پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

امتحان نهایی حسابان و منابع مورد نیاز

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

امتحان نهایی حسابان احتمالا یکی از درس هایی است که برای دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک چالش های زیادی دارد. بنابراین تصمیم داریم تا برای امتحان نهایی حسابان کتاب های کمک درسی که تهیه شده اند را بررسی کنیم. پیشنهاد می کنیم برای آن که تمرین کافی داشته باشید در کنار کتاب درسی از کتاب های آموزشی هم استفاده کنید. البته می توانید با مشاوره تحصیلیتان هم در خصوص مناسب ترین کتاب مشورت کنید.

منابع مطالعاتی برای امتحان نهایی حسابان

درس حسابان یکی از دروس تخصصی رشته ریاضی و فیزیک است که با ضریب 7.84 درصدی در امتحانات نهایی تاثیر می گذارد. اهمیت امتحان نهایی در نتایج کنکور باعث شده تا بسیاری از ناشران و مولفان به فکر آن بیافتند که کتاب های کمک آموزشی مخصوص امتحانات نهایی را منتشر کنند.

در ادامه این مطلب به معرفی 4 کتاب کمک آموزشی مناسب برای امتحانات نهایی خواهیم پرداخت. می توانید منابع مطالعاتی سایر دروس مانند زبان انگلیسی و شیمی را درسایت مطالعه کنید.

  • کتاب ماجراهای من و درسام خیلی سبز:

درباره خوب بودن مجموعه کتاب های من و درسام قبلا صحبت کرده ایم. این کتاب با درسنامه قوی و مثال ها و نمونه سوالات زیادی که دارد به یکی از بهترین کتاب هایی تبدیل شده که دانش آموزان می توانند هم در طی سال تحصیلی و هم در پایان سال تحصیلی از آن استفاده کنند. همچنین برای تمرین بیش تر می توانید نمونه سوالات امتحان نهایی سال 99 را هم مطالعه و حل کنید.

ماجراهای من و درسام حسابان

کتاب ماجراهای من و درسام حسابان دوازدهم با تالیف آقای صابری در 172 صفحه می توانید تهیه کنید. تمرینات متفاوت و سوالاتی که در پایان هر بخش آورده شده باعث می شود تا تسلط کامل را بر مباحث درسی پیدا کنید و آزمونات نوبت اول و دوم شبه امتحانی هم برای محک زدن اطلاعاتتان بسیار مفید است. قیمت کتاب ماجراهای من و درسام حدود 140 هزار تومان می باشد.

  • کتاب بیسترس حسابان دوازدهم کاگو:

کتاب بیسترس حسابان دوازدهم از انتشارات کاگو یکی از کتاب های پراستفاده و کارآمد است. زیرا دانش آموزان می توانند هم همزمان با تدریس دبیر این کتاب را مطالعه کنند, هم برای امتحانات کلاسی یا نوبت اول و در نهایت امتحان نهایی.

حسابان دوازدهم کاگو

کتاب بیسترس حسابان دوازدهم در 146 صفحه می باشد و درسنامه آن کامل است. همچنین خلاصه هر بخش همراه با سوالات و تست های مربوطه و پاسخنامه کامل, کتاب بیسترس را به کتابی کامل در بین کتاب های کمک آموزشی تبدیل کرده است. قیمت آن هم حدود 107 هزار تومان می باشد.

  • کتاب امتحانت حسابان دوازدهم مهر و ماه:

کتاب امتحانت حسابان انتشارات مهر و ماه برای افرادی که می خواهند فقط برای امتحان نهایی تمرین کنند بسیار مناسب است. چون این کتاب مانند جزوه ای است که در 63 صفحه هر آنچه که برای تمرین حسابان و آشنایی با جدید ترین سوالات نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهد.

حسابان دوازدهم مهر ماه

درسنامه در این کتاب هم قرار گرفته منتها نسبت به سایر کتاب ها مانند ماجراهای من و درسام خیلی خلاصه است و مناسب مرور و جمع بندی می باشد. برای امتحان نوبت اول و دوم چندین مدل آزمون طراحی شده است. قیمت کتاب امتحانت حدود 35 هزار تومان در نظر گرفته شده.

  • کتاب سه بعدی حسابان دوازدهم الگو:

کتاب سه بعدی حسابان دوازدهم از انتشارات الگو است. این کتاب دارای درسنامه های کامل و آموزش محور است و علاوه بر آن که برای امتحان نهایی بسیار مناسب است, سوالات 4 گزینه ای آن باعث می شود تا با نوع سوالات کنکور هم آشنا شوید.

بعدی حسابان دوازدهم

در انتهای هر درسنامه, تمرینات مربوط به مبحث درسی قرار گرفته. بعد از حل تمرینات, می توانید از طریق بخش راه حل تمرینات اشکالات و نقاط ضعف خودتان را پیدا کرده و تقویت کنید. قیمت کتاب سه بعدی حسابان دوازدهم مهر و ماه حدود 165 هزار تومان می باشد.

رومینا

رومینا ابوالحسنی هستم عضو تیم تولید محتوای سایت آکو، امیدوار هستم که همیشه بتونم جواب سوالاتتون رو به بهترین شیوه ممکن بدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا