پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

منابع درک عمومی هنر کنکور تخصصی هنر 1403

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
به این نوشته امتیاز دهید

درس درک عمومی هنر از سال 1402 مهمترین درس کنکور هنر است و 50 سوال اختصاصی از حیطه خلاقیت نمایشی، موسیقی، تاریخ هنر ایران و جهان، سبک شناسی ایران و جهان، ترسیم فنی و … برای داوطلبان بر اساس منابع درک عمومی هنر کنکور مطرح میشود. به علت گستردگی مباحث منابع درک عمومی هنر پراکنده هستند و بیشتر داوطلبان در پیدا کردن منابع و کتاب های وزارتی به مشکل میخورند.

البته بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کتاب های وزارتی منابع درک عمومی هنر 1403مشخص شده اند و داوطلبان میتوانند از سایت چاپ کتاب های درسی، آخرین ویرایش آنها را به صورت فایل پی دی اف دانلود کنند. اما دراین مطلب قصد داریم یک فایل پی دی اف جامع برای منابع درک عمومی هنر کنکور هنر 1403 دانلود نمایید.

توضیحاتی درباره فایل منابع درک عمومی هنر کنکور 1403

در این فایل جامع منابع درک عمومی هنر 1403 که به صورت فایل زیپ شده است، بیست عدد از کتاب های وزارتی منبع کنکور هنر به صورت فایل پی دی اف آورده شده اند. هرچند که برای موفقیت در کنکور برنامه ریزی، منابع تست زنی خوب و بیشتر از همه مطالعه آزاد اهمیت دارد اما به هرحال مطالعه کتاب های درسی هم برای داوطلبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

همانطور که پیش از این درباره بهترین منابع کنکور های نظری هم گفته ایم که کتاب درسی در اختیار طراحان سوالات است، برای منابع  درک عمومی هنر کنکور هنر 1403 کتاب درسی در خط مقدم قرار دارد. کتاب هایی که در فایل پی دی اف منابع درک عمومی هنر کنکور مشاوره آکو ارائه شده اند:

مبانی نظری و ساختاری موسیقی ایرانارکسترسمفونیک ۱ارکسترسمفونیک ۲اشنایی با ادبیات کهن ایران و جهان
دانش فنی پایه پویانماییدانش فنی پایه معماری داخلیعکاسی ۱دانش فنی پایه فتوگرافیک
تاریخ هنر جهانخوشنویسیدانش فنی تخصصی انیمیشنتاریخ هنر ایران
دانش فنی پایه صنایع دستیدانش فنی تخصصی معماری داخلیدانش فنی تخصصی طراحی دوختحجم سازی ۱
سازشناسی ایرانیتصویربرداری و صدابرداری برنامه‌های تلویریونیآشنایی با هنرهای تجسمیمکاتب نقاشی

سایر منابع درک عمومی هنر کنکور هنر 1403

برای دروس درک عمومی ریاضی و فیزیک و خلاقیت تصویری نیز منابع جداگانه ای معرفی شده است که البته برای منابع درک عمومی ریاضی و فیزیک بیشتر از اینکه منبع معرفی شود، مباحث مورد سوال مثل دنباله ها، تابع و … در دفترچه ثبت نام کنکور آمده است. که ما هم یک جزوه جامع برای درس درک عمومی ریاضی و فیزیک برای دانلود قرار دادیم.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
درک عمومی هنر
پایه :
کنکوری
رشته:
تخصصی هنر
مبجث
جامع
حجم:
حدودا 130 مگابایت
طراح جزوات:
وزارت آموزش و پرورش
قیمت:
رایگان
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا