خبر

جایگاه معلمین باید حفظ شود

تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

به گزارش مجله آکو و به نقل از برنا مهدی دوستی گفت: جایگاه و شأن معلمین باید حفظ شود. استاندار هرمزگان بیان کرد آموزش و تربیت نیروی انسانی اولویت مهم مجموعه دولت در هرمزگان است. وی از برنامه‌ریزی ویژه برای موفقیت بیشتر دانش آموزان استان هرمزگان در کنکور سراسری خبر داد.

مهدی دوستی در دیدار با جمعی از اعضای جمعیت فرهنگیان جوان استان هرمزگان با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت، عنوان کرد: اشتغال و رفاه جامعه در گروی آموزش مناسب نیروی انسانی است و در این راستا آموزش و تربیت نیروی انسانی اولویت مهم مجموعه دولت در هرمزگان محسوب می شود. دوستی، توجه ویژه به آموزش را از اولویت‌های اصلی در هرمزگان اعلام کرد و ادامه داد: برنامه ویژه‌ای برای ارتقای آمادگی دانش آموزان استان هرمزگان جهت موفقیت بیشتر آنها در کنکور سراسری، تدوین شده است.

وی از تخصیص اعتبار لازم جهت حمایت از برنامه های اصلی آموزشی کنکور در هرمزگان خبر داد و افزود: تمامی امکانات و ظرفیت‌ها برای کمک به اجرای این برنامه به کار گرفته می‌شود تا شاهد موفقیت بیشتر دانش آموزان استان هرمزگان در ورود به دانشگاه‌های معتبر کشور باشیم.

دوستی تصریح کرد: توسعه آموزش های فنی و حرفه‌ای در مدارس با هدف ترویج مهارت آموزی، از دیگر برنامه‌ها در بخش آموزش و پرورش در هرمزگان خواهد بود و در خصوص توسعه آموزش های فنی و حرفه ای با صنایع استان مذاکره شده است.

وی با تاکید بر اینکه فرآیندها و جلسات باید به نتیجه بیانجامد، بر رسیدگی جدی به مسائل و پیگیری رفع مشکلات مجموعه معلمان و فرهنگیان استان هرمزگان تاکید کرد و گفت: جایگاه و شأن معلمین بزرگوار باید حفظ شود و همه باید در این راستا تلاش کنیم. در این نشست، جمعی از اعضای جمعیت فرهنگیان جوان استان هرمزگان، نظرات خود در زمینه مسائل مرتبط با آموزش و پرورش را مطرح کردند.

اصلاح و ساماندهی جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش، رفع مشکل دانش آموزان بازمانده از تحصیل، استفاده از مدیران جوان در مدیریت مدارس، رفع مشکلات دانشگاه فرهنگیان، احداث هنرستان بهیاری در استان، راه‌اندازی رشته‌های متنوع و متناسب با نیازهای آینده شغلی استان، راه اندازی هنرستان های حمل و نقل ریلی، رفع مشکل تعاونی مصرف فرهنگیان، رفع مشکلات درمانگاه فرهنگیان، تربیت نیروی انسانی، هدایت تحصیلی مناسب از جمله مواردی بود که جمعی از اعضای جمعیت فرهنگیان جوان استان هرمزگان در این نشست عنوان کردند.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر جایگاه معلمین باید حفظ شود سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا