مشاور من

لغو آزمون آیلتس به علت لو رفتن سوالات!

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

در سال جاری قرار بر این بود که سازمان سنجش با همکاری مستقیم سه مرکز اصلی به نمایندگی از صاحب امتیاز آزمون آیلتس، یعنی به نمایندگی از موسسه IDP، آزمون آیلتس آزمایشی در تاریخ 7 مرداد 1402 برای داوطلبان برگزار کند که متاسفانه بازهم به دلیل لو رفتن سوالات لغو و به زمان دیگری موکول شد.

انگار این موضوع خرید و فروش سوالات در کشور ما حتی با مداخله موسسات خارجی هم قرار نیست حل شود! بارها و بارها دیده ایم که با خرید و فروش سوالات کنکور حق داوطلبانی که یکسال زحمت کشیده اند ضایع شده است و حالا هم نوبت آزمون آیلتس است!

سازمان سنجش در اطلاعیه ای که در رابطه با لغو آزمون آیلتس به دلیل افشای سوالات منتشر کرد ذکر کرده است که داوطلبان با مراجعه به حوزه های برگزاری آزمون آیلتس میتوانند برای آزمون مجدد در تاریخ دیگری ثبت نام کنند و یا از همان محل هزینه پرداختی بابت آزمون را دریافت نمایند.

سازمان سنجش درباره علت لغو آزمون آیلتس 7 مرداد 1402 در اطلاعیه خود شفاف سازی کرده است که:

راهبرد این سازمان در فرایند نظارت (طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی) صیانت از حقوق داوطلبان و جلوگیری از بروز هرگونه تخلف و تقلب مطابق با قوانین و مقررات جاری کشور و همچنین دستورالعمل‌های حفاظت آزمون است.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین