دو هفته مشاوره رایگان برای تمامی پایه ها!

ارسال مشخصات به 09025646234
دانلود آزمون های آزمایشیقلم چی

دانلود آزمون 7 مهر 1402 قلمچی

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

آزمون 7 مهر 1402 قلمچی به عنوان اولین آزمون سالیانه قلمچی بود و البته براساس بودجه بندی 1402-1403 قلمچی، با دو منظر به صورت جامع برگزار شد. اول از همه اینکه دانش آموز هایی که از تابستان در آزمون های ازمایشی برای جمع بندی پایه شرکت کرده بودند توانستند درصد ها را با درصد های اولین آزمون آزمایشی تابستان(که آنهم جامع پایه بود) مقایسه کنند و روند پیشرفت را محاسبه کنند.

دانلود آزمون 23 تیر (آزمون تعیین سطح) قلمچی

دوم هم اینکه بچه هایی که از 7 مهر اولین آزمونشان را شرکت کرده اند از این آزمون میتوانند به عنوان آزمون تعیین سطح استفاده کنند و برای تصمیم گیری درباره پیشروی دهم یا دوازدهم در طول آزمون های آزمایشی تصمیم بگیرند و برای برنامه ریزی براساس آزمون های قلمچی پیشبینی داشته باشند.

هرچند که باتوجه به رده بندی آزمون های آزمایشی، آزمون های ماز در رده بندی بهتری قرار گرفتند اما بازهم قلمچی را میتوان به عنوان آزمون پشتیبان برای بچه های قوی تر در نظر گرفت.

در ادامه این مطلب میتوانید فایل پی دی اف آزمون 7 مهر 1402 قلمچی را دانلود کنید و برای مشاوره بیشتر درباره برنامه ریزی کنکور از مهر و ثبت نام آزمون های قلمچی از طریق کانال تلگرام با ما در ارتباط باشید یا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

دانلود رایگان آزمون 7 مهر 1402 قلمچی

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین