پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

طرح های مشاوره ا ی آنلاین

تست فیزیک 1 تجربی فصل 1

4.6/5 - (41 امتیاز)

تست فیزیک 1 تجربی فصل 1 برای دانش آموزانی میباشد که میخواند از پس فیزیک در کنکور و امتحان نهایی بر بیایند. این تست ها را تیم مشاوره تحصیلی آکو در اختیار دانش آموزان قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند با حل تست فیزیک آمادگی های ازم را برای امتحانات بدست آورند. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیتری را در اختیار خود قرار دهید.

تعداد سوالات این آزمون 400 عدد است.

نمونه سوال فیزیک

تست فیزیک 1 تجربی فصل 1 دارای 2 پاسخنمه تشریحی و کلیدی میباشد و دانش آموزان میتوانند بعد از حل تست ها به پاسخنامه ها مراجعه کنند و بفهمند چقدر روی تست ها تسلط دارند و اگر تسلط کافی روی تست ها ندارند میتوانند با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند. این تست ها به دانش آموزان کمک میکند تا آمادگی های لازم را برای کنکور و امتحان نهایی بدست آورند.

دهم

برای دانلود 400 تست فیزیک 1 فصل 1 به انتهای صفحه مراجعه کنید.

تیم مشاوره تحصیلی آکو

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما عزیزان کمک میکند تا در این درس و دروس دیگر آمادگی های لازم را بدست آورید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنید در دانشگاه های برتر ایران و در بهترین رشته ها تحصیل داشته باشید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
فیزیک
پایه :
دهم
رشته:
ریاضی و تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
400
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
لینک های دانلود
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط سهیل حاج کرم
همه (160)
دکمه بازگشت به بالا