دفترچه سوالات کنکور ۱۴۰۱ داخل کشور

۵/۵ - (۱ امتیاز)

هرساله بعد از برگزاری آزمون سراسری دفترچه سوالات کنکور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ می‌توانند با مطالعه دفترچه سوالات کنکور ۱۴۰۱ با سطح سوالات آزمون سراسری آشنا شوند. کنکور سراسری ۱۴۰۱ مثل هرسال در ۵ گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان برگزار شد. کنکور سال ۱۴۰۱ در روز های چهارشنبه الی شنبه ۸ تا ۱۱ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

بعد از اتمام برگزاری کنکور سراسری ۱۴۰۱داوطلبان در جستجوی دانلود دفترچه کنکور ۱۴۰۱ هستند. به ویژه برای داوطلبانی که به فکر شروع کنکور ۱۴۰۲ هستند برای سنجش بودجه بندی و میزان سختی سوالات کنکور ۱۴۰۲ به دانلود سوالات کنکور امسال نیاز دارند.

بعد از تطبیق و آنالیز سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۱ داوطلبان می‌توانند به صورت حدودی سوالات احتمالی کنکور سراسری ۱۴۰۲ را پیش بینی کنند و برای آن آماده باشند.

دانلود دفترچه سوالات کنکور ۱۴۰۱ داخل کشور

دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۱ به شما کمک خواهد کرد تا داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ بتوانند به بررسی جواب های خود بپردازند و علاوه بر آن تخمین رتبه کنکور را نیز جهت انتخاب رشته پیش از اعلام نتایج در اختیار داشته باشند. برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۲ و سالهای بعد از آن نیز سنجش میزان سختی و پیچیدگی سوالات میتواند برای تطبیق میزان تلاششان برای برنامه ریزی کنکور از سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۱ استفاده کنند.

با مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو دهمراه باشید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۱ داخل کشور بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور تجربی ۱۴۰۱ داخل کشور بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۱ داخل کشور بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور گروه آزمایشی هنر سال ۱۴۰۱ بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

سوالات گروه آزمایشی هنر
دفترچه سوالات کنکور هنر ۱۴۰۱
کلید سوالات کنکور هنر سال ۱۴۰۱

برای دانلود دفترچه سوالات گروه آزمایشی زبان‌های خارجی سال ۱۴۰۱ بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

سوالات گروه آزمایشی زبان‌های خارجی
دفترچه سوالات کنکور زبان ۱۴۰۱
کلید اولیه سوالات کنور زبان ۱۴۰۱

آنالیز سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۱

کنکور سراسری ۱۴۰۱ کنکور پر حاشیه ای بود. از آخرین تغییرات برگزاری کنکور ۱۴۰۱ گرفته، تا عکسهای منتشر شده از دفترچه سوالات در جلسه کنکور و حالا هم شایعه کلاه برداری به بهانه فروش سوالات کنکور ! اما خبر خوش اینجاست که سوالات کنکور سراسری ۱۴۰۱ از نظر اکثر داوطلبان در سطح کتاب و قابل پیش بینی بوده است.

در مصاحبه مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو با چند تن از داوطلبان کنکور انسانی و هنر ۱۴۰۱ ، این جواب هایی بود که شنیدیم:

سوالات خوب بودند و خداروشکر برخلاف کنکور ۱۴۰۰ ، سوالات کنکور انسانی و هنر ۱۴۰۱ آنچنان سوالات سخت نبود. نه اینکه آسان باشد، اما جوری بود که اگر درس خوانده باشی بتوانی بیشتر سوالات را جواب دهی! دروس عمومی آسان تر از تخصصی در کنکور انسانی بود آقای حاج کرم!

در صحبتی که با داوطلبان کنکور تجربی هم داشتیم جواب ها تقریبا یکی بود! جواب داوطلبان کنکور تجربی به میزان سختی سوالات کنکور تجربی ۱۴۰۱ اینطور بود:

سوالات دفترچه تخصصی آنقدر که انتظار داشتیم سخت نبود. البته سوالات زیست و شیمی مفهومی تر از کنکور سالهای گذشته بودند اما در دروس عمومی خیلی سخت گیری نشده بود. بهرحال ما تلاشمان را کردیم، امیدواریم که نتیجه این زحمات شما را بدهیم استاد!

خب این هم از صحبت های ما با دانش آموزان درباره سوالات کنکور سراسری۱۴۰۱. حالا بهتر است دیگر به سراغ مهندس حاج کرم برویم و او سوالات کنکور ۱۴۰۱ را برایمان تحلیل کند.

دفترچه سوالات کنکور ۱۴۰۱

مهندس سهیل حاج کرم درباره سوالات کنکور انسانی و ریاضی و تجربی و هنر ۱۴۰۱ میگوید

اول از همه بهتون خسته نباشید میگم. مطمئنم که توی این یکسال خیلی از خودتون گذشتید و به آینده فکر کردید. خیلی جاها نرفتید و شاید خیلی کارهایی که هم سن و سالهای شما ذوقش رو دادن انجام ندادید. اما حالا که کنکور ۱۴۰۱ هم تموم شد و تو تونستی آینده خودتو رقم بزنی، بهتره که یکم درباره سوالات کنکور بیشتر صحبت کنیم.

اول از همه بگم که در سوالات عمومی، زبان سخت ترین درس امسال در نظر گرفته شده و مشخص شده که شکل سوالات کلوز تست و ریدینگ ها کاملا تغییر کرده بود. ادبیات و عربی تقریبا بی چالش و بی حاشیه بودند و داوطلبان مشکل خاصی با آن نداشتند. اما دین و زندگی در دفترچه سوالات عمومی کنکور۱۴۰۱ توانست کسانی که به آن بی توجهی کرده بودند را به چالش بکشد.

دروس تخصصی سوالات کنکور انسانی ۱۴۰۱ به نسبت آسان تر بوده اما در سوالات فلسفه چالش هایی را شاهد بودیم.

در میان سوالات کنکور تجربی ۱۴۰۱، ریاضی از همه چالش برانگیزتر بوده است. و زیست ز نظر داوطلبان سوالاتی داشته که چشم بسته هم میشد جواب داد!

سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۱ از نظر داوطلبان سطح بالایی داشته و کسی بدون دانستن تکنیک های تستی حل سوالات، نمیتوانست ریاضیات را خوب بزند.

سوالات کنکور هنر ۱۴۰۱، نسبتا آسان بود. یک خواندن سرسری میتوانست داوطلب را به رتبه خوبی برساند. البته نباید تاثیر اهمیت آزمون عملی رشته های کنکور هنر را فراموش کرد.

از طریق شماره تلفن ۰۹۰۲۵۶۴۶۲۳۴ و یا اینستاگرام مرکز کنکور آکو با من سهیل حاج کرم همراه شو تا تحلیل ویدئویی کامل دفترچه سوالات کنکور ۱۴۰۱ را دریافت کنی.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دکمه بازگشت به بالا