مشاور من

هر چی بیشتر بدونی، محیط ندانسته‌هایت بزرگ‌تر می‌شود

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

شاید برخی از شما دوستان با این تیتر که هر چی بیشتر بدونی، محیط ندانسته‌هایت بزرگ‌تر می‌شود، حتی برای یکبار هم که شده برخورد داشته باشید. در حقیقت این موضوع بسیار ساده خواهد بود و به راحتی شما که داوطلب کنکور هستید، آن را لمس خواهید کرد. با مرکز تخصصی مشاوره کنکور آکو، بهترین مرکز مشاوره کنکور انسانی و هنر و زبان همراه باشید تا بیشتر در این مورد با شما صحبت کنیم.

هرچی بیشتر بدونی محیط ندانسته هایت بیشتر میشود

در حقیقت این لفظ را کاملاً در چهره داوطلبان در ایام منتهی به کنکور خواهید دید و اگر مشاور متخصص کنکور هنر و زبان باشید که دیگر هیچ. این محیط ندانسته ها بدین صورت بروز پیدا خواهد کرد که آن کسی که بیشتر مطالعه انجام داده، بیشتر استرس دارد و در مقابل کسانی که کمترین میزان مطالعه را انجام داده‌اند، بدون استرس خواهند بود.

گروه اول چون می‌دانند که چه چیزی در برابرشان قرار دارد و برای آن زحمت کشیده‌اند، آن را حق خود می‌دانند و هر گونه از دست رفتن را پایان کار خود تلقی خواهند کرد. در مقابل گروه دوم چیزی کاشت نکرده‌اند که موقع برداشت و روز کنکور از آن نگران باشند. دراین‌میان یک مشاوره تخصصی کنکور میتواند استرس را از هر دو گروه به طرز معقولی دور کرده و به جای اضطراب مضر ، این نگرانی را به فرصتی برای بیشتر تلاش کردن تبدیل کند.

مرکز مشاوره تخصصی کنکور زبان و هنر و انسانی در کرج

البته این جمله معروف که بیان می‌کند هر چی بیشتر بدونی، محیط ندانسته‌هایت بزرگ‌تر می‌شود، از یک سوی دیگر نیز قابل بررسی خواهد بود. در حقیقت یک عملکرد کامل ذهنی خواهد بود که به طور ناخود آگاه ترس از دست دادن ثبات و حفظ روند موفقیت را احساس می‌کند و آن را به شما انتقال می‌دهد.

راه حل مشاوره تخصصی کنکور آکو

هر چیزی که به عنوان مشکل مطرح گردد، دارای یک راه حل خواهد بود و کافی است که آن را پیدا کنید. مشاوره تخصصی کنکور آکو باتوجه به روش های تخصصی مشاوره ای ، در ادامه سعی میکند شما را از این مشکل برهاند. ما به عنوان مشاوره کنکور زبان و هنر و کنکور انسانی با سالها تجربه به شما این اطمینان را میدهیم که تا دقایقی دیگر از شر استرس ها و اضطراب های کنکور رها میشوید.

یک باور ذهنی مثبت با مشاوره تخصصی کنکور

همان طور که بیان شد هر چی بیشتر بدونی، محیط ندانسته‌هایت بزرگ‌تر می‌شود، یک ذهنیت خواهد بود و شما باید ذهن خود را قوی سازید. در حقیقت باید این نکته را به ذهن خود بفهمانید که همه چیز در اختیار شما است و به مواردی که به خوبی مطالعه کرده‌اید، تکیه کنید. این که بتوانید به نتیجه برسید به ذهنتان بستگی دارد.

تلقین کردن به این که بهترین هستید، عاملی بسیار مهم خواهد بود و شما باید نیمه پر لیوان را ببینید و به خودتان این انرژی را تزریق کنید که بهترین فرد هستید و دانسته‌هایتان به قدری خواهد بود که برای آزمون کنکور کافی باشد.

مطالعه روتین روش از بین بردن اضطراب 

این موضوع بسیار مهم خواهد بود. شما باید انسجام را در برنامه خود ایجاد کنید. این که یک درس را بخوانید و تست زده یا نزده رها سازید و به سراغ درس دیگری بروید و تا مدت طولانی بابت دوره آن بر نگردید، در حقیقت این کار مثال مستقیمی از ایجاد آشفتگی ذهنی خواهد بود. در کنار این موضوع باید برنامه از شلختگی خارج شود. شاید بیان کنید که این موضوع به چه معنا است یا نظرات مختلفی را مطرح سازید.

با مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو دیگر استرس درس نخواندن نداشته باش

در حقیقت مفهوم سروسامان داشتن به این معنی خواهد بود که شما باید برنامه درست بچینید که از دو منظر تفسیر خواهد شد. یعنی نباید به هیچ وجه دروس را با هم قاطی کنید. بهتر است که در طول یک روز 3 الی 4 درس نهایتاً در برنامه خود قرار دهید. حواستان باشد که در این بازه به هیچ وجه تعداد دروس را بیشتر نکنید، زیرا نتیجه عکس خواهید گرفت.

مورد بعدی تغییر دروس در بین مقاطع خواهد بود. بدان معنا است که فرد یک بار از دهم می‌خواند و بار دوم به سراغ دروس یازدهم خواهد رفت که کار اشتباهی خواهد بود. باید فرد یک مقطع را هدف اصلی و در کنار آن مقطع دوازدهم را به عنوان هدف اصلی قرار دهد تا بتواند به نتیجه مطلوب دست پیدا کند.

در این مطالعه همچنین باید به این نکته توجه کرد که کیفیت مطالعه در یک رنج ثابت باشد. درواقع باید به دنبال تیک خوردن مطالعه دروس نیستید، بلکه هدفتان به نتیجه رسیدن خواهد بود. پس بهتر است که کیفیت را هدف قرار دهید. حواستان باشد که این موضوع محقق نخواهد شد، مگر این که وقت بگذارید، خوب مطالعه کنید و نکته برداری انجام دهید. در نهایت نیز تست زنی کنید. یک مشاوره تخصصی کنکور میتواند شما را از صفر به صد در کنکور هنر و زبان برساند.

بیشتر بخوانید مرکز تخصصی مشاور کنکور انسانی در کرج

تست زنی برای بیشتر کردن آمادگی

مورد بعدی که اهمیت خواهد داشت، موضوع تست زنی خواهد بود. در حقیقت شما به هیچ وجه نباید به دنبال سوالات نامتعارف باشید که باعث تقویت این احساس که هر چی بیشتر بدونی، محیط ندانسته‌هایت بزرگ‌تر می‌شود، بگردد. حواستان باشد که تست‌ها در حقیقت باید کاملاً در سطح کنکور باشند و به هیچ وجه به صورت پراکنده یا سطح بالاتر نباشد.

همچنین از سوالات خاص یا تک سوالات بسیار سخت تا حد امکان اجتناب کنید تا بتوانید در ادامه کارتان راحت‌تر باشد. یک راهی که پیشنهاد می‌دهیم این خواهد بود که به ترتیب تست بزنید. یعنی ابتدا به ساکن تست آسان بزنید و سپس به سراغ سوالات متوسط و سخت بروید. البته برای کنکور هنر و زبان مشاوره میتواند برای شما مفید تر باشد.

بهتر است اگر در حال دوره هستید، ابتدا به ساکن با تستی که دفعه پیش غلط حل کردید، کار را آغاز نکنید تا شاید به مشکل بربخورید و یک سوال ساده حل کرده و سپس سوالات اصلی را حل کنید. اینها کاری است که یک مشاوره تخصصی کنکور انسانی برای رتبه شدن پیشنهاد میدهد.

بهترین مرکز مشاور کنکور انسانی و هنر و زبان در کرج

نقش مشاور تخصصی کنکور برای رفع اضطراب

در حقیقت مشاور از دو جنبه می‌تواند در این مشکل به شما کمک کند. یکی را می‌توان روحی بیان کرد و دومی موضوع برنامه ریزی خواهد بود. در وهله اول به این صورت خواهد بود که به هیچ وجه فرد نگران نخواهد بود. ترس‌های خود را در جلسات مشاوره تخصصی کنکور در میان بگذارید و او که اولین بار نیست با آن مسائل روبرو می‌شود و جوابی درخور خواهد داد.

در مورد این مسائل روحی باید بیان کرد که شما نیز به راحتی به وی اعتماد خواهید کرد و شاید تا حدی آن تلقینی که قرار بود شما برای خودتان به وجود اورید، او به وجود آورده است.

مورد بعدی برنامه درسی خواهد بود که قادر است، هر چیزی را در جای خود قرار دهد و به این ترتیب قادر هستید که به نتیجه مد نظر خود دست پیدا کنید. برنامه‌ای که در پس خود یک دور نگار بسیار جذاب خواهد داشت و آن را فردی چیدمان کرده که چندین بار در قامت مشاور با دانش‌آموزان مختلف تست کرده است. پس انتخاب یک مرکز مشاوره تخصصی کنکور خوب را برای امسال  و قبولی در کنکور انسانی فراموش کنید.

سخن آخر مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو

مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو با سالها تجربه در زمینه مشاوره کنکور هنر و زبان و انسانی به شما میگوید که اضطراب برای ندانستن مطالب کنکور الکی است. داشتن یک برنامه منسجم در این مسیر بسیار کمک کننده خواهد بود. درست است که دغدغه بیشتری دارید و مواردی که بتوان به عنوان نکات قابل از دست رفتن می‌توان بیان کرد، زیاد هست، اما دلیلی بر این ترسیدن وجود ندارد. شما خوب تلاش کرده‌اید. همواره بیشتر وجود خواهد داشت و شما باید هدف را بدانید و طبق آن تلاش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا