتوان سن کمتر استاد هندسه ساریخانی را نکته ای مهم برای ارتباط با دانش آموزان دانست.

استاد ساریخانی کلاس های رفاقتی دارد یعنی شما کاملا انتخابی و با توجه به علاقه شخصی به استاد یا درس موضوع را خواهید فهمید. اینطوری یادگیری هندسه دیگر کار سختی نیست. البته استاد ترکمن و استاد عمید نیز در نظر سنجی دانش آموزان رتبه بالایی گرفته اند و تنمیتوان آنها را در این رقابت تدریس و آموزش هندسه گسسته رشته ریاضی نادیده گرفت.

روش تدریس استاد ساریخانی با توضیح و تفهیم کتاب درسی در کنار جزوه است این درحالی است که استاد علایی ترجیح میدهد از جزوات پیش نوشته شده برای تدریس استفاده کند. به طور کلی سطح تدریس استاد علایی بالاتر از استاد ساریخانی است که این هم مزیت و هم عیب محسوب میشود.

برای دانش آموزان ضعیف تر ارائه درس به صورت پیشرفته خیلی سخت خواهد بود و باوجود هزینه ای که برای کلاس پرداخت کرده اند قرار است چیز زیادی از آنچه استاد میگوید یاد نگیرد. اما این سطح بالا بودن برای دانش آموزان قوی و سطح بالا بهتر است و میتواند مزیت محسوب شود.

بهرحال بهترین استاد بودن کاملا وابسته به شرایط تحصیلی شماست.و شاید استاد ساریخانی بتواند برای شما استاد بهتری باشد. برای اطلاع از شرایط کلاس ها بهتر است یک جلسه را در کلاس این استاد بگذرانید و مطمئن شوید که ارتباط مناسبی برقرار میکنید.

مشاوره کنکور ریاضی درباره هندسه و گسسته استاد ساریخانی چه میگوید؟

به طور کلی به عنوان مشاور تحصیلی پیشنهاد میکنیم تا حد امکان از کلاس های کنکور استفاده نکنید و سعی کنید هزینه خود را برای مشاوره تخصصی صرف کنید. یک مشاور خوب علاوه بر اینکه میتواند رفع اشکال دروس تخصصی را برای شما انجام دهد بلکه با برگزاری آزمون های دوره ای و برنامه ریزی صحیح برای رسیدن به هدف اصلی شمارا هدایت میکند.

برای ارتباط با دپارتمان آموزشگاه کنکور پرسا و پیش ثبت نام کلاس های کنکور 1403 با 20 درصد تخفیف با شماره 02691690517 تماس بگیرید و یا از طرق اینستاگرام اولین وقت مشاوره خود را رزرو کنید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا