آزمون 20 دی 1402 زیستاز

دانلود آزمون 20 دی 1402 زیستاز
تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

آزمون های زیستاز این روز ها به عنوان آزمون های تعیین سطح قبل از آزمون بسیار مورد استفاده است و باتوجه به اینکه هرهفته در چهارشنبه قبل از آزمون قلمچی برگزار میشود و بودجه بندی آزمون های زیستاز هم با قلمچی هماهنگ است، این استراتژی برای دانش آموزان قوی تر استفاده میشود.

با شرکت در آزمون های زیستاز اولا نکات متنوع تری را میتوان پیش از آزمون اصلی بررسی کرد و دوما استرس شرکت در آزمون های قلمچی را کمتر میکند. باتوجه به اینکه آزمون زیستاز در سال جدید برای همه دروس کنکور تجربی برگزار میشود، نمونه سوالات میتواند بیشتر مورد استفاده باشد.

البته استفاده از آزمون 20 دی زیستاز برای دانش آموزان متوسط کاربرد متفاوتی دارد. یعنی دانش آموزان متوسط باید در هفته بعد از آزمون با دانلود نمونه سوالات، مجددا سطح پیشرفت خود را در بودجه بندی مذکور بسنجند.

اگر در آزمون اصلی(قلمچی، ماز، سنجش و …) به بودجه بندی نرسیدید و خوب عمل نکرده باشید، با دانلود سوالات زیستاز در پایان هفته و بعد از رسیدن به بودجه بندی میتوانید مجددا شرایط فعلی خود را بررسی کنید.

دانلود آزمون های آزمایشی دوره ای به ویژه ازمون هایی مثل آرمان و زیستاز به داوطلبانی که در آزمون های سنجش شرکت میکنند بیشتر پیشنهاد میشود. چون طبق بودجه بندی آزمون های سنجش فاصله بین آزمون ها بیشتر و احتمال انباشته شدن درس ها برای آزمون بیشتر است.

دانلود سوال و پاسخنامه آزمون 20 دی 1402 زیستاز

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *