بهترین مدارس ابتدایی کرج را بشناسید

بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه کرج را با مرکز مشاوره تحصیلی آکو بشناس و بهترین دبستان در کرج را برای رشد فرزندت انتخاب کن.
4.2/5 - (5 امتیاز)

زمانی که صحبت از بهترین مدارس ابتدایی دخترانه یا پسرانه در کرج می‌شود، گزینه‌های مختلفی به ذهن افراد می‌آید. در حقیقت ابتدایی و پیش دبستانی دو برهه زمانی هستند که می‌تواند آینده یک فرد را کاملاً دگرگون سازد. زمانی که دانش‌آموز بسیار سرعت یادگیری بالایی دارد و نحوه آموزش تأثیر زیادی بر وی می‌گذارد. در ادامه این مسئله را بیشتر باز خواهیم کرد تا با المان‌های مهم در انتخاب بهترین دبستان های کرج آشنا شوید. مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور آکو همراه شما از ابتدایی تا دانشگاه.

آنچه می خوانید:

المان‌هایی برای تشخیص بهترین مدارس ابتدایی کرج

واقعیت این است که در گذشته مدرسه‌ای خوب بود که دانش‌آموزان درس خوان‌تری داشت و تکالیف بیشتری می‌داد، در حالی که رفته‌رفته معیار تشخیص بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه در کرج کاملاً عوض شد و همه چیز از یک سیستم خشک به سیستمی کاملاً انعطاف‌پذیر تغییر پیدا کرد.

در سیستم قدیم معلم ساختار ذهنی فرد را صرفاً تشکیل می‌داد و نقش دبیر به صورت 100 درصدی بود. در حالی که امروزه، معلم در کنار کادر تربیتی باید بستر سازی کند و رشد و تعالی به عهده خود دانش‌آموز است.

بهترین مدارس ابتدایی در کرج

سؤال اصلی اینجا است که بستر سازی در مدارس یعنی چه؟ آیا به معنا ایجاد محیط جذاب از نظر ظاهر مدرسه خواهد بود؟ در جواب باید بیان کرد که بستر سازی شامل چند فاز مختلف در دبستان ها خواهد شد که همراهی همه آنها میتواند یک دبستان را به بهترین دبستان کرج تبدیل کند. اما این بستر سازی ها شامل چه مواردی است؟

بسترسازی محیطی در بهترین مدارس ابتدایی

در این بخش باید محیط مدرسه مورد ارزیابی قرار بگیرد. در حقیقت زیبایی ظاهری بسیار اهمیت دارد. چگونه المان‌های زیبایی را تشخیص دهیم؟ قبل از پاسخ دادن، این نکته را بیان کنیم که هر کسی تعریف خاصی از زیبایی دارد و چیزی که اینجا بیان خواهد شد، منظور زیبایی از منظر ساختار آموزشی است.

در این زیبایی باید ابتدا فضا کلاس ارزیابی شود. در این بازرسی چند مورد اهمیت دارد. نقاشی متناسب با پایه تحصیلی وجود داشته باشد. همان‌طور که مقطع اول و پیش دبستانی نیازمند وجود گل و بلبل در دیوار کلاس است، مقطع ششم نیز به مواردی که حس بزرگ شدن به فرد بدهد، نیاز دارد. این موضوع هیچ ربطی به دخترانه یا پسرانه بودن ندارد.

مورد دوم موضوع خود حیاط خواهد بود. باید فضا مناسب برای حرکت دانش‌آموزان داشته باشد. حقیقتی است که در این سن اولین نیاز دانش آموز، پویایی خواهد بود که در فضا 2 در 2 تحقق پیدا نخواهد کرد.

مورد سوم بحث میز و امکانات کلاس است. هر چقدر که از تکنولوژی در این مورد بهره برده شده باشد، باعث بالا رفتن امتیاز خواهد شد. از طرفی نیمکت‌ها باید از یک آراستگی حداقلی برخوردار باشد. سالم بودن آنان نیز از موارد مهم است.

مورد چهارم که اهمیت بالایی دارد، موضوع نظافت محیطی است. فضای پاگرد طبقات و خود سالن‌های منتهی به کلاس‌ها باید کاملاً تمیز باشد. اگر می‌خواهید خیالتان از بابت نظافت محیط راحت شود، کافی است که به طبقه آخر یک سر کوتاه بزنید.

فضای آراسته و تمیز یکی از ملاک های انتخاب بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه در کرج
فضای آراسته و تمیز یکی از ملاک های انتخاب بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه

بستر سازی روانی  دانش آموزان در بهترین مدارس ابتدایی کرج

مهمترین بخشی که یک مدرسه را به بهترین دبستان کرج تبدیل میکند، این قسمت است. در آغاز بحث بهتر است که یک سؤال مهم مطرح کنیم. آیا رشد ذهنی فرزند برای شما مهم است یا صرفاً یک مدرک برای آینده او متصور هستید؟ واقعیت این است که در قدیم نگرش دوم وجود داشت، اما امروزه رشد و شکوفایی ذهن اولویت هر خانواده است.

برای تحقق آن به دنبال مدرسه‌ای که تکالیف بیشتر می‌دهد، نباشید. بلکه به دنبال مدارسی باشید که اولویت برای آنان پرورش ذهن است. شاید بیان کنید که هر دو با هم امکان‌پذیر هستند. امروزه تحقیقات نشان داده است که هر دو را به نحو احسنت نمی‌توان داشت. بگذارید با یک مثال توضیح دهیم.

همگی به عنوان پدر و مادرهای امروزی، روزی تجربه محصل بودن را داشته‌اید. امتحان املا داده‌اید و پس از آن معلم دستور نوشتن چند باره از روی متن درس را می‌داد. آیا این کار به ذهن شما در یادگیری کمک کرد؟ آیا واقعاً 5 بار رو نویسی کار درستی بود؟

در حقیقت منظور ما از تکلیف این مورد و امثال این خواهد بود. در عوض مدرسه‌ای که به کارهایی نظیر کار گروهی، هم فکری، حل مسئله و غیره اهمیت می‌دهد، مهم خواهد بود. فرقی ندارد که به دنبال بهترین مدارس ابتدایی دخترانه در کرج هستید یا میخواهید بهترین دبستان پسرانه را پیدا کنید، فرزند شما باید بتواند توانایی های مورد نیاز در جامعه آینده را در مدرسه ابتدایی یاد بگیرد.

بستر سازی ذهنی در بهترین دبستان های کرج
برای بسترسازی ذهنی باید اطلاعات مختلف با نمایی جذاب به دانش آموز آموزش داده شود

کادر مدیریت دبستان

اگر می‌خواهید ببینید که یک مدرسه تا چه میزان در کار جدی است و قول‌هایی که روز اول می‌دهد را عملیاتی می‌کند، بهتر است که اقدام به شناخت دقیق مدیر و ناظم کنید. این دو نفر هستند که با نظارت بر دبیران و حتی دانش‌آموزان این زمینه را به وجود می‌آورند. صبوری و حسن خلق از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای ارزیابی بهترین مدارس ابتدایی در کرج خواهد بود.

پس از این دو معلم قرار دارد که تمامی امور بر دوش وی است. نمی‌توان گفت که نیرو جوانی بهتر است یا فردی کار کرده؟ البته به طور نسبی فردی که جوان بوده و یک میزان متوسطی تجربه تدریس دارد، فردی مناسب خواهد بود.

بهترین دبستان های کرج دولتی هستند یا غیر انتفاعی

در این رده سنی و در هر دو حالت شما می‌توانید از خدمات 6 +1 بهره‌مند شوید. این بدان معنا خواهد بود که دانش‌آموز دوران پیش دبستانی را در مدرسه گذرانده و سپس وارد مقطع ابتدایی می‌شود. اما طبق آخرین ابلاغیه آموزش و پرورش، مدارس می‌توانند مقطع پیش دبستانی داشته باشند.

در گذشته این موضوع صرفاً به عنوان آپشن برای مدارس غیر انتفاعی محسوب می‌شد و مدارس دولتی محروم بودند. در حالی که امروز تنها مشکل این است که بتوانید مدرسه نزدیک محل سکونت را پیدا کنید.

البته هر کدام از بهترین مدارس ابتدایی دخترانه یا پسرانه کرج که فرزند خود را نام نویسی کنید، معایب و محاسن خاص خود را خواهد داشت. در مجموع و در هر دو حالت، هر گونه آزمون برای مقطع پیش دبستانی و ابتدایی کاملاً خلاف قوانین است. تمام مواردی که مدارس غیرانتفاعی در این قالب بیان می‌کنند، صرفاً یک نوع غربالگری در چینش کلاس‌ها خواهد بود و به هیچ وجه دانش آموزی رد نخواهد شد.

مدارس دولتی صرفاً آموزش تحصیلی خواهند داشت و ویژه برنامه اضافی برگزار نمی‌کنند و از نظر سطح دانش‌آموزی به صورت غربال شده نیست. از طرفی تعداد دانش‌آموزان در کلاس‌ها به مراتب بیشتر از غیر انتفاعی هست که بر کیفیت آموزش و یادگیری اثر گذار خواهد بود.

هزینه ثبت نام در بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه در کرج
بهترین مدارس ابتدایی لزوما غیرانتفاعی و هزینه بر نیستند!

هزینه های ثبت نام در بهترین مدارس ابتدایی کرج

مورد مهم بحث هزینه خواهد بود. در بهترین مدارس ابتدایی کرج که دولتی هستند، هزینه در حد کمک به مدرسه خواهد بود که روز اول در ثبت نام بیان خواهد شد، اما در مورد مدارس غیرانتفاعی به چند چیز مختلف این موضوع بستگی خواهد داشت.

اول از همه اینکه در چه مقطعی ثبت نام می‌کنند. عموماً پیش دبستانی ارزان‌ترین و مقطع ششم گران‌ترین است. هر مدرسه غیرانتفاعی در قالب ویژه برنامه هزینه‌ای را روی شهریه دریافت خواهد کرد. عموماً در این ویژه برنامه مواردی نظیر کلاس زبان، رباتیک، نجوم و غیره آموزش داده می‌شود که در کیفیت برگزاری ایرادات بسیاری وارد است.

با توجه به مشاهدات صورت گرفته هزینه در مقطع ابتدایی در سال 1400 حداقل 4 میلیون تومان در کرج است که با توجه به مقطع افزایش خواهد یافت. همچنین موقعیت مکانی و شیوه تدریس بسیار در این هزینه مؤثر خواهد بود.

معرفی بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه کرج

در این بخش از مقاله بهترین مدارس ابتدایی کرج را به دو بخش دخترانه و پسرانه تقسیم می‌کنیم و به معرفی دبستان های مورد تایید از نظر کارشناسی ساختاری خواهیم پرداخت. علت تفکیک مدارس به دو گروه دخترانه و پسرانه این است که روحیات دخترها کمی متفاوت‌تر و ملایم‌تر است پس باید ویژگی های محیط یادگیری آنها نیز کمی متفاوت باشد. از این رو برنامه‌های جانبی برای پرورش ذهن نیز تفاوت دارد. در ادامه درباره هر مدرسه توضیحات کافی برای شما والدین عزیز آورده شده است. امید است که با معرفی بهترین مدارس ابتدایی کرج بتوانیم در مسیر آموزش صحیح و موفقیت فرزندتان قدمی هرچند کوچک برداریم.

مدرسه ابتدایی  دخترانه ماندگاران از بهترین دبستان های کرج

این مدرسه را میتوان  بهترین دبستان و پیش دبستان غیرانتفاعی کرج دانست که توانسته با دارا بودن مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی محیطی کامل را برای فرزندتان به وجود آورد. در حقیقت این مدرسه کاملا مناسب برای دختران خواهد بود که قادر هستند، برنامه هایی کاملا هماهنگ با روحیات و علایق خود را در مدرسه ابتدایی ماندگاران کرج تجربه کنند.

در حقیقت در تمامی فعالیت های صورت گرفته در بهترین مدرسه دخترانه کرج ردپای خلاقیت و تکاپو برای کار گروهی توسط دانش آموزان را مشاهده خواهید کرد. برگزاری کلاس های هنر تخصصی و آموزش موسیقی به کودکان در مدرسه از نکات قابل ملاحظه ای است که فقط در بهترین دبستان ها از جمیتوان دید.

داشتن سرویس های ایاب و ذهاب با امنیت کامل و راننده های خانم، پشتیبان های تحصیلی برای پایه های اول تا سوم برای اطمینان از یادگیری صحیح دانش آموزان و پیگیری مرتب وضعیت تحصیلی آنان، برگزاری آزمون های آمادگی برای تیزهوشان و خدمات آموزش زبان انگلیسی از ابتدایی برای دانش آموزان علاقه مند از دیگر خدمات بهترین دبستان و پیش دبستان کرج است.

این مدرسه در مهرویلا کرج واقع شده است و از نظر دسترسی، در مکان خوبی قرار دارد. استفاده از بهترین امکانات آموزشی از مهم ترین موارد خواهد بود. معلم ها ترکیبی از با تجربه و جوان خواهند بود.

آدرس: کرج – مهرویلا – خیابان درختی -میدان مادر- قبل از مدرسه معلم – دبستان غیر انتفاعی دخترانه ماندگاران

دبستان غیر دولتی نیکان ۳ از بهترین مدارس ابتدایی پسرانه در کرج

این مدرسه در باغستان کرج واقع شده است. در حقیقت این مدرسه غیر دولتی که یکی از بهترین دبستان های پسرانه در کرج است ، شامل تمامی مقاطع به طور کامل خواهد بود. شاید نکته جالب‌تر برای شما این باشد که این مجموعه از پیش دبستانی تا کنکور کامل است و این به پیشرفت یکدست فرزندتان کمک می‌کند.

از نظر کیفیت آموزشی در درجه مطلوبی قرار دارد. در حالی که این مدرسه از نظر پیگیری جز 3 مدرسه اول کرج بوده است. در حقیقت توانسته با توجه به ارتباطی که کادر مدرسه با دانش‌آموزان برقرار می‌کند، افت تحصیلی را در پایه های سخت تر و هنگام تغییر مقطع کاملا در میان دانش آموزان از بین ببرد. از طرفی مدرسه شخص محور نیست. یعنی اینکه مباحث به دبیر وابسته نیست. برای دیدن لوکیشن مدرسه ابتدایی نیکان روی تصویر کلیک کنید.

مدرسه نیکان 3 از بهترین مدارس ابتدایی پسرانه کرج
مدرسه نیکان 3 از بهترین مدارس ابتدایی کرج

اگر دانش آموزی مطلبی را با داستانی خاص در پیش دبستانی می‌آموزد، با همان خط فکری آن را در مقاطع بالاتر ادامه خواهد داد. از نظر تمیزی بسیار خوب بوده و کلاس‌های بزرگی دارد. شاید بتوان نکات منفی را موقعیت مکانی و همچنین دسترسی سخت اعلام کرد که از نظر حمل و نقل عمومی کمی معضلات دارد.

تا حد امکان از سیستم هوشمند بهره برده شده است. روش آموزش نیز در این مدرسه بر اساس تلفیق آموزش قدیم با خلاقیت است. اولویت در این مکان پرورش استعداد کودک شما خواهد بود.

دبستان پسرانه ودخترانه عرفان از بهترین دبستان های کرج

از بهترین مدارس ابتدایی پسرانه کرج، مدرسه عرفان است. این مدرسه از کادری مجرب تشکیل شده که برای رسیدن محصل شما به سطحی بسیار خوب تلاش می‌کند. می‌توان از نقاط قوت این مکان، ساختار قدیمی و قوی، تجربه بالا دبیران، اهمیت به پیگیری و محیط کاملاً مدرسه مانند اشاره کرد. در حقیقت این مدرسه، یک ساختمان مسکونی که تغییر کاربری داده، نیست. این یک اصل مهم خواهد بود که می‌تواند تا حد بالایی مناسب بودن کلاس‌ها را تضمین کند. لوکیشن مدرسه عرفان کرج را با کلیک روی عکس مشاهده کنید.

مدرسه عرفان از بهترین مدارس ابتدایی کرج
مدرسه عرفان از بهترین مدارس ابتدایی کرج

از نقاط ضعف می‌توان به وجود معلم‌های کمی میان سال و عدم وجود تحرک بالا آنان اشاره کرد. در مجموع برای کسانی که درس و رسیدن کودکان به دانش‌آموزان خودکار مهم است، مدرسه خوبی خواهد بود. مدرسه ابتدایی عرفان دو شعبه دخترانه و پسرانه دارد که هردو در بلوار شهرداری مهرشهر واقع شده اند.

مدرسه ابتدایی پسرانه تینو از بهترین دبستان های کرج

دبستان پسرانه تینو از معدود مدارسی است که بر اساس علوم نوین پایه گذاری شده است. در حقیقت در این مدرسه اولویت فقط و فقط خلاقیت و پرورش ذهن خواهد بود. اگر پرورش ذهن دانش‌آموز شما برایتان مهم است، قطعاً این مدرسه یکی از بهترین مدارس پسرانه کرج برای رشد فکر و خلاقیت فرزندتان میباشد.

مدرسه تینو از بهترین مدارس ابتدایی کرج
مدرسه تینو از بهترین مدارس ابتدایی کرج

از نکات مثبت می‌توان به دارا بودن هر 7 مقطع (پیش دبستان + پایه ابتدایی)  اشاره کرد که خیالتان تا پایان ابتدایی راحت است. محیط آموزشی کاملاً زیبا و آرامش بخش است. از طرفی دیگر این مدرسه در محیطی آرام قرار دارد و یادگیری در آن لذت بخش خواهد بود.

از نکات ضعف می‌توان به این مورد اشاره کرد که در اینجا نباید منتظر روش‌های سنتی آموزش و همچنین اصول کتابی باشید. آموزش به قدر کفایت داده می‌شود، اما قبل از اجبار و فشار زیاد، به دنبال پرورش استعداد کودک شما خواهند بود تا ذهنی جست‌وجوگر داشته باشد.

البته این مورد بسیار به طرز فکر شما بستگی دارد. زیرا برای بسیاری از افراد این موضوع مزیت است. عیب اصلی موقعیت مکانی و سختی دسترسی به مهرشهر کرج است. از طرفی این مدرسه مقاطع بالاتر نخواهد داشت و شما مجددا مجبور خواهید بود به دنبال بهترین مدارس ابتدایی در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم برای پسرتان باشید. آدرس مدرسه تینو کرج را در زیر نوشته ایم که با کلیک روی آدرس میتوانید لوکیشن مدرسه را مشاهده کنید.

کرج ، مهرشهر ، فاز1 ، بلوار ارم ، خیابان 116 پلاک 367 دبستان تینو

تلفن: 33410042 ، 33423012

بیشتر بخوانید: بهترین مدارس متوسطه اول در کرج

بیشتر بخوانید: بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج

آسمان دانش از بهترین مدارس ابتدایی پسرانه کرج

از دیگر مدارس خوب پسرانه در سطح کرج، این مدرسه خواهد بود. در حقیقت این مدرسه با داشتن فضای آموزشی بسیار جذاب، می تواند بستر خوبی را برای فرزند دلبندتان به وجود آورد. این مدرسه از مقطع پیش دبستانی تا ششم ابتدایی را خواهد داشت. از برنامه هفتگی ان می توان به کلاس های خلاقیت در قالب رباتیک و فوق برنامه اشاره کرد که به قصد افزایش سطح خلاقیت دانش آموزان برگزار می گردد.

از طرفی این مدرسه با توجه به قرار گرفتن در محدوده طالقانی شمالی(عظیمیه) دسترسی را بسیار آسان کرده و همچنین این مدرسه کاملا هوشمند بوده و از آخرین تکنولوژی های موجود برای آموزش استفاده می کند.

تلفن تماس: 02632510062

آدرس: میدان گلستان – گلستان 9 پلاک 72 – مدرسه پسرانه غیر انتفاعی آسمان دانش

دبستان دخترانه ماه آفرید مهرشهر

یکی از بهترین مدارس ابتدایی غیر انتفاعی دخترانه کرج  دبستان ماه آفرید است. این مدرسه از نظر فعالیت های جانبی در کنار آموزش، بسیار فعال بوده و تلاش کرده است که خدمات مختلفی را به همراه درس ارائه دهد. در حقیقت در این مدارس شما به دنبال حداقل‌ها نخواهید بود. دختر شما در کنار آموزش درس، مهارت‌های مختلفی را یاد خواهد گرفت. مباحث ویژه تا متناسب با روحیات دختران 7 تا 11 سال انتخاب شده است و بسیار جذاب خواهد بود.

مدرسه ماه آفرید مهرشهر بهترین مدارس ابتدایی کرج

از نکات منفی عدم دسترسی راحت خواهد بود. این مدرسه در مهرشهر واقع شده است و از نظر دسترسی کمی دور است. مورد بعدی که اهمیت دارد، فضا فیزیکی مدرسه است. در عین حال که زیبا است، به اندازه کافی بزرگ بوده و در قبول تعداد زیاد دانش‌آموز با هیچ مشکلی روبرو نیست. این مدرسه دو طبقه فضای مناسب برگزاری کلاس برای دانش آموزان دارد و یک طبقه نیز برای برگزاری همایش ها و اجتماعات در مدرسه ماه آفرید کرج، به عنوان بهترین مدرسه ابتدایی کرج، فراهم شده است.  از دیگر نکات مثبت می‌توان به کادر با تجربه و معلم‌های تلاشگر آن اشاره کرد.

آدرس و لوکیشن و شماره های تماس مدرسه ماه آفرید:

کرج، فاز چهار مهرشهر، بلوار رزهبان، خیابان 407غربی، پلاک 8، مدرسه ماه آفرید

02633537348 – 02633529578

مدارس دخترانه غیر انتفاعی ابتدایی تا دبیرستان ملاصدرا کرج

یکی از بهترین مدارس ابتدایی درکرج این مدرسه خواهد بود که در عظیمیه کرج واقع شده است. از نکات مثبت آن می‌توان به دسترسی خوب مدرسه و همچنین آموزش با کیفیت اشاره کرد. از طرفی دیگر محیط داخلی آن کاملاً زیبا بوده و با روحیه دختران ابتدایی سازگار است. نکته مثبت دیگر مدرسه ملاصدرا میتوان کامل بودن دوره های آموزشی از ابتدایی تا دبیرستان است.

نقطه ضعف بهترین دبستان کرج را می‌توان کوچک بودن فضای بازی بچه ها دانست. البته کادر خوب و پر تلاش و جوان سعی در پوشاندن این نقص با ارائه خدمات خوب دارند. از طرفی دیگر نیز این مدرسه پیش دبستانی را نیز دارد. همچنین مقاطع متوسطه 1 و 2 را داشته که باعث قرار گرفتن این مدرسه در لیست بهترین مدارس ابتدایی دخترانه در کرج شده است.

آدرس دبستان دخترانه ملاصدرا کرج: عظیمیه میدان اسبی بلوار اقاقیا خیابان فردوس جنوبی خیابان ماندانا پلاک 84

تلفن تماس: 02632519046 – 02632570748

مدرسه ملاصدرا بهترین دبستان دخترانه کرج
مدرسه ملاصدرا بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج

مدرسه ابتدایی راضیه

این مدرسه نیز با توجه به کادر جوان خود توانسته بسیاری از نیازهای امروزی دانش آموزان و /اموزش مدرن را برطرف سازد. می‌توان از معدود ایرادات این مجموعه به جوان بودن اشاره کرد که خود به خود میزان تجربه کاهش پیدا کرده است. فضای خوب مدرسه در کنار استفاده از به‌روزترین ابزار جهت آموزش از مهم‌ترین نکات این مدرسه خواهد بود.

آدرس دبستان راضیه یکی از بهترین مدارس غیرانتفاعی دخترانه کرج: مهرویلا – خ انوشیروان غربی پلاک 108 تماس:33551048 دبستان راضیه2: کرج-مهرویلا- خ انوشیروان غربی-پ162

تلفن تماس: 02633502537-02633504186

مدرسه راضیه بهترین مدرسه ابتدایی دخترانه کرج
مدرسه راضیه بهترین مدارس ابتدایی کرج

مدرسه ابتدایی  دخترانه ماندگاران از بهترین دبستان های کرج

این مدرسه از بهترین مدارس استان البرز است که توانسته با دارا بودن مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی محیطی کامل را برای فرزندتان به وجود آورد. در حقیقت این مدرسه کاملا متناسب برای دختران خواهد بود که قادر هستند، برنامه هایی کاملا متناسب با خودشان را داشته باشند. در حقیقت در تمامی فعالیت های صورت گرفته در این مدرسه ردپای خلاقیت و تکاپو برای کار گروهی توسط دانش آموزان را مشاهده خواهید کرد.

این مدرسه در مهرویلا کرج واقع شده است و از نظر دسترسی، در مکان خوبی قرار دارد. استفاده از بهترین امکانات آموزشی از مهم ترین موارد خواهد بود. معلم ها ترکیبی از با تجربه و جوان خواهند بود.

آدرس: کرج – مهرویلا – خیابان درختی -میدان مادر- قبل از مدرسه معلم – دب

سایر بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه در کرج

نام مدرسه نوع آدرس شماره تماس
ارشاد پسرانه گوهردشت خیابان هشتم غربی 34430261
سما پسرانه گوهردشت بلوار موذن جنب بانک ملی 34421030
رشد نو پسرانه گوهردشت نرسیده به خیابان داریوش کوی بنفشه 34424381
فدک دخترانه شهرک گلها، بلوار شمس، بلوار هوشیار 34606561
طلوع دانش دخترانه گلستان یکم،بلوار امام خمینی،خ. نرگس شرقی 33200048
آیت اله طالقانی دخترانه کیانمهر،کنارگذر بلوار امیرکبیر،خ مدرس 36700413

مرکز مشاوره تحصیلی آکو درباره انتخاب بهترین مدرسه ابتدایی در کرج میگوید

سعی کردیم در این مقاله به صورت جامع و از بخش‌های مختلف به معرفی و بررسی نقاط ضعف و قدرت بهترین مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه کرج نگاه کنیم. در نهایت این که کدام مدرسه را به عنوان بهترین دبستان در کرج انتخاب کنید و برای ثبت نام فرزندتان اقدام کنید، به دست شما خواهد بود. تنها نکته‌ای که حتماً در این انتخاب باید رعایت کنید، این است که مدرسه باید از لحاظ آموزشی کاملاً مجهز باشد و کادری خوب داشته باشد. مقطع ابتدایی محل ساخته شدن ایده و تفکر فرزند دلبندتان خواهد بود.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. مدرسه آسمان دانش یکی از بدترین مدرسه های غیرانتفاعی کرجه.
    بی مدیریتی، اهمیت ندادن به ورزش و هنر و برخورد نامناسب از خصوصیات برجسته این مدرسه است.

  2. مدرسه آسمان دانش یکی از بدترین مدرسه های غیرانتفاعی کرجه.
    بی مدیریتی، اهمیت ندادن به ورزش و هنر و برخورد نامناسب از خصوصیات برجسته این مدرسه است.

  3. لطفا فاکتورهایی که یه مدرسه خوب باید داشته باشد بفرمایید تا ببینید نیکان واقعا مدرسه خوبی هست یا نه !!!؟؟؟من که راضی نبودم تبلیغات کذب نفرمایید