خبر

بررسی گزینش دانش آموزان در کنکور سراسری

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

مجله خبری آکو از خبر بررسی گزینش دانش آموزان در کنکور سراسری می گوید. دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: نشست ویژه‌ شورای عالی آموزش و پرورش پیرامون گزینش دانش‌آموزان در کنکور هفته آینده برگزار می شود.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش اظهار کرد: مصوبه‌ برنامه‌ها و راهبردهای ارتقای کیفیت نظام آموزش و پرورش مبتنی بر تحلیل نتایج مطالعات بین‌المللی(تیمز و پرلز) درباره دروس ریاضی و علوم، پس از برگزاری چند جلسه درباره آن به تصویب اعضای شورای عالی آموزش و پرورش رسید.

وی افزود: در این جلسه گزارشی از وضعیت رتبه‌بندی معلمان از سوی وزیر آموزش و پرورش و معاون حقوقی و امور مجلس وزارتخانه ارائه شد، پس از آن اعضای شورای عالی تاکید کردند رتبه‌بندی معلمان یک بحث کلیدی است که ریشه در سند تحول بنیادین و اسناد بالادستی آموزش و پرورش دارد.

امانی داد: همچنین اعضای شورای عالی آموزش و پرورش تاکید کردند باید بندهای قانونی اجرای رتبه‌بندی با جدیت دنبال و اعتبار مالی آن تامین شود و ملاک‌هایی که به کیفیت و اثربخشی کار معلمی منجر می‌شود، ملاک اصلی رتبه‌بندی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی رتبه بندی معلمان ارتقای کیفیت و اثربخشی نظام تعلیم و تربیت است، ادامه داد: اعضای شورای عالی آموزش و پرورش بر دقت کافی در اعمال فرآیند رتبه‌بندی و به کارگیری چارچوب‌های قابل دفاع برای آن، تاکید کردند.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پایان گفت: در این جلسه درباره موضوع مصوبه جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون گزینش دانش‌آموزان در کنکور سراسری و امتحانات نهایی بحث و گفت‌وگو کردند که مقرر شد نشست ویژه‌ای در هفته آینده برای بررسی موضوع گزینش دانش‌آموزان در کنکور برگزار شود.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر بررسی گزینش دانش آموزان در کنکور سراسری سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا