مشاور من

کتاب شب امتحان نهایی تاریخ

تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

با نزدیک شدن شب های امتحان نهایی استرس دانش آموزان هم بیش تر شده. البته تاثیر زیاد نمرات امتحان نهایی در کنکور , در بیش تر شدن این استرس بی تاثیر نیست! چیزی که مهم است مطالعه و استفاده مفید از زمانی است که قبل از امتحان دارید.

در این مطلب قصد داریم تا منابع مطالعاتی امتحان نهایی تاریخ را برای بچه های رشته انسانی در پایه دوازدهم بررسی کنیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید و برای سوالات مشاوره ای خود با شماره تلفن 02633408944 تماس بگیرید.

منابع مطالعاتی امتحان نهایی تاریخ

در بین دانش آموزان رشته انسانی, تاریخ یکی از کتاب هایی است که معمولا طرفداران زیادی دارد. با توجه به تخصصی بودن کتاب تاریخ در رشته انسانی, نمره درس تاریخ تاثیر زیادی در کنکور خواهد داشت. در ادامه منابعی که برای مطالعه تاریخ در کنار کتاب درسی مفید است را بررسی می کنیم.

  • کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز ( دوازدهم انسانی ):

موفقیت کتاب های خیلی سبز یک طرف, محبوبیت و موفقیت سری ماجراهای من و درسام خیلی سبز هم یک طرف می باشد. این کتاب از درسنامه هایی تشکیل شده که در هر بخش آن مطالب درسی بررسی می شوند. سوال های امتحانی که در پایان درسنامه ها وجود دارد به مرور مبحث درسی کمک ویژه ای می کند.

من و درسام تاریخ

در پایان کتاب هم آزمونی با نام آزمونی برای نوبت اول و امتحان پایانی در نظر گرفته شده. در این کتاب نکات مهم هر مبحث درسی را می توانید مطالعه کنید و علاوه بر آن برای سوالاتی که در کتاب وجود دارد پاسخنامه هم قرار گرفته. این کتاب برای همه دانش آموزان در هر سطحی که هستند مفید است. قیمت این کتاب بین 120 تا 130 هزار تومان می باشد.

  • کتاب شب امتحان تاریخ خیلی سبز ( دوازدهم انسانی):

خیلی سبز با کتاب شب امتحان تایخ توانسته یک کتاب مختصر و مفید را به دانش آموزان ارائه بدهد. در این کتاب چندین آزمون همراه با پاسخنامه تشریحی وجود دارد. تعداد آزمون های این کتاب خیلی زیاد است و به دو بخش آزمونات نوبت اول و آزمونات نوبت دوم تقسیم می شوند.

امتحان تاریخ خیلی سبز

این آزمون ها بارم بندی دارند و تمام مطالب درسی را شامل می شوند. بطور خلاصه کتاب شب امتحان تاریخ خیلی سبز برای تمرین و حل سوال قبل از امتحان بسیار خوب و کاربردی است. قیمت این کتاب حدود 50 هزار تومان است.

  • کتاب غول امتحان مبتکران (دوازدهم انسانی):

کتاب غول امتحان تاریخ دوازدهم انسانی یکی از منابعی است پر از سوالات و نکات مهم درسی. در این کتاب ایستگاه های تمرینی وجود دارند که در پایان هر درس آمده اند. سوالات امتحانی مربوط به هر درس را در این تمرینات می توانید حل کنید.

امتحان تاریخ دوازدهم

بعد از ایستگاه های تمرینی بخشی با نام اردوی تدارکاتی وجود دارد که برای جمع بندی و دوره مطالبی که آموخته اید مناسب است. این سوالات شبیه ساز امتحانات هستند و حتی بارم بندی هم دارند. به این ترتیب می توانید از خودتان امتحان بگیرید. همچنین پاسخنامه کامل همراه با توضیحات و نکات مهم را می توانید پیدا کنید. این پاسخنامه برای همه تمرین ها و سوالات داخل کتاب وجود دارد. هزینه این کتاب حدود 140 هزار تومان می باشد.

  • کتاب گلبرگ تاریخ گل واژه (دوازدهم انسانی):

اخیرا مجموعه کتاب هایی از گلبرگ منتشر شده که برای شب های امتحانی خیلی خوب هستند. حجم این کتاب نسبتا کم است اما سوالات زیادی را شامل می شود. این کتاب بخاطر تست های متنوعی که دارد باعث شده تا مورد توجه دانش آموزان و دبیران قرار بگیرد.

تاریخ گل واژه

سوالات امتحانی که در کتاب گلبرگ تاریخ طراحی شده همراه با پاسخنامه تشریحی می باشد. این کتاب کاملا منطبق بر کتاب درسی سال 1402-1401 است و تمام مطالب درسی را پوشش می دهد. خلاصه, نکات مهم و آزمونات نوبت اول و نوبت دوم شبیه ساز امتحان باعث شده تا برای امتحانات نهایی و پایانی منبع خوبی برای مطالعه باشد.

رومینا ابوالحسنی

رومینا ابوالحسنی هستم عضو تیم تولید محتوای سایت آکو، امیدوار هستم که همیشه بتونم جواب سوالاتتون رو به بهترین شیوه ممکن بدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا