پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

خبر

دریافت کارت و برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 1402 در 27 مرداد ماه

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

خیلی عجیب است که برعکس هرسال آزمون عملی بچه های کنکور هنر بعد از اعلام نتایج تراز های کنکور قرار است برگزار شود. در روز دوشنبه 23 مرداد 1402 تازه زمان برگزاری و اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 1402 از طریق سازمان سنجش اعلام شده است. مطابق اطلاعیه منتشر شده این آزمون برای رشته های نقاشی، ارتباط تصویری، آموزش هنر، گرافیک، طراحی پارچه، طراحی لباس، طراحی صنعتی و کتابت و نگارگری برگزار میشود.

آزمون عملی برای همه رشته های دارای شرایط خاص در روز جمعه 27 مرداد 1402 برگزار میشود و براساس نوبت مشخص شده در کارت ورود به جلسه آزمون در ساعت های 8 صبح و 14.30 بعد از ظهر برگزار میشود. آزمون نوبت 8 صبح برای رشته های نقاشی، ارتباط تصویری، آموزش هنر، گرافیک، طراحی پارچه و طراحی لباس خواهد بود و آزمون نوبت عصر برای رشته های طراحی صنعتی و کتابت و نگارگری برگزار میشود.

در پی دی اف اعلام شرایط برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 1402 نوشته شده است که داوطلبان باید حداقل نیم ساعت قبل از برگزاری آزمون در محل برگزاری حضور داشته باشند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی کنکور هنر 1402 روز های چهارشنبه و پنجشنبه

داوطلبانی که برای شرکت در ازمون عملی کنکور هنر 1402 ثبت نام کرده اند در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه میتوانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی رشته های هنر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. در صورت وجود هرگونه مغایرت در اطلاعات کارت ورود به جلسه در سامانه مذکور، داوطلبان میتوانند در روز پنجشنبه از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر با فاصله دو ساعته در ساعت 12 الی 14 برای اعتراض به محل رفع نواقص کارت در محل های برگزاری آزمون شرکت کنند.

محل برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 1402 در 11 شهر مختلف تعیین شده است که داوطلبان ساکن سایر شهر های کشور میبایست باتوجه به محل مشخص شده در کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون عملی هنر 1402 اقدام به اسکان در شهر مورد نظر کنند. ضمنا داوطلبانی که در تاریخ مقرر برای ثبت نام آزمون عملی اقدام نکرده اند در این مرحله نیازی به هیچ اقدامی ندارند.

شهر های محل برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 1402

محل برگزاری آزمون عملی کنکور هنر 1402

موسسه محل برگزاری آزمون عملی هنر 1402 در کارت ورود به جلسه ذکر میشود و برای اعتراض به هرگونه آدرس و اطلاعات کارت میتوانید از طریق حوزه های اعتراض تا روز 18 پنجشنبه اقدام نمایید.

محل اعتراض به اطلاعات غلط کارت ورود به جلسه آزمون عملی هنر 1402

درصورت نیاز به اعتراض به اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه ازمون عملی هنر 1402 میتوانید یا به صورت حضوری در محل های مشخص یا به صورت آنلاین از طریق بخش پاسخگویی سازمان سنجش اقدام کنند. برای اعتراض تلفنی و صحبت با اپراتور ها میتوانید در ساعت های اداری میتوانید با شماره 02142163 ارتباط برقرار کنید.

محل اسکان تیم پذیرش اعتراض به آزمون عملی هنر 1402

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا