تست فلسفه دوازدهم درس 8

تلگرام
فیسبوک
واتساپ
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
فلسفه
پایه :
دوازدهم
رشته:
انسانی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
90
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی
4.4/5 - (29 امتیاز)

تست فلسفه دوازدهم درس 8 برای دانش آموزان رشته انسانی میباشد و دانش آموزان میتوانند بعد از حل تست ها تسلط خود را نسبت به درس به چالش بکشند. تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما عزیزان کمک میکند تا آمادگی های لازم را برای کنکور و امتحان نهایی بدست آورید. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهید.

تعداد سوالات این آزمون 90 عدد است.

نمونه سوال فلسفه

تست فلسفه دوازدهم درس 8 دارای 90 تست به همراه 3 پاسخنامه تشریحی و کلیدی مراجعه کنید و بفهمید چقدر روی تست ها تسلط دارید و اگر تسلط کافی روی تست ها ندارید میتوانید با مراجعه کردن روی پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنید. این تست ها به دانش آموزان کمک میکند تا آمادگی های لازم را برای کنکور بدست آورند. در ادامه اطلاعات بیشتری درمورد تیم مشاوره تحصیلی آکو در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

دوادهم 6

برای دانلود 90 تست فلسفه دوازدهم به انتهای صفحه مراجعه کنید.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما عزیزان کمک میکنند تا بتوانید در این درس و دروس دیگر آمادگی های لازم را بدست آورید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنید گام های مثبتی به سمت کنکور بردارید.

به اشتراک بگذارید

سهیل حاج کرم

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نمونه سوالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا