تست روانشناسی کنکور انسانی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

تست روانشناسی کنکور انسانی یک مجموعه سوال تستی کل کتاب می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این پکیج ۴۰۰ تایی تست روانشناشی یازدهم انسانی تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح تست زنی خود را در این درس بسنجید. تست روانشناسی انسانی که در اختیار شما قرار گرفته است، دارای سه سطح تست های سخت و متوسط و آسان است. برای دانلود با وبسایت تخصصی مشاوره تحصیلی کنکور آکو کرج همراه باشید.

تعداد سوالات این آزمون ۴۰۰ عدد است.

نام درسروانشناسی
پایهدوازدهم
نوع سوالاتتستی
سال ترکیبی
لینک دانلوددانلود نمونه سوال دانلود تست روانشناسی انسانی
تست روانشناسی کنکور انسانی
تست روانشناسی انسانی

دانلود تست روانشناسی کنکور انسانی

در این بخش ۴۰۰ تست روان شناسی انسانی از دروس پایه یازدهم را برای شما طرح کرده ایم. دانلود پکیج ۴۰۰ تست روانشناسی یازدهم به شما کمک می‌کند درباره نقاط ضعف و قوت خود در درس روان شناسی یازدهم انسانی اطلاعات کامل تری داشته باشید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید. البته برنامه ریزی برای مطالعه روانشناسی تا حد زیادی به شناخت بهترین منابع روان شناسی کنکور انسانی بستگی دارد.

بهترین منابع روانشناسی کنکور انسانی

مشاوره تحصیلی کنکور آکو

حالا که تست روان شناسی یازدهم انسانی را دانلود کردید و سعی میکنید برای کنکور خودتان را آماده کنید، برای دریافت مشاوره کنکور انسانی با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم همچنین به صورت آنلاین از طریق دامنه اختصاصی سوال و جواب کنکوری برای داوطلبان شرایط پرسیدن سوالات را فراهم کرده است. می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات اینستاگرام مرکز مشاوره کنکور آکو با ما در میان بگذارید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دکمه بازگشت به بالا