نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود جزوه جامع زیست کنکور متین قنبری رتبه 46 کنکور 1400 تجربی به صورت رایگان برای داوطلبان - به تفکیک جزوه زیست دهم و یازدهم و دوازدهم، بهترین جزوه زیست کنکور

دانلود جزوه جامع زیست کنکور

3.6/5 - (48 امتیاز)

زیست یکی از درس های تخصصی و پر اهمیت کنکور تجربی است که متاسفانه یادگیری آن منوط به داشتن استاد برتر زیست کنکور و یا حداقل بهره مندی از جزوه زیست کنکور آنهاست. درست است که بهترین منبع زیست کنکور در هر سه سال باید کتاب درسی اصلی باشد. اما داشتن جزوه زیست کنکور به شما کمک میکند که درس را راحت تر جمع بندی کنید و برای تورق سریع هفته آخر کنکور نگرانی خاصی نداشته باشید.

جزوه زیست دهم دارای خلاصه نویسی دست نویس از فصول 3 و 5 و 6 و 7 زیست 1 است. به جرات میتوانم دانلود جزوه جامع زیست کنکور را از وبسایت مشاوره تخصصی کنکور تجربی آکو، اولین و بهترین حرکت یک داوطلب کنکوری برای دوران جمع بندی کنکور اش دانست. از این جزوه برای شروع کنکور 1402 تجربی از تابستان نیز میتوان استفاده کرد. همانطور که مهندس حاج کرم درباره برنامه ریزی برای زیست در تابستان گفتند، تابستان برای کنکور تجربی دوران جمع بندی پایه است.

البته جزوه زیست کنکور استاد قنبری باوجود کامل و جامع و مرتب و منظم بودن، یک مشکل اساسی دارد و آن هم عدم استفاده از اشکال و رنگ است. مثلا برای فصل گوارش ، به عقیده بهترین مشاور های کنکور تجربی، داشتن جزوه رنگی و عکس دار و یادگیری بر اساس آن بسیار اهمیت دارد. به این منظور میتوانید جزوه های مبحثی زیست کنکور را از وبسایت آکو دانلود کنید.

جزوه زیست یازدهم کنکور استاد متین قنبری دیگر مثل جزوه زیست دهم او نیست. در این پی دی اف تمامی فصل های زیست 2 گنجانده شده است و به تفکیک هر فصل نکات کنکوری و تستی برای پاسخگویی صحیح و سریع قرار گرفته است.

جزوه زیست دوازدهم نکته و تست استاد متین قنبری شامل همه هشت فصل زیست 3 میباشد و با جزئیات به توضیح درباره هر درس پرداخته است. هر فصل از کتاب درسی در 12 الی 20 صفحه به صورت نکته و و تست توضیح داده شده است! پس میتوان میزان جامع بودن جزوه زیست کنکور را به وضوح حس کرد.

برای دریافت جزوه های بیشتر و مطالب کنکوری، کانال تلگرام مشاوره کنکور آکو را دنبال کنید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست
پایه :
دهم، یازدهم و دوازدهم
رشته:
تجربی
مبحث
نکته و تست
حجم:
حدود 25 مگابایت
طراح جزوات:
متین قنبری – رتبه 46 کنکور تجربی 1400
قیمت:
رایگان
لینک های دانلود

‫10 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *