نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود رایگان جزوه واژگان زبان کنکور به صورت pdf - جزوه لغات زبان کنکور دکتر جابری شامل بیش از 400 کلمه زبان دهم و یازدهم و دوازدهم - 02633408944

جزوه واژگان زبان کنکور

5/5 - (2 امتیاز)

واژگان زبان انگلیسی کنکور برای داوطلبانی که در این درس قوی نیستند، میتواند بسیار چالش برانگیز باشد. داشتن یک پکیج کامل از کلمات میتواند به شما برای یادگیری بهتر و جامع کمک بسیار زیادی بکند. به عنوان مرکز مشاوره آنلاین کنکور و یک همراه و همسفر در مسیر کنکور ، تصمیم گرفتیم که بهترین جزوه واژگان زبان کنکور را به صورت رایگان در اختیار دوستان عزیزمان قرار دهیم.

در این 30 صفحه جزوه لغات زبان کنکور بیش از 400 واژه انگلیسی جای گرفته که توسط دکتر جابری(دکترای زبان انگلیسی) نوشته شده است. معنی فارسی کلمات روبروی آنها در یک جدول نوشته شده است و میتوانید از آن به عنوان جزوه پرسش و پاسخ و جمع بندی واژگان زبان در روزهای آخر مانده به کنکور استفاده کنید.

زبان انگلیسی کنکور سراسری 1400 نشان از تغییر سبک سوال های زبان عمومی میدهد. درباره کنکور زبان انگلیسی تخصصی نیز این تغییرات صدق میکند. پس انتخاب بهترین منبع زبان انگلیسی برای کنکور و شناخت و بهره بردن از بهترین استاد های زبان انگلیسی کنکور یکی از مهمترین قدم هایی است که برای درصد بالا در این درس عمومی مهم باید بردارید.

اگر به دنبال یک کتاب کامل و جامع و خوش نوشته برای زبان انگلیسی کنکور میگردید، کتاب جامع زبان مبتکران یکی از بهترین انتخاب های شما میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره کنکور با شماره 02633408944 تماس بگیرید و یا با مرکز مشاوره کنکور در اینستاگرام آکو در ارتباط باشید.

جزوه واژگان زبان کنکور pdf

pdf واژگان زبان کنکور دکتر جابری را میتوانید از طریق جدول زیر به صورت رایگان دانلود کنید و حتی آن را در اختیار دوستانتان قرار دهید. هرگز فراموش نکنید که جمع بندی در ماه آخر کنکور مهمترین بخش کل برنامه درسی شماست!

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زبان انگلیسی
پایه :
دهم – یازدهم – دوازدهم
رشته:
تجربی-ریاضی-انسانی
مبحث
واژگان کنکور
حجم:
حدود 2 مگابایت
طراح جزوات:
دکتر جابری
قیمت:
رایگان
لینک های دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *