جزوه واژگان زبان کنکور

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

واژگان زبان انگلیسی کنکور برای داوطلبانی که در این درس قوی نیستند، میتواند بسیار چالش برانگیز باشد. داشتن یک پکیج کامل از کلمات میتواند به شما برای یادگیری بهتر و جامع کمک بسیار زیادی بکند. به عنوان مرکز مشاوره آنلاین کنکور و یک همراه و همسفر در مسیر کنکور ، تصمیم گرفتیم که بهترین جزوه واژگان زبان کنکور را به صورت رایگان در اختیار دوستان عزیزمان قرار دهیم.

در این 30 صفحه جزوه لغات زبان کنکور بیش از 400 واژه انگلیسی جای گرفته که توسط دکتر جابری(دکترای زبان انگلیسی) نوشته شده است. معنی فارسی کلمات روبروی آنها در یک جدول نوشته شده است و میتوانید از آن به عنوان جزوه پرسش و پاسخ و جمع بندی واژگان زبان در روزهای آخر مانده به کنکور استفاده کنید.

زبان انگلیسی کنکور سراسری 1400 نشان از تغییر سبک سوال های زبان عمومی میدهد. درباره کنکور زبان انگلیسی تخصصی نیز این تغییرات صدق میکند. پس انتخاب بهترین منبع زبان انگلیسی برای کنکور و شناخت و بهره بردن از بهترین استاد های زبان انگلیسی کنکور یکی از مهمترین قدم هایی است که برای درصد بالا در این درس عمومی مهم باید بردارید.

اگر به دنبال یک کتاب کامل و جامع و خوش نوشته برای زبان انگلیسی کنکور میگردید، کتاب جامع زبان مبتکران یکی از بهترین انتخاب های شما میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره کنکور با شماره 02633408944 تماس بگیرید و یا با مرکز مشاوره کنکور در اینستاگرام آکو در ارتباط باشید.

جزوه واژگان زبان کنکور pdf

pdf واژگان زبان کنکور دکتر جابری را میتوانید از طریق جدول زیر به صورت رایگان دانلود کنید و حتی آن را در اختیار دوستانتان قرار دهید. هرگز فراموش نکنید که جمع بندی در ماه آخر کنکور مهمترین بخش کل برنامه درسی شماست!

نام درسزبان انگلیسی
پایهدهم – یازدهم – دوازدهم
رشتهتجربی-ریاضی-انسانی
فصل جامع
مبحثواژگان کنکور
نوع سوالاتتستی
حجم حدود 2 مگابایت
قیمت رایگان
تعداد صفحه30 صفحه
نویسندهدکتر جابری
نوع چاپسفید و سیاه
لینک دانلود دانلود جزوات کنکور دانلود جزوه لغات زبان انگلیسی کنکور
pdf واژگان زبان کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا