پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور منزندگی نامه بزرگان کنکور

ایمان سرور پور

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

تغییروتحول فردی و توسعه رشد فردی مسئله ایست که همهٔ افراد در طول زندگی با آن روبه‌رو هستند و می‌خواهند این رشد را به حد کمال خود برسانند. ایمان سرور پور یکی از افرادی است که در زمینه تغییروتحول فردی فعالیت دارد و به قولی می‌تواند مسیر موفقیت و پیشرفت را برای افراد روشن سازد. ایمان سرور پور به‌عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین مربیان زندگی و مشاور های کنکور ایران شناخته می‌شود. در این مقاله اطلاعات بیشتری در مورد بیوگرافی زندگی ایمان سرور پور و آخرین خبر های سال 1400 در اختیار شما می‌گذاریم. مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو همراه شما در اطلاع رسانی آخرین اخبار.

بیوگرافی ایمان سرور پور مشاور کنکور 1400

بیوگرافی ایمان سرور پور مشاور کنکور

ایمان سرور پور متولد 30 تیرماه سال 1362 در شمال ایران است. این مشاور برتر کنکور برای مقطع کارشناسی در دانشگاه تهران درس‌خوانده است و رشتهٔ تحصیلی وی در مقطع کارشناسی مهندسی مواد و متالوژی بوده و در سال 1380 رتبهٔ 51 کشوری را در کنکور سراسری کسب کرده است. ایمان سرور پور تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت ادامه داد. از همان سال 80 و هم‌زمان با ورود به دانشگاه شروع به تدریس کرد. اولین تجربه ایمان سرور پور در حیطه برنامه‌ریزی و مشاوره کنکور زمانی بود که خود محصل بود و مشاوره را از هم‌کلاسی‌های خود شروع کرد!

در حال حاضر ایمان سرور پور در حوزه کنکور به عنوان مشاور و برنامه‌ریز فعالیت می‌کند و حدود 10 سال در این زمینه تجربه دارد. به‌گفتهٔ او هدف از مشاوره وی با داوطلبان کنکور، قبولی در دانشگاه نیست بلکه پیداکردن هدف اصلی برای زندگی آنها است. اسمان سرور پور چندین کتاب مرتبط با روانشناسی و و البته مشاوره کنکور نوشته است که متن شیوای آنها مورد توجه بوده است.

همچنین او به‌عنوان جوان‌ترین مدرس یونیسف در دنیا شناخته می‌شود و همایش‌های متعددی در داخل و خارج کشور برگزار می‌کند. ورود به یونیسف از سال 81 شروع شد و تا به الان ادامه دارد. ایمان سرور پور چندین کتاب در حوزه مشاوره و برنامه‌ریزی تألیف کرده و چند سالی است در شبکه آموزش و رادیو به‌عنوان مشاور کنکور 1400 حضور دارد.

کتاب‌های ایمان سرور پور

در بیوگرافی ایمان سرور پور علاقه وی به نویسندگی و حوزه شعر مشهود است. همین علاقه باعث شده است تا سید ایمان سرور پور در کنار مشاور کنکور بودن ، اقدام به نوشتن کتاب نیز  بکند. در حال حاضر سه کتاب به نویسندگی ایمان سرور پور به چاپ رسیده است که به معرفی آنها می‌پردازیم.

سفر کوانتومی وال از کتاب های سرورپور

سفر کوانتومی وال تنها جدیدترین کتاب ایمان سرور پور این مشاور موفق کنکور است که توسط انتشارات ایجاز به چاپ رسیده است. این کتاب با آغازی گرم و صمیمی مخاطب را به خود جذب می‌کند و خواننده را مجذوب خود می‌کند. در واقع این کتاب انسان را به سفری دور می‌برد و والی در ابتدای کتاب خودش را این‌گونه معرفی می‌کند:

«وال‌ها با صداست که هم دیگه رو پیدا میکنن ولی من یه وال غیرعادی بودم؛ یه وال گنده، گنده‌تر از همه‌ی وال‌ها و البته لال، یعنی میگفتن که لالم»

سفر کوانتومی وال یکی از کتاب های ایمان سرور پور مشاور کنکور

تمام جهان در من است از ایمان سرور پور

کتاب تمام جهان در من است یکی دیگر از نوشته‌های فاخری است که در بیوگرافی ایمان سرور پور ثبت شده است. این کتاب یک کتاب مشاوره ای-روانشناسی است که توسط انتشارات ایجاز به چاپ رسیده . می‌توان گفت این کتاب مانند یک دوپینگ عمل می‌کند! زمانی که نوجوان در دورهٔ سخت کنکور به تنگنا رسیده و خود را تنها می‌بیند می‌تواند با خواندن این کتاب دریچه‌ای از امید را پیدا کند و به سمت نور حرکت کند. در این کتاب نویسنده به‌شدت با مظلوم‌نمایی مخالفت می‌کند و می‌گوید تسلیم‌شدن در شرایط سخت و کاری نکردن چیزی نیست که ما برای خود در نظر گرفته‌ایم. بلکه باید راه و روش رسیدن به هدفمان را پیدا کنیم و مجدداً در مورد اهدافمان بیندیشیم.

کتاب ها و بیوگرافی ایمان سرور پور

کتاب کنکور و خدایی که در این نزدیکی است

این کتاب نیز یکی از نوشته‌های سید ایمان سرور پور است که توسط انتشارات تخته سیاه چاپ شده است. این کتاب در سال 1396 توسط این مشاور متخصص کنکور به چاپ رسیده است و مخاطبان خاص خود یعنی کنکوری‌ها را دارد.

کتاب انگیزشی ایمان صادقیان و بیوگرافی این مشاور متخصص کنکور

دوره‌ها و وبینارهای ایمان سرور پور

ایمان سرور پور از جمله مشاور هایی است که صادقانه برای پیشرفت داوطلبان کنکور تلاش می‌کند و به دنبال ایجاد تحولی بزرگ در مسیر رسیدن به خودشناسی است. همان‌طور که پیش‌ازاین اشاره کردیم ایمان سرور پور برگزارکننده همایش‌های انگیزشی کنکور جهت نشان‌دادن مسیر واقعی زندگی به کنکوری‌هاست اما علاوه بر فعالیت در زمینه کنکور در زمینه‌های دیگر مانند کسب‌وکار و دوره‌های توسعه فردی نیز فعالیت دارد.

باشگاه قهرمانان صبح از دوره های انگیزشی مشاور کنکور ایمان سرور پور

به‌گفتهٔ ایمان سرور پور که برگزارکننده این دوره می‌باشد؛ شرکت در دوره باشگاه قهرمانان صبح به افراد کمک می‌کند تا الماس وجودی خود را بشناسند و نور آگاهی را لمس کنند. در هر جلسه از این دوره تکنیک‌هایی در جهت رشد آموزش داده می‌شود که شرکت‌کننده با به‌کارگیری این تکنیک‌ها وارد مسیر و میدان عمل می‌شود. دوره باشگاه قهرمانان صبح در سه سطح برگزار می‌شود و هر سطح آن حدود یک ماه به طول می‌انجامد. هر سطح 20 جلسه و هر جلسه حدود 30 دقیقه است. به عنوان یک مشاور کنکور موفق ، ایده برگزاری دوره های انگیزشی بسیار خلاقانه بوده است.

از آگاهی تا آفرینش ایمان سرور پور 1400

طبق بیوگرافی شغلی ایمان سرور پور این دوره از آذر 99 توسط ایمان سرور پور شروع شده است و سال 1400 تا کنون 5 دوره  توسط این مشاور کنکور برگزار شده است. این دوره به‌منظور آشنایی شرکت‌کنندگان بااستعدادهای درونی‌شان است و کمک می‌کند تا افراد برند شخصیت خود را خلق کنند. افرادی که به دنبال پیشرفت در کسب‌وکار و یا شروع برند شخصی خود هستند می‌توانند از این دوره استفاده کنند.

بیوگرافی مشاور کنکور ایمان سرور پور

مسترکلاب مشاوره کنکور سرور پور

دورهٔ مستر کلاب یک دوره پیشرفته ی توسعه فردی است و کمک می‌کند تا افراد با نگاهی ژرف به بررسی مسائل زندگی بپردازند و به خودآگاهی برسند. این دوره گه توسط ایمان سرور پور در سال 1400 برگزار میشود به صورت آنلاین و در برنامه ادوبی کانکت است.

مرکز مشاوره کنکور آکو درباره بیوگرافی مشاور کنکور ایمان سرور پور میگوید

قبلا به این موضوع اشاره کردیم که ایمان سرور پور فعالیت خود را از حوزه مشاور کنکور آغاز کرده است و در سال 1400 نیز در کنار تیم موفقیت پیشرو این مسیر را ادامه میدهد. این تیم زیر نظر و سرپرستی ایمان سرور پور است و در زمینه برنامه‌ریزی و مشاوره کنکور فعالیت می‌کند. بهرحال ایمان سرور باوجود همه نکات مثبت ، میتواند نقص هایی نیز داشته باشد. اما ترجیح دادیم صرفا درباره فعالیت ای وی صحبت کنیم و شما به عنوان دانش ۀموز برای انتخاب بهترین مشاور کنکور تصمیم بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا