ویدئوهاآموزش ویدئویی زیست

حل تست 140 کنکور تجربی 1401

تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو به حل تست 140 کنکور تجربی 1401 می پردازیم. تست 140 زیست شناسی را به صورت تشریحی حل کرده و نکات آن را بیان می کنیم.

تست 140 از بخش مهم ژن ها می باشد که در کنکور حتما تست هایی از آن ها خواهیم داشت.این مبحث در مواقعی می تواند گیج کننده یا سخت باشد. چون امکان ترکیب کردن مباحث مختلف در این فصل زیاد است.

به همین دلیل هر روز تست بزنید و مهارت خودتان را زیاد کنید. تست زیست دوازدهم در این مسیر به شما کمک خواهد کرد.

به طور کلی در هنگام مطالعه زیست بدانید که کلیه کتاب های زیست شناسی به یکدیگر پیوسته است. پس نمی توان گفت که کدام کتاب اهمیت بیش تری دارد. مطالعه همه شان به صورت دقیق مهم است.

اگر هنوز روش مطالعه زیست را به خوبی یاد نگرفته اید در مقاله مطالعه اصولی زیست به سبک کنکور یاد می گیرید چگونه تست بزنید و مطالعه ای مفید داشته باشید.

چرا تحلیل تست 140کنکور تجربی 1401 مهم است؟

صورت سوال دارای نکات مهمی است که در این ویدیو همه این نکات گفته شده است.

پیچیدگی فصل ژن ها برای اکثر دانش آموزان مانند کابوس است. اما علاقه مندان به این رشته خوب است بدانند که فرصت های شغلی مختلفی در این رشته وجود دارد. بستگی دارد که شما در کدام بخش آن تخصص داشته باشید.

برای مثال اگر تسلط خوبی به مباحث درسی دارید و آموزش دادن هم برایتان لذت بخش است می توانید در مراکز آموزشی مختلفی تدریس کنید.

یا در آزمایشگاه های پزشکی برای تشخیص بیماری هایی مثل سرطان یا بیماری های ژنتیکی مشغول به کار شوید.

برای دریافت تست های بیش تر از بخش ژنتیک در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا