آموزشگاه کنکور

تست علوم و فنون دهم درس 11

4.8/5 - (46 امتیاز)

تست علوم و فنون دهم درس 11 برای دانش آموزان رتشه انسانی میباشد و به دانش آموزان کمک میکند تا تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند. دانش آموزان میتوانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهند.

تیم مشاوره تحصیلی آکو به شما عزیزان کمک میکند تا تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنید و بتوانید با گام های مثبت به سمت کنکور در دانشگاه های برتر ایران و در بهترین دانشگاه ها تحصیل داشته باشید.

برای دانلود 150 تست علوم و فنون دهم به انتهای صفحه مراجعه کنید.

بودجه بندی علوم و فنون در کنکور 1401

تعداد سوالات درس علوم و فنون در کنکور سراسری انسانی 30 عدد است. درس علوم و فنون در زیرگروه شماره 1 ضریب 4 و در باقی زیرگروه ها ضریب 2 دارد. بودجه بندی سوالات علوم و فنون در کنکور انسانی تقریبا به صورت زیر است:

  • معنی لغت: 1 سوال
  • تاریخ ادبیات و سبک شناسی: 7 تا 9 سوال
  • عروض: 6 تا 8 سوال
  • قافیه 2 سوال
  • آرایه ادبی: 7 الی 8 سوال
  • قرابت معنایی: 4 تا 5 سوال

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست علوم و فنون دهم درس 11 یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس علوم و فنون می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید.

شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
لینک های دانلود

برای نمایش لینک های دانلود لطفاً وارد شوید!

تلگرام
فیسبوک
واتساپ

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *