تست زیست دهم گوارش

به این نوشته امتیاز دهید

تست زیست دهم گوارش یک مجموعه سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد.

تعداد سوالات این آزمون ۱۰۰ عدد است.

برای دانلود تست زیست شناسی دهم گوارش به انتهای صفحه مراجعه کنید.

نمونه سوال زیست شناسی

در این بخش ۱۰۰ نمونه سوال زیست دهم گوارش از درس زیست شناسی را برای شما طرح کرده ایم. تست زیست گوارش دهم به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی:

۵۰ تست دامنه و برد توابع

بودجه بندی زیست شناسی در کنکور ۱۴۰۱

تعداد سوالات درس زیست شناسی در کنکور سراسری تجربی ۵۰ عدد است. ضریب درس زیست شناسی در کنکور سراسری ۴ می‌باشد. بودجه بندی سوالات زیست شناسی در کنکور تجربی تقریبا به صورت زیر است:

  • زیست شناسی دهم: ۱۷ سوال
  • زیست شناسی یازدهم: ۱۷ سوال
  • زیست شناسی دوازدهم: ۱۶ سوال

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست زیست دهم گوارش یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس زیست شناسی می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا