پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود آزمون های آزمایشی

آزمون ۲۱ مهر ۱۴۰۲ گزینه دو

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

آزمون های گزینه دو به عنوان کم طرفدار ترین ازمون های ازمایشی شناخته میشوند و حوزه های برگزاری آزمون های گزینه دو نیز به صورت محدود تری فعالیت میکنند. شاید این اختصاصی بودن آزمون های گزینه دو برای دانش آموزان هم به همین علت باشد. به هرحال استفاده از آزمون ۲۱ مهر ۱۴۰۲ گزینه دو برای آزمون پشتیبان میتواند هدف بسیاری از دانش آموزان باشد و به همین علت هم امکان دانلود فایل آزمون ۲۱ مهر گزینه دو را برای شما فراهم کرده ایم.

در بودجه بندی آزمون های گزینه دو ذکر شده است که در ازمون ۲۱ مهر گزینه دو پایه دوازدهم یک الی سه فصل پایه دهم و بخش های ابتدایی کتاب های یازدهم مورد آزمون قرار میگیرد. برخی از بچه ها معتقدند که سطح سوالات گزینه دو از کنکور هم بالا تر است و به علت سختی زیاد اعتماد بنفس بچه ها را خراب میکند.

اما به هرحال شرکت در آزمون های گزینه دو به عنوان مکمل آزمون های آزمایشی میتواند تصمیم درستی باشد ولی نمیتوان از آزمون گزینه دو به عنوان بهترین آزمون آزمایشی یاد کرد. ضمنا فراموش نکنید که مهمتر از شرکت در آزمون های آزمایشی تحلیل سوالات آزمون ها و بررسی کارنامه ها و مقایسه آنها با یکدیگر است .

پس خیلی درگیر اینکه کدام آزمون آزمایشی رو شرکت کنم نباش و اگر هم فکر میکنی نیاز به آزمون های بیشتر داری با دانلود فایل آزمون ها میتوانید خودتان را محک بزنید و نکات آموزشی سوالات رو هم در دست داشته باشید.

دانلود آزمون های آزمایشی قلمچی

دانلود آزمون های آزمایشی ماز

دانلود آزمون ۲۱ مهر ۱۴۰۲ گزینه دو

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. سلام. مجددا متذکر می شویم سریعا نسبت به حذف دفترچه های آزمون از سایت اقدام نمایید.

    سوالات آزمون های گزینه دو منحصراً متعلق به موسسه آموزشی – فرهنگی گزینه دو است. چاپ، تکثیر و انتشار سوالات به هر روش (الکترونیکی، کاغذی و …) قبل و یا بعد از برگزاری آزمون، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی (حتی با ذکر منبع) ممنوع است و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد
ادامه در مرورگر
برای نصب روی افزودن به صفحه اصلی
افزودن به صفحه اصلی
مشاوره تحصیلی آکو
Get our web app. It won't take up space on your phone.
نصب
مشاهده این پست در...
مشاوره تحصیلی آکو
Chrome
افزودن مشاوره تحصیلی آکو به صفحه اصلی
بستن

برای تجربه ای بهینه در تلفن همراه، میانبر مشاوره تحصیلی آکو را به صفحه اصلی دستگاه تلفن همراه خود اضافه کنید

دکمه اشتراک وب را در وب سایت خود فعال یا غیرفعال کنید
افزودن به صفحه اصلی.