تست تاریخ 2 کل کتاب

1/5 - (1 امتیاز)

تست تاریخ 2 کل کتاب برای دانش آموزان رشته انسانی سال دهم میباشد و شما میتوانید با حل این تست ها خود را به چالش بکشید و بفهمید چقدر روی درس تسلط دارید. شما میتوانید با دنبال کردن ما در پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو در ارتباط باشید و جزوات و تست های بیشتری را در اختیار خود داشته باشید همچنین با دنبال کردن تیم مشاوره اکو در اینستاگرام و تلگرام میتوانید هر گونه اطلاعاتی مربوط به کنکور را در اختیار خود داشته باشید.

دانلود تست تاریخ یازدهم کل کتاب

تست تاریخ 2 کل کتاب دارای پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد همچنین این تست ها دارای 400 سوال است. شما میتوانید بعد از حل تست تاریخ 2 کل کتاب به پاسخنامه کلیدی مراحعه کرده و ایرادات خود را برطرف کنید همچنین میتوانید با اگر در سوالی ایراد داشتید به پاسخنامه تشریحی مراجعه کنید و با خوانش توضیحات پاسخنامه ایرادات خود را برطرف کنید. این تست ها به شما کمک میکنند تا شما بتوانید سرعت عمل خود را در کنکور بالا ببرد.

همانطور که میدانید تاریخ درس بسیار مهمی برای دانش آموزان رشته انسانی است و در کنکور باید از پس آن بر بیاییند همچنین علاوه بر آن دانش آموزان میتوانند با حل آن خود را برای امتحان نهایی هم اماده کنید. این تست ها یک تست جامع برای کنکور است و شما میتوانید با حل ان تمام تاریخ سال یازدهم خود را به چالش بکشید.

برای دریافت لینک تست تاریخ 2 کل کتاب به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

تاریخ یازدهم کل کتاب

تیم مشاورهه تحصیلی اکو این تست ها را در اختیار ما عزیزان قرار داده اند تا شما بتوانید با حل این 400 تست گانم بسیار بزرگی به سمت کنکور خود بردارید. بودجه بندی تاریخ یازدهم کل کتاب به صورت زیر است:

  • تعداد سوالات تاریخ و جغرافیا در کنکور انسانی: 30 سوال
  • سوالات از شماره 186 الی 215
  • مدت زمان پاسخگویی به سوالات: 25 دقیقه
  • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: 48 ثانیه
  • منابع: تاریخ پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جغرافیا پایه دهم، یازدهم و دوازدهم

درس تاریخ و جغرافیا یکی از درس‌های آسان کنکور انسانی است که ضریب آن برای رشته‌های زیرگروه‌ها مختلف پایین است. بنابراین اکثر داوطلبان سعی می‌کنند این درس را نادیده بگیرند و به سوالات آن پاسخ دهند

درس تاریخ و جغرافیا یکی از درس‌های آسان کنکور انسانی است و بیشتر داوطلبان ترجیح می‌دهند به دلیل ضریب پایین این درس به سوالات آن پاسخی ندهند. قبل از این به سراغ بودجه بندی تاریخ و جغرافیا کنکور برویم بهتر است با وضعیت پاسخگویی داوطلبان به این درس بیشتر آشنا شویم. با توجه به آمار کنکور 1400 تنها 2 داوطلب توانستند یک نمره 100 درصدی کسب کنند.

تیم مشاوره تحصیلی اکو

تیم مشاوره تحصیلی اکو با مدیریت مهندس حاج کرم اینجا کنار شماست تا به شما کمک کنند در این درس و دروس دیگر تسلط کافی را پیدا کنید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی ااکو هم به صورت انلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و دروس خود را قوی کنید. تیم مشاوره تحصیلی اکو به شما در زمینه های مهاجرت تحصیلی، انتخاب رشته، انگیزه های درسی و…. میتوانند کمک های فراوانی به شما بکنند.

مشاوره کنکور انسانی کرج
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
تاریخ کل کتاب
پایه :
یازدهم
رشته:
انسانی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
400
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی اکو
طراح:
تالیفی و سراسری
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا