نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود جزوه ژنتیک زیست یازدهم تجربی

جزوه ژنتیک دکتر عمارلو

5/5 - (1 امتیاز)

ژنتیک میتواند به عنوان یکی از مهمترین مباحث زیست شناسی کنکور داوطلب را با خود همراه کند. اگر دوست این مبحث باشید، میتوانید از سایر رقبای خود در کنکور تجربی با سرعت زیادی رد شوید. جزوه ژنتیک زیست یازدهم دکتر عمارلو ، بهترین استاد زیست کنکور ایران، میتواند برای یادگیری پایه ای ژنتیک کنکور تجربی بهترین باشد. برای دانلود جزوه ژنتیک یازدهم از طریق لینک داخل جدول اقدام کنید. برای مشاوره شروع کنکور تجربی 1402 نیز کلیک کنید.

دانلود جزوه ژنتیک زیست یازدهم تجربی

جزوه ژنتیک زیست یازدهم تجربی به درد داوطلبانی میخورد که میخواهند یک قدم از داوطلبان دیگر در کنکور تجربی جلوتر باشند. ژنتیک در زیست شناسی کنکور 1401 سه سوال به صورت مستقیم از ژنتیک گیاهی یا جانوری یازدهم بود و درباره سوال های ترکیبی ژنتیک در موارد صحیح و غلط زیست هم که بهتر است نگویم.

ژنتیک کنکور به طور کلی درس سختی نیست اما میتواند برای داوطلبانی که آن را پشت گوش می اندازند چالش برانگیز باشد. یکی از علت های کم توجهی به سوالات این مبحث، کم بودن تعداد سوالات فصل ژنتیک در کنکور است. اما بهتر است بدانید که سوالات ترکیبی و پاسخهای مرتبط کنکور را نمیتوانید پیش بینی کنید.

اینطور بگویم که به عنوان مشاور کنکور تجربی پیشنهاد میکنم که هیچیک از فصول زیست کنکور را به هیچ عنوان کاملا حذف نکنید.

مشاوره کنکور تجربی درباره ژنتیک کنکور میگوید

حتی اگر میخواهید تست های ژنتیک کنکور را جواب ندهید، دانلود جزوه ژنتیک کنکور تجربی به درد امتحانات نهایی و پیدا کردن جواب درست در سوالات تستی میخورد. برای دربافت مشاوره کنکور تجربی 1401 از طریق اینستاگرام مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو با ما در ارتباط باشید و یا سوالات مشاوره ای خود را در سایت پرسش و پاسخ کنکور آکو بپرسید. درغیر اینصورت برای ارتباط با اپراتور شماره 02633408944 را شماره گیری نمایید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست شناسی
پایه :
یازدهم
رشته:
تجربی
مبحث
ژنتیک
حجم:
حدود 2.5 مگابایت
طراح جزوات:
استاد عمارلو
قیمت:
رایگان
لینک های دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *