خبر

ارسال الکترونیکی سوابق تحصیلی

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

مدیرکل دفتر فن آوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش از ارائه سرویس ارسال الکترونیکی سوابق تحصیلی و گواهی محل تحصیل سه سال آخر دوره دوم متوسطه پذیرفته شدگان آزمون سراسری به دانشگاههای محل پذیرش خبر داد. 

محمود حبیبی اعلام کرد: با توجه به مصوبه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و جهت سهولت در فرآیند ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری و دریافت سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سال ۱۴۰۰، از ابتدای مهر ماه سال جاری امکان ارائه الکترونیکی کارنامه و سوابق فارغ التحصیلی در سامانه تأییدیه تحصیلی برای متقاضیان فراهم شده است.
وی تاکید کرد: با ارائه این سرویس، پذیرفته شدگان آزمون سراسری با مراجعه به سامانه تأییدیه تحصیلی به آدرس الکترونیکی https://emt.medu.ir می توانند ارسال سوابق فارغ التحصیلی، شامل کارنامه فارغ التحصیلی و گواهی محل‌های تحصیل دوره دوم متوسطه، به دانشگاه محل پذیرش خود را درخواست کنند و پس از کامل شدن فرآیند درخواست، و ارائه کد پیگیری ارائه شده به دانشگاه محل پذیرش، مدارک درخواست شده، ازطریق سرویس سوابق تحصیلی بر بستر گذرگاه خدمات دولت الکترونیک (GSB)، و یا سامانهkemt.medu.ir توسط دانشگاه ها قابل دریافت خواهد بود.

بر این اساس، فارغ التحصیلان شهریور سال ۱۳۹۵ و بعد از آن، نیازی به مراجعه حضوری به مدارس و مناطق آموزش و پرورش محل تحصیل خود ندارند. حبیبی در ادامه گفت: فارغ التحصیلان خرداد سال ۱۳۹۵ و قبل از آن، با کد پیگیری صادر شده از سامانه فوق، می توانند به همراه مدارک تحصیلی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی اعلام می شود به ادارات آموزش و پرورش محل فراغت از تحصیلی خود مراجعه و پس از بررسی و تأیید مدارک تحصیلی از سوی مسئول سنجش آموزش و پرورش منطقه، سوابق تحصیلی خود را در سامانه بارگذاری کنند.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر ارسال الکترونیکی سوابق تحصیلی سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا