تست فیزیک یازدهم میدان الکتریکی

تلگرام
فیسبوک
واتساپ
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
فیزیک
پایه :
یازدهم
رشته:
ریاضی و تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
400
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
4.2/5 - (55 امتیاز)

تست فیزیک یازدهم میدان الکتریکی برای دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی میباشد و دانش آموزان میتوانند بعد از حل تست ها بفهمند چقدر روی تست ها تسلط دارند. شما عزیزان میتوانید با دنبال کردن کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهید. تیم مشاوره تحصیلی آکو این تست ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا شما عزیزان بتوانید با حل تست فیزیک یازدهم آمادگی های لازم را برای کنکور و امتحان نهایی بدست آورید.

تعداد سوالات این آزمون 400 عدد است.

نمونه سوال فیزیک

در این بخش 400 تست فیزیک یازدهم میدان الکتریکی از درس فیزیک را برای شما طرح کرده ایم و همپنین این 400 تست دارای 2 پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و شما عزیزان میتوانید بعد از حل تست فیزیک یازدهم میدان الکتریکی به پاسخنامه کلیدی مراجعه کنند و بفهمند چقدر روی تست ها تسلط دارند و اگر تسلط کافی روی تست ها ندارید میتوانید با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن آمادگی های لازم را برای کنکور و امتحان نهایی بدست آورید.

یازدهم 18

برای دانلود 400 تست فیزیک یازدهم فصل 1 میدان الکتریکی به انتهای صفحه مراجعه کنید.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست فیزیک یازدهم میدان الکتریکی یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس فیزیک می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید.

مشاوره انتخاب دانشگاه

به اشتراک بگذارید

سهیل حاج کرم

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نمونه سوالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا