پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

تست زیست یازدهم ساختار دستگاه عصبی
تماس با ما وب پی

تست زیست یازدهم ساختار دستگاه عصبی

به این نوشته امتیاز دهید

تست زیست یازدهم ساختار دستگاه عصبی برای دانش آموزان رشته تجربی میباشد و شما میتوانید با حل این تست ها تسلط خود را نسبت به درس به چالش بکشید. این تست ها برای فصل 1 گفتار 1 میباشد و دانش آموزان میتوانند با حل آن تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند. دانش آموزان و داوطلبان میتوانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات درسی بیشتری را در اختیار خود قرار دهند.

دانلود تست زیست یازدهم فصل 1 گفتار 1

تست زیست یازدهم ساختار دستگاه عصبی دارای 200 تست به همراه 2 پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباش و دانش آموزان رشته تجربی میتوانند بعد از حل تست ها به پاسخنامه کلیدی مراجعه کنند و بفهمند چقدر روی تست ها تسلط دارند و اگر تسلط کافی روی تست ها ندارند میتوانند با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنید. دانش آموزان میتوانند با مقایسه کردن پاسخ های خود با پاسخنامه تشریحی ایرادات خود را پیدا کنید.

یازدهم 7

برای دریافت لینک تست زیست یازدهم ساختار دستگاه عصبی به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

فصل 1 گفتار 1 زیست یازدهم

در این قسمت از تست زیست یازدهم ساختار دستگاه عصبی تیم مشاوره تحصیلی آکو بودجه بندی زیست یازدهم را در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار داده است تا شما بتوانید با خوانش این توضیحات تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنید.

بودجه بندی زیست در کنکور

زیست به طور کلی در کنکور دارای ۵۰ تست است که ۱۷ تست را زیست یازدهم به خود اختصاص داده است. دانش آموزان رشته تجربی با حل این ۱۷ تست ۳۴ درصد را از ۱۰۰ درصد در اختیار خود قرار داده اند. در جدول زیر سرفصل های زیست یازدهم به همراه تعداد سوالات از هر مبحث را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

فصل اول (تنظیم عصبی)3 سوال
فصل دوم (حواس)3 سوال
فصل سوم (دستگاه حرکتی)2 سوال
فصل چهارم (تنظیم شیمیایی)2 سوال ترکیبی
فصل پنجم (ایمنی)2 سوال ترکیبی
فصل ششم (تقسیم یاخته)1 سوال ترکیبی
فصل هفتم (تولید مثل)3 سوال ترکیبی
فصل هشتم (تولید مثل نهاندگان)2 سوال
فصل نهم (پاسخ گیاهان به محرک ها)1 سوال
مجموع سوالات17 سوال

همانطور که میبینید از فصل اول در کنکور 3 سوال می آید و دانش آموزان باید بتوانند به این 3 سوال در کنکور پاسخ دهند. تست زیست یازدهم ساختار دستگاه عصبی کمک بسیار زیادی به دانش آموزان رشته تجربی میکند تا بتوانند به این تست ها پاسخ دهند.

تیم مشاوره تحصیلی آکو

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما عزیزان کمک میکند تا در این درس و دروس دیگر تسلط کافی را پیدا کنید. دانش آموزان میتوانند با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داتشه باشند و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنند گام های مثبتی به سمت کنکور بردارند. هدف اصلی تیم مشاوره تحصیلی آکو این است که دانش آموزان و داوطلبان رشته تحصیلی در بهترین دانشگاه ها تحصیل کنند.

سهیل حاج کرم مشاور
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست
پایه :
یازدهم
رشته:
تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
200
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
لینک های دانلود
تلگرام
فیسبوک
واتساپ
توسط سهیل حاج کرم
همه (158)
 • آیدا الله مرادی

  من آموزشگاه فرزانه۲۰ را پیشنهاد میکنم استاد فراهانی خیلی ریا...

 • هستی نجفی

  من آموزشگاه فرزانه۲۰ رو پیشنهاد میکنم استاد فراهانی خیلی ریا...

 • ر

  سلام ببخشید كي ميتونيم فايل سوالات خارج از كشور رو دانلود كن...

 • سیده زینب رحیمی

  سلام یعنی برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ میشه هماتولوژی رو انتخاب کرد....

 • غزل مهدیان

  واقعا مدیر بی عرضه ای هستش...

دکمه بازگشت به بالا