تست زیست دهم فصل 7 گفتار 1

به این نوشته امتیاز دهید

تست زیست دهم گفتار 1 فصل 7 برای دانش آموزان رشته تجربی میباشد. این تست ها فقط از گفتار 1 میباشد و به شما کمک میکند تا بتوانید گفتار 1 زیست دهم را به خوبی یاد بگیرید و تسلط پیدا کنید. دانش آموزانی که میخوانند درصد بلایی از زیست دهم خود کسب کنند تست زیست دهم گفتار 2 فصل 7 کمک بسیار زیادی بهشان میکند. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهید. تیم مشاوره تحصیلی آکو در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام خود ویدیو ها و پادکست های انگیزشی را در اختیار دانش آموزان قرار میدهند.

دانلود تست زیست دهم فصل 7 گفتار 1

تست زیست دهم گفتار 1 فصل 7 دارای دو پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و همچنین این تست ها شامل 100 سوال است. تست زیست دهم فصل 7 به شما کمک میکند تا بتوانید تسلط ود را نسبت به درس به چالش بکشید و همچنین شما میتوانید با حل این تست ها تمام ایرادات خود را برطرف کنید. در ادامه در مرود بودجه بندی و نکاتی مربوط به زیست دهم به شما عزیزان میگوییم که کمک بسیار زیادی به شما میکند. تیم مشاوره تحصیلی آکو این تست ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده تا شما بتوانید با حل این تست ها تمام مشکلات و ایرادات درسی خود را برطرف کنید.

1 12

برای دریافت لینک تست زیست دهم گفتار 1 فصل 7 به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

گفتار 1 زیست دهم فصل 7

در این قسمت از تست زیست دهم گفتار 1 فصل 7 تیم مشاوره تحصیلی آکو بودجه بندی سال دهم کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم بودجه بندی زیست دهم به شما کمک میکند تا از اهمیت هر مبحث مطلع شوید و بفهمید برای هر مبحث چقدر باید زمان بگذارید. دانش آموزانی که میخوانند رصد بالایی از زیست در کنکور بزنند میتوانید تست زیست دهم گفتار 1 را حل کنند و گام اول برای بدست آوردن درصد بالا را بردارند.

بودجه بندی زیست دهم

زیست در کنکور تجربی دارای 50 سوال است که س17 سوال را زیست دهم شامل میشود همچنین این 17 تست 34 درصد دارد. دانش آموزان برای قبولی در دانشگاه های برتر ایران باید بتوانند از پس این 34 درصد بربیایند و تست زیست دهم گفتار 1 فصل 7 کمک بسیار زیادی در این زمینه به دانش آموزان میکند. زیست دهم از 7 فصل تشکیل شده است که در جدول زیر در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

فصل اول (زیست شناسی، دیروز، امروز و فردا)0 سوال
فصل دوم (گوارش و جذب مواد)3 سوال
فصل سوم (تبادلات گازی)2 سوال
فصل چهارم (گردش مواد در بدن)5 سوال
فصل پنجم (تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد)2 سوال
فصل ششم (از یاخته تا گیاه)3 سوال
فصل هفتم (جذب و انتقال مواد در گیاهان)2 سوال
مجموع سوالات 17 سوال

همانطور که میبینید از فصل هفتم مبحث جذب و انتقال مواد در گیاهان 2 سوال در کنکور می آید و دانش آموزان باید بتوانند از پس این تست ها بر بیایند. برای این کار میتوانند با مراجعه کردن به تست زیست دهم گفتار 1 فصل 7 تمام ایرادات خود را برطرف کنند.

تیم مشاوره تحصیلی آکو

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما کمک میکنند تا در این درس و دروس دیکر تسلط خود را به چالش بکشید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشت باشید و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنند تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند.

مشاوره رایگان انتخاب رشته کنکور سراسری رایگان در مرکز مشاوره کنکور مهندس حاج کرم
طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست
پایه :
دهم
رشته:
تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
100
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین