ثبت نام مجدد دکتری سال 1402

سازمان سنجش و آموزش کشورفرصت دوباره ای برای ثبت نام آزمون دکتری در نظر گرفته است، مشاوره آکو در این خبر از ثبت نام مجدد دکتری می گوید.
به این نوشته امتیاز دهید

سازمان سنجش و آموزش کشور به متقاضیان ثبت نام آزمون دکتری برای با دوم فرصت داد، داوطلبانی که در فرصت قبلی موفق به ثبت نام نشدند می تواند در روز های یکشنبه و دوشنبه 13 و 14 آذر ماه به ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری سال 1402 بپردازند، در ادامه این خبر با مشاوران تیم آکو همراه باشید.

ثبت نام مجدد دکتری سال 1402

داوطلبان برای پذیرش در مقطع دکتری در دوره های روزانه، شبانه، دانشگاه های آزاد اسلامی ، دانشگاه های پیام نور، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی باید در ازمون دکتری سال 1402 شرکت نمایند، بسیاری از داوطلبان در مهلت قبلی ثبت نام خود را تکمیل نموده اند.

برخی داوطلبانی که در فرصت قبلی ثبت نام نموده اند و در وارد نمودن اطلاعات خود دقت کافی نداشته اند می توانند برای ویرایش اطلاعات خود اقدامات لازم را به عمل آورند.

هزینه ثبت نام با تاخیر داوطلبان آزمون دکتری سال 1402 حدود 628 هزار تومان می باشد و متقاضیان با پرداخت این هزینه می توانند ثبت نام خود را انجام دهند، البته که هزینه ثبت نام در مهلت گذشته حدود 400 هزار تومان بود اما این هزینه برای داوطلبانی که برای ثبت نام دیر تر اقدام نموده اند افزایش یافته است.

اینستاگرام مرکز مشاوره اکو در کرج

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *