بیوگرافی آریان حیدری

آریان حیدری کیست؟معرفی استاد کنکور ریاضی آریان حیدری| مشاوره تحصیلی آکو
تماس با ما
4.4/5 - (65 امتیاز)

آریان حیدری کیست؟ آریان حیدری فردی نام آشنا است که در زندگی و موفقیت بسیاری از جوانان نقش برجسته و مهمی داشته. آقای آریان حیدری یکی از بهترین استاد های ریاضی کنکور و دیفرانسیل است که با نحوه تدریس متفاوت و خلاقانه‌اش ریاضی را به درسی شیرین و قابل فهم تبدیل کرده. رزومه پر بار و رضایت دانش آموزان او گواه بر این ادعا است.

اما آریان حیدری کیست؟ در این مقاله می خواهیم بیوگرافی آریان حیدری را گفته و از نوع تدریس ایشان گرفته تا تحلیل کلاس هایشان را بررسی خواهیم کرد. طبق بیوگرافی آریان حیدری ، وی متولد سال 1364 در شهر تهران بوده که به تازگی ازدواج کرده است که تصاویر و اطلاعاتی از همسر وی موجود نیست. آقای آریان حیدری یک استقلالی دو آتیشه است که این را به راحتی در پست‌هایشان می‌توان متوجه شد. در ادامه برای آشنایی شما با بهترین استاد ریاضی اطلاعاتی در خصوص رزومه کاری و تحصیلی آریان حیدری ارائه خواهیم داد. با مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو همراه باشید.

عکس همسر آریان حیدری - بیوگرافی آریان حیدری بهترین استاد ریاضی کنکور

آقای آریان حیدری کیست

آقای حیدری دانش آموخته رشته مدیریت کسب و کارهای کوچک (MBA) در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف است. البته آریان حیدری یکی از بهترین استاد های ریاضی کنکور است. “بهترین دبیر های ریاضی کنکور ایران را بشناسید.” در ادامه قصد داریم رزومه و بیوگرافی درخشان کاری آریان حیدری را در قالب لیستی برای شما ارائه کنیم:

 • از جمله بهترین استاد های ریاضی کنکور و دبیرستان
 • 10 سال سابقه درخشان در تدریس
 • مدرس ریاضی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 • مدرس مدارس نمونه و درجه یک تهران
 • مدرس معتبرترین آموزشگاه‌های شهر تهران و سایر شهرستان‌ها
 • استاد پروازی به شهرستان‌های بزرگ از قبیل اصفهان، مشهد، تبریز، مشهد و شهرها جنوب کشور
 • مدرس برنامه‌های آموزش دروس ریاضیات در صدا و سیما
 • خالق تدریس ریاضی به روشی مبتکرانه و جدید
 • مشاوره تخصصی کنکور

روش تدریس بهترین استاد ریاضی آریان حیدری

محققان بر این باور هستند که نحوه تدریس در میزان یادگیری دانش آموز تاثیر می‌گذارد. تدریس خشک و سخت در قدیم باعث شده که ریاضی به درسی سخت و غیرقابل فهم تبدیل شود، ولی نحوه تدریس ریاضی آقای آریان حیدری بر اساس لحنی پرشور و با انرژی در کنار تکنیک‌های منحصر به فرد و استثنائی است که ریاضی را شیرین و دوست‌ داشتنی کرده.

به عنوان مثال آریان حیدری سوالات مباحث توابع ریاضی را با روش و نکته‌هایی خارق‌العاده و متفاوت به راحتی در کسری از ثانیه حل می‌کند. مهم‌ترین نکته در کنکور یادگیری تکنیکی ریاضی است که این نکته در تمامی تدریس‌های آقای حیدری دیده می‌شود.

برای نمونه به جای این که زمان بسیاری برای توابع ترکیبی و معکوس در جلسه کنکور بگذارید با عدد گذاری به راحتی سوال حل می‌شود و جواب درست پیدا خواهد شد. نحوه تدریس آقای حیدری کاملا بی قاعده و مخصوص خودشان است. تدریس پرشور ایشان باعث می‌شود که دانش آموز بعد از ساعت‌ها کلاس ریاضی به هیچ وجه احساس خستگی و کسلی نکند. این یکی از بهترین ویژگی هایی است که بیوگرافی کاری آریان حیدری را درخشان کرده است.

تخصص آقای آریان حیدری تدریس ریاضی به ویژه مباحث مشتق، مثلثات، توابع و حد و پیوستگی است. همچنین آقای حیدری برای تمامی فصل‌ها روش تستی بدون نیاز به حفظ کردن فرمول‌ها را ارائه داده. یکی از مشکلات اصلی دانش آموزان حفظ کردن فرمول‌های پیچیده و زیاد مثلثات و بدتر از آن به خاطر سپردن این فرمول‌ها در جلسه کنکور است که این مشکل با روش خارق‌العاده تدریس‌شان حل می‌شود.

با توجه به تجربه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور، میزان قبولی در کنکور سراسری دانش آموزان کلاس های دکتر حیدری بسیار بالاست. بسیاری از دانش آموزانی که در کلاس های دکتر حیدری شرکت کرده اند، موفق به قبولی در دانشگاه‌های برتر کشور شده‌اند. این موفقیت، نتیجه تلاش و سخت کوشی دانش آموزان و همچنین نحوه تدریس و روش های آموزشی دکتر حیدری است. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس آقای حیدری به شرح زیر است:

 • تدریس پر انرژی و منحصر به فرد
 • استفاده از تکنیک‌های کاربردی و خاص در حل سوالات دروس ریاضی
 • پیش بینی تست‌های احتمالی کنکور
 • تدریس به صورت خصوصی، گروهی و در قالب مولتی مدیا
 • و در نهایت بیان مطالبی که در هیچ کلاس کنکوری نخواهید یافت

حالا که میدانیم آریان حیدری کیست بیایید درباره یک داستان جالب صحبت کنیم. با مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو همراه باشید.

یک داستان جالب در بیوگرافی آریان حیدری

جالبه بدانید که آقای آریان حیدری و آقای مهربان در تهران آموزشگاه تدریس ریاضی را تاسیس کرده بودند که روش تدریس فوق‌العاده و منحصر به فرد آقای حیدری باعث جذب تمامی دانش‌آموزان به سمت کلاس‌های ایشان شد. به طوری که بعد از مدتی کلاس‌های آقای مهربان خلوت شد و آموزشگاه اجازه ثبت نام در کلاس‌های آقای حیدری را به دانش‌آموزان جدید الورود نمی‌داد. یکی از ترفندهای خارق‌العاده آریان حیدری در تدریس مثلثات استفاده از روش 5 درجه و 0.08 است که حل سوالات مخوف ریاضی را به آسانی خوردن یک کیک تبدیل کرد.

بیوگرافی زندگی کاری آریان حیدری

روش‌ها و تلاش‌های بی وقفه آریان حیدری باعث می‌شود که دانش آموزان از استرس سال کنکور رهایی پیدا کنند و تجربه‌ای متفاوت نسبت به هم سن و سال‌های خود داشته باشند. ریاضی درس مهم و کلیدی برای قبولی در رشته‌ها و دانشگاه‌های درجه یک کشور است. باور کنید که یک سوال ریاضی به اندازه چند سوال عمومی رتبه‌ها را جا به جا می‌کند، البته منظورمان از این حرف این نیست که دروس عمومی را بیخیال شوید، ولی بدانید که ریاضی ارزش بالایی در کنکور دارد و به راحتی نباید قید سوال‌ها و تست‌های آن را بزنید.

خیلی از دانش آموزان قبل از شرکت در کلاس‌ های ریاضی آریان حیدری به طور کل قید پاسخ دادن به تست‌های ریاضی را در کنکور زده بودند، ولی بعد از شرکت در کلاس‌ها پربار ایشون با کمال ناباوری تمامی سوالات را در کمترین زمان ممکن به صورت صحیح پاسخ دادند.

تصویر کودکی آریان حیدری بهترین استاد ریاضی کنکور

میزان قبولی و کارنامه های دانش آموزان آریان حیدری

با توجه به تجربه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور، میزان قبولی در کنکور سراسری دانش آموزان کلاس های دکتر حیدری بسیار بالاست. بسیاری از دانش آموزانی که در کلاس های دکتر حیدری شرکت کرده اند، موفق به قبولی در دانشگاه‌های برتر کشور شده‌اند.

این موفقیت، نتیجه تلاش و سخت کوشی دانش آموزان و همچنین نحوه تدریس و روش های آموزشی دکتر حیدری است.کارنامه‌های قبولی دانش آموزان آقای حیدری نیز گواه بر تدریس فوق‌العاده و منحصر به فرد ایشان است که در ادامه نمونه‌هایی از کارنامه‌ها را آورده‌ایم.

(تمامی کارنامه‌ها توسط خود دانش‌آموزان برای آقای حیدری ارسال شده‌اند)

تنها ایراد آقای آریان حیدری چیست

شاید تنها ایرادی که بتوان از آقای حیدری گرفت، تکمیل نشدن دروس در قالب مولتی مدیا است که البته چنین تاخیری کاملا قابل قبول است. این نکته را به خاطر داشته باشید که حجم کاری آقای حیدری به شدت بالا است و یافتن زمان خالی برای این کار کمی دشوار به نظر می‌رسد.

البته از قدیم گفته‌اند که هر که طاووس خواهد، جور هندوستان کشد. پس در صورتی که به دنبال ویدئوهای خارق‌العاده آقای حیدری هستید، کمی صبر پیشه کنید.

مقایسه استاد آریان حیدری با استاد امید حیدری

به دلیل تشابه اسمی استاد آریان حیدری و امید حیدری گاها دانش آموزان این دو استاد عزیز را با هم اشتباه می گیرند. به همی دلیل در این مقاله می خواهیم این دو استاد را از نظر نوع تدریس و روششان مقایسه کنیم. امید حیدری هم یکی از اساتید خوب ریاضی کنکوری است که مدرک دکتری خودش را در رشته عمران و از دانشگاه تهران کسب کرده است.

روش تدریس استاد امید حیدری به این صورت است که ابتدا سطح کلی کلاس و دانش آموزان را سنجیده و بعد با یک قدم عقب تر از سطح آن ها شروع به تدریس می کند. تدریس ایشان مفهومی است و تست زنی را مرحله به مرحله جلو می برد. یعنی از سطح آسان و متوسط به سمت پیچیده و سخت.

از تفاوت های اصلی استاد امید حیدری با استاد آریان حیدری در تدریس شاید این باشد که امید حیدری کمی با چهاچوب بیش تر و مشخصی تدریس می کنند اما نوع تدریس آریان حیدری منحصر به فرد بوده و قاعده مشخص و خاصی ندارد.

اما از شباهت های تدریس این دو استاد خسته کننده نبودن کلاس های درسی و پر شور و شوق تدریس کردن اساتید است. لازم به ذکر است که هم امید حیدری و هم آریان حیدری از اساتیدی هستند که تعامل و ارتباط خوبی با دانش آموزان خود برقرار می کنند و با ایجاد حس دوستانه در کلاس درسی, باعث می شوند تا یادگیری برای دانش آموزان راحت تر شود.

مقایسه آریان حیدری با پوریا مظفریان

اگر میخواهید راستش را بدانید، گول هیچکدام از تبلیغات عجیب و غریب را نخورید و بیخودی به دنبال کلاس ها این دو استاد برای ریاضی نباشید. اما اگر تصمیم خود را گرفته اید و حتما میخواهید در کلاس های یکی از این دو بزرگوار شرکت کنید، بهتر است که استاد حیدری را انتخاب کنید.

درست است که کلاس های استاد حیدری برای کنکور خیلی وقت ها حتی به بودجه بندی کل کتاب های دهم و یازدهم و دوازدهم هم نمیرسد اما به هرحال ایشان در زمینه تدریس سابقه و تجربه بیشتری دارند. اما پوریا مظفریان، فقط بخاطر اول از همه ظاهر و دوم از همه مشاوره انگیزشی خوبی که میدهد، مورد توجه قرار گرفته است.

تحلیل کلاس های استاد آریان حیدری

در این قسمت قرار است تا به تحلیل کلاس های استاد حیدری بپردازیم. همانطور که می دانید درس ریاضی یکی از مهم‌ترین دروسی است که در تمامی مراحل تحصیلی از پایه تا دانشگاه تدریس می‌شود. این درس به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های محاسباتی، منطقی و تحلیلی خود را تقویت کنند. درس ریاضی شامل مباحث مختلفی از جمله جبر، هندسه، آمار و احتمال، توپولوژی، ریاضیات کاربردی و … است. درس ریاضی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های زیر را کسب کنند:

 • مهارت‌های محاسباتی: درس ریاضی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت‌های محاسباتی خود را بهبود بخشند، به طوری که بتوانند به سرعت و با دقت محاسبات ریاضی را انجام دهند.
 • توانایی حل مسائل: درس ریاضی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا توانایی حل مسائل ریاضی را تقویت کنند. این شامل توانایی تحلیل مسئله، انتخاب روش مناسب برای حل آن و تفسیر نتایج است.
 • توانایی استدلال: درس ریاضی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا توانایی استدلال خود را تقویت کنند. این شامل توانایی استدلال منطقی، استنتاج و برهان است.
 • توانایی مدل‌سازی: درس ریاضی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا توانایی مدل‌سازی خود را تقویت کنند. این شامل توانایی تبدیل مسائل واقعی به مسائل ریاضی و ارائه روش‌های حل برای آنها است.

مشخصات یک استاد خوب چیست؟

به طور کلی، یک استاد خوب باید دارای مهارت‌های آموزشی بالا، تجربه کافی، دانش عمیق در ریاضیات و توانایی ارتباط برقراری با دانش‌آموزان باشد. همچنین، یک استاد خوب باید قادر به تشخیص نیازهای دانش‌آموزان خود باشد و برنامه‌ای برای کمک به آنها در یادگیری ریاضیات داشته باشد.

برای پیدا کردن یک استاد ریاضی خوب، می‌توانید از دوستان، خانواده و همکاران خود که با استادان ریاضی کار کرده‌اند سوال کنید. همچنین، می‌توانید از منابع آنلاین مانند وب‌سایت‌های معتبری که استادان ریاضی را معرفی می‌کنند، استفاده کنید.

در نهایت، شما باید با استادی که انتخاب کرده‌اید ملاقات کنید و با او در مورد نیازهای خود و روش‌های آموزشی او صحبت کنید. این به شما کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل کنید که استادی را انتخاب کرده‌اید که به نیازهای شما پاسخ می‌دهد و شما را در یادگیری ریاضیات بهترین کمک را می‌کند.

در کنار استاد آریان حیدری اساتید برجسته زیادی وجود دارد که می توانند در موفقیت شما در کنکور ریاضی و تجربی در درس ریاضی کمک کنند اساتیدی ماننده دکتر محمد رضا شکیبا، دکتر حسین بختیاری ، دکتر فرزاد طباطبایی ، دکتر فرزاد شهیدی ، دکتر حسین حیدری، دکتر محمد مهدی صفایی ، دکتر علیرضا شجاع الدینی ، دکتر علی اکبر بابایی ، دکتر جواد رحمانی ، دکتر سعید خوشرو…

تحلیل تدریس استاد آریان حیدری

در ابتدای مقاله درباره تدریس دکتر حیدری کمی صحبت کردیم. آقای حیدری به عنوان یک مدرس خلاق و پویا، از روش‌های جذاب و متنوع در تدریس استفاده می‌کند. وی با توجه به سطح دانش آموزان، از روش های تدریس مختلف استفاده می کند تا مفاهیم ریاضی را برای دانش آموزان خود به شکلی ساده و قابل فهم توضیح دهد. او از تمرینات متنوع و تست های جذاب در کلاس های خود استفاده می کند تا دانش آموزان را به یادگیری و فعالیت های ریاضی ترغیب کند.

نظر دانش آموزان درباره کلاس های دکتر حیدری

بر اساس نظرات دانش آموزانی که در کلاس های دکتر حیدری شرکت کرده اند، او یکی از بهترین مدرسان ریاضی در ایران است. دانش آموزان از روش های تدریس دکتر حیدری، فعالیت های کلاسی، تمرینات و تست های جذاب و مفید، و همچنین از نحوه برخورد و ارتباط با دانش آموزان خود، رضایت دارند. بسیاری از دانش آموزان به عنوان یکی از مهمترین عوامل موفقیت خود در کنکور، حضور در کلاس های دکتر حیدری را می دانند.

تعامل استاد با دانش آموز در کلاس آریان حیدری

در کلاس آریان حیدری، تعامل استاد با دانش آموزان بسیار مهم است. استاد در این کلاس سعی می‌کند با استفاده از روش‌های فعالیت‌محور و تعاملی، دانش آموزان را به یادگیری ریاضیات ترغیب کند. او با شنیدن نظرات و سوالات دانش آموزان، به آنها کمک می‌کند تا مسائل را بهتر درک کنند و به سوالاتشان پاسخ دهند. همچنین، استاد با ارائه مثال‌های واقعی و کاربردی، دانش آموزان را به یادگیری مفاهیم ریاضیات در زندگی واقعی ترغیب می‌کند. در نهایت، تعامل استاد با دانش آموزان در کلاس آریان حیدری، بهبود عملکرد و یادگیری آنها را تضمین می‌کند

نحوه مطالعه ریاضی و منابع لازم برای ریاضی

برای آمادگی بهتر و بیشتر در ریاضی کنکور سراسری ۱۴۰۲، می‌توانید از منابع زیر استفاده کنید:

 • کتاب‌های ریاضیات کنکور سراسری: مجموعه‌ای از کتاب‌های ریاضیات کنکور سراسری که شامل تمام مباحث و مفاهیم مورد نیاز برای آزمون کنکور می‌باشد.
 • سوالات کنکور سراسری قبلی: با حل سوالات کنکور سراسری قبلی، می‌توانید با نحوه پرسش سوالات و نحوه پاسخ دادن به آنها آشنا شوید.
 • سایت‌های آموزشی آنلاین: در سایت‌های آموزشی آنلاین می‌توانید به صورت آنلاین و با استفاده از ویدئوها و تمرین‌های مختلف، مفاهیم ریاضیات را یاد بگیرید.
 • دوره‌های آموزشی حضوری: با شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری، می‌توانید با استفاده از تدریس حرفه‌ای و تمرینات متنوع، مهارت خود را در حل مسائل و پاسخگویی به سوالات کنکور بهبود دهید.
 • کتاب‌های تستی: کتاب‌های تستی که شامل تست‌های متنوع و پرسش‌های کنکور سراسری قبلی می‌باشد، می‌تواند به شما در آمادگی بهتر برای آزمون کنکور کمک کند

نظر مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو درباره آریان حیدری

بیایید جواب سوال آریان حیدری کیست را جمع بندی کنیم ! آریان حیدری از جمله بهترین استاد ها و مدرسان بی‌نظیر ریاضی در کشور است که به کمک روش‌های فوق‌العاده و منحصر به فرد آموزش و یادگیری ریاضی را آسان و شیرین کرده. در متن بالا برای آشنایی شما دوستان با این مدرس خارق‌العاده روش‌های تدریس و بیوگرافی آریان حیدری را آورده ایم و امیدواریم مطالب فوق مورد استفاده و پسند شما قرار گرفته باشد. اما نکته ای که در پایان این متن لازم میدانیم برای شما روشن کنیم، این است که:

انتخاب بهترین استاد ریاضی کنکور برای موفقیت مهم است اما کافی نیست. آنچه شما را در رسیدن به اهدافتان ثابت قدم میکند مشاوره و برنامه ریزی دقیق است! 

برای عضویت در کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی آکو و دریاافت فایل های ویژه امتحانی و تستی روی لینک کلیک کنید.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *