پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل سوالات ریاضی و آمار ویژه پایه دوازدهم

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

حل نمونه سوالات تشریحی ریاضی و آمار ویژه پایه دوازدهم رشته انسانی مبحث دنباله، این نمونه را یکی از بهترین اساتید کنکور انسانی، به همراه توضیحات کامل در اختیار دانش آموزان قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند با دیدن این ویدیو تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند. مبحث دنباله برای فصل دوم ریاضی و آمار میباشد و میتوان گفت بر اساس بودجه بندی امتحانات فصل دوم در امتحانات نهایی، از نوبت اول 5 نمره و از نوبت دوم 5.5 نمره را در بر دارد. در ادامه بودجه بندی ریاضی و آمار دوازدهم در کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

ویدیو نمونه سوال تشریحی ریاضی و آمار مبحث دنباله حدود 1:15:39 میباشد.

بودجه بندی ریاضی و آمار در کنکور

در این بخش بودجه بندی سال 1400 و 1401 را در اختیار دانش آموزان قرار داده ایم تا دانش آموزان بتوانند با دیدن این بودجه بندی از اهمیت هر مبحث مطلع شوند.

همانطور که در جدول زیر مشاهده میکنید از فصل دوم در کنکور سال 1400، 1 سوال و در سال 1401، 2 سوال آمده است. بر اساس این جدول میتوان گفت اهمیت این فصل هر ساله بیشتر از سال قبل میشود، بنابراین ویدیو ریاضی و آمار دوازدهم مبحث دنباله به دانش آموزان کمک بسیار زیادی میکند تا برای کنکور نیز یک گام مثبت بردارند.

مبحثسال 1400سال 1401
عبارت های جبری1 سوال2 سوال
معادله درجه دوم1 سوال2 سوال
تابع5 سوال1 سوال
کار با داده های آماری (معیارهای پراکندگی)2 سوال1 سوال
نمایش داده ها (نمودار های یک متغیره)0 سوال2 سوال
آشنایی با منطق و استدلال ریاضی1 سوال1 سوال
آمار(شخص های آماری و سری زمانی)2 سوال2 سوال
آمار و احتمال5 سوال3 سوال
الگوهای خطی (مدل سازی و دنبال حسابی)1 سوال2 سوال
الگوهای غیر خطی (دنباله هندسی)2 سوال1 سوال

استاد بهاری

استاد ابوالفضل بهاری جز یکی از بهترین اساتید کنکور میباشد که به صورت آنلاین و به صورت حضوری به دانش آموزان رشته انسانی تدریس میکنند. میتوان گفت یکی از نکات مثبت تدریس ایشان این میباشد که بعد هر درسنامه ای برای دانش آموزان چندین مسال مختلف میزنند تا دانش آموزان روش حل هر سوال را یاد بگیرند.

هر ساله دانش آموزانی که با استاد بهاری کلاس داشته اند توانسته اند درصد های بالایی از درس ریاضی و آمار خود کسب کنند. یکی از آموزشگاه هایی که استاد بهاری در آن تدریس داشتند آموزشگاه پرسا بود. دانش آموزان میتوانند با دنبال کردن کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو ویدیو های بیشتری از استاد بهاری را در اختیار خود قرار بدهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا