تست علوم و فنون دهم درس ۲

۲.۳/۵ - (۳ امتیاز)

تست علوم و فنون دهم درس ۲ یک مجموعه سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد.

تعداد سوالات این آزمون ۵۰ عدد است.

برای دانلود ۵۰ تست علوم و فنون دهم درس ۲ به انتهای صفحه مراجعه کنید.

نمونه سوال علوم و فنون

در این بخش ۵۰ نمونه سوال علوم و فنون دهم درس ۲ از درس علوم و فنون را برای شما طرح کرده ایم. تست علوم و فنون دهم درس ۲ به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی:

۵۰ تست دامنه و برد توابع

بودجه بندی علوم و فنون در کنکور ۱۴۰۱

تعداد سوالات درس علوم و فنون در کنکور سراسری انسانی ۳۰ عدد است. درس علوم و فنون در زیرگروه شماره ۱ ضریب ۴ و در باقی زیرگروه ها ضریب ۲ دارد. بودجه بندی سوالات علوم و فنون در کنکور انسانی تقریبا به صورت زیر است:

  • معنی لغت: ۱ سوال
  • تاریخ ادبیات و سبک شناسی: ۷ تا ۹ سوال
  • عروض: ۶ تا ۸ سوال
  • قافیه ۲ سوال
  • آرایه ادبی: ۷ الی ۸ سوال
  • قرابت معنایی: ۴ تا ۵ سوال

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست علوم و فنون دهم درس ۲ یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس علوم و فنون می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا