تست فیزیک دوازدهم دینامیک

تلگرام
فیسبوک
واتساپ
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
1.4/5 - (10 امتیاز)

تست فیزیک دوازدهم دینامیک ویژه دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی میباشد و دانش آموزان میتوانند با حل این تست ها تسلط خود را نسبت به درس به چالش بکشند. شما میتوانید با دنبال کردن کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار شما عزیزان قرار داده است همچنین تیم مشاوره تحصیلی آکو در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام علاوه بر تست و جزوات، ویدیو ها و پادکست های انگیزشی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

تعداد سوالات این آزمون 400 عدد است.

نمونه سوال فیزیک

در این بخش تیم مشاوره تحصیلی آکو 400 تست فیزیک را به همراه 2 پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و دانش آموزان میتوانند بعد از حل تست فیزیک دوازدهم دینامیک به پاسخنامه کلیدی مراجعه کنند و بفهمند چقدر روی تست ها تسلط دارند و اگر تسلط کافی روی تست ها ندارند میتوانند با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات پاسخنامه تشریحی تمام ایرادات خود را برطرف کنند. تیم مشاوره تحصیلی آکو این تست ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا شما عزیزان بتوانید با حل تست ها آمادگی های لازم را بدست آورید.

3 6

برای دانلود 400 تست فیزیک دوازدهم دینامیک به انتهای صفحه مراجعه کنید.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما عزیزان کمک میکند تا در این درس و دروس دیگر آمادگی های لازم را بدست آورید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و در دانشگاه های برتر ایران تحصیل کنید.

مشاوره انتخاب دانشگاه

به اشتراک بگذارید

سهیل حاج کرم

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نمونه سوالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا