پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود پی دی اف 400 تست روانشناسی کنکور انسانی - با دانلود تست روانشناسی یازدهم از کتاب جمع بندی تست روانشناسی انسانی بی نیاز میشی! 02633408944
تماس با ما وب پی

تست روانشناسی کنکور انسانی

4.4/5 - (147 امتیاز)

تست روانشناسی کنکور انسانی یک مجموعه سوال تستی کل کتاب می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این پکیج 400 تایی تست روانشناشی یازدهم انسانی تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح تست زنی خود را در این درس بسنجید. تست روانشناسی انسانی که در اختیار شما قرار گرفته است، دارای سه سطح تست های سخت و متوسط و آسان است. برای دانلود با وبسایت تخصصی مشاوره تحصیلی کنکور آکو کرج همراه باشید.

تعداد سوالات این آزمون 400 عدد است.

6

دانلود تست روانشناسی کنکور انسانی

در این بخش 400 تست روان شناسی انسانی از دروس پایه یازدهم را برای شما طرح کرده ایم. دانلود پکیج 400 تست روانشناسی یازدهم به شما کمک می‌کند درباره نقاط ضعف و قوت خود در درس روان شناسی یازدهم انسانی اطلاعات کامل تری داشته باشید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید. البته برنامه ریزی برای مطالعه روانشناسی تا حد زیادی به شناخت بهترین منابع روان شناسی کنکور انسانی بستگی دارد.

بهترین منابع روانشناسی کنکور انسانی

مشاوره تحصیلی کنکور آکو

حالا که تست روان شناسی یازدهم انسانی را دانلود کردید و سعی میکنید برای کنکور خودتان را آماده کنید، برای دریافت مشاوره کنکور انسانی با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم همچنین به صورت آنلاین از طریق دامنه اختصاصی سوال و جواب کنکوری برای داوطلبان شرایط پرسیدن سوالات را فراهم کرده است. می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات اینستاگرام مرکز مشاوره کنکور آکو با ما در میان بگذارید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
روانشناسی
پایه :
یازدهم
رشته:
انسانی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
400
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
لینک های دانلود
تلگرام
فیسبوک
واتساپ
توسط مهشید صالحی نژاد
همه (852)
دکمه بازگشت به بالا