پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود آزمون 23 تیر 1402 قلمچی

آزمون 23 تیر 1402 قلمچی

به این نوشته امتیاز دهید

آزمون های آزمایشی قلمچی 1402 که در سال های گذشته به عنوان بهترین آزمون های آزمایشی شناخته شده اند در تاریخ 23 تیر 1402 شروع شدند. آزمون 23 تیر 1402 قلمچی که به عنوان آزمون تعیین سطح برای همه داوطلبان دهم و یازدهم و دوازدهم برگزار شد، آزمونی بود مشابه آزمون های جامع پایان سال به استثناء بودجه بندی دوازدهم آزمون های قلمچی که با آزمون های پایان سال متفاوت بودند.

چون هنوز دوازدهمی ها به مدرسه نرفته اند و مطالعه این پایه را آغاز نکرده اند آزمون تعیین سطح فقط دهم و یازدهم را مورد آزمایش قرار میدهد.

به عنوان نمایندگی رسمی آزمون های آزمایشی قلمچی سوالات آزمون 23 تیر قلمچی را برای شما به تفکیک پایه و رشته در ادامه آورده ایم. میتوانید پاسخنامه آزمون ها را نیز در بخش بعدی به صورت جداگانه دانلود کنید.

اگر نیاز به بررسی بودجه بندی آزمون های آزمایشی قلمچی برای آزمون های بعدی دارید مروی لینک زیر کلیک کنید.

بررسی بودجه بندی ازمون های قلمچی 1402-1403

برای دانلود آزمون های قلمچی سال گذشته به اختصاص تاریخ و پایه های مختلف نیز میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو همراه باشید و برای خرید آزمون های بیشتر کانال تلگرام تیم مشاوره مهندس حاج کرم را دنبال کنید.

دانلود آزمون 23 تیر 1402 قلمچیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا