پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود آزمون های آزمایشی

آزمون 29 آذر 1402 زیستاز

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
1/5 - (1 امتیاز)

مجموعه آموزشی زیستاز این روز ها بیش از پیش بر سر زبان ها است و باتوجه به سطح بالایی که کتاب ها و آزمون زیستاز دارد، میتوان انتظار داشت که دانش آموزان سطح بالا بیشتر مایل به شرکت در این آزمون باشند. آزمون 29 آذر 1402 زیستاز نیز مثل همه این آزمون ها در سطح درسی بالایی برگزار شد که فایل دانلود ان را میتوانید در ادامه مشاهده کنید.

پیش از این به طور کامل به معرفی مجموعه زیستاز پرداخته ایم و گفته ایم که با داشتن 7 سال سابقه کاری پیشرفت چشم گیری داشته است و از سال 1402 آزمون های زیستاز به صورت جامع برای همه پایه های رشته تجربی برگزار میشود.

درحالی که تا پایان سال 1401 آزمون های زیستاز مثل آزمون های آزمایشی آرمان به صورت اختصاصی برای درس زیست شناسی کنکور تجربی آزمون برگزار میکرد.

برنامه راهبردی این آزمون آزمایشی هم مثل آزمون های دیگر این هفته، مثل قلمچی و ماز ترکیبی از پایه دوازدهم و دهم و یازدهم بوده است اما سطح سوالات آزمون 29 آذر زیستاز به ویژه در درس زیست شناسی با اختلاف از آزمون قلمچی بیشتر بود.

دانلود آزمون 29 آذر 1402 زیستاز

در برنامه راهبردی آزمون های آزمایشی زیستاز بودجه بندی آزمون 29 آذر برای کنکوری ها به گونه ای تعریف شده است که دروس دوازدهم و یازدهم باهم مورد سوال قرار گرفته اند. در پایه یازدهم و دهم آزمون 29 آذر 1402 زیستاز دروس همان پایه به اندازه دروس ترم اول کتاب مورد سوال قرار گرفت.

فایل سوالات آزمون زیستاز تاریخ 29 آذر را میتوانید در ادامه دانلود کنید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا