پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور منکنکور هنر

بهترین مشاور کنکور هنر در تهران و کرج

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

زمانی که صحبت از بهترین مشاور برای کنکور هنر در شهر های تهران و کرج می‌شود، همگی به این فکر می‌کنند که اصلاً همچنین چیزی وجود دارد؟ آیا برای دروس هنر نیاز به مشاور خواهد بود؟ همه این موارد بیان کننده این خواهد بود که علاوه بر بیان اهمیت نقش مشاور باید نکات مختلفی را در باب انتخاب برایتان بیان کنیم. تا پایان با ما همراه باشید تا در این مورد اطلاعات مفید را برایتان بیان کنیم.

انتخاب بهترین مشاور کنکور هنر تهران و کرج

هنگام انتخاب مشاور برای کنکور ، حال میخواهد کنکور هنر و زبان باشد و یا کنکور تجربی یا ریاضی باشد، باید حواستان را جمع کنید که ببینید، این فرد اصلاً چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد. در ادامه برخی از این موارد را بیان خواهیم کرد.

داشتن تسلط کافی روی موضوعات مربوط به کنکور البته در کنار علم آکادمیک میتواند شما را در مسیر درست کنکور نگه دارد. از انتخاب مشاور کنکور بدبین و کنترلگر بپرهیزید. خوش فکر بودن برای تبدیل شدن به بهترین مشاور کنکور هنر آن هم در شهر های شلوغ و پرتراکمی مثل تهران و کرج بسیار موثر است.

هرگز فراموش نکنید که اگر بهترین مشاور تهران و کرج را هم برای کنکور خود انتخاب کنید اما نتوانید درمواقع نیاز به او دسترسی داشته باشید، این انتخاب به هیچ دردی نمیخورد!

بهترین مشاور کنکور هنر تهران و کرج به همه چیز تسلط دارد

هرکس که قرار است به عنوان مشاور خود در کنکور هنر انتخاب کنید، باید بر مباحث تسلط داشته باشد. این تسلط به این صورت خواهد بود که بداند چه مبحثی از کجا قرار است در کنکور بیاید. شاید بگویید این یک مسئله ساده است، اما در رشته هنر که مرسوم نیست، بسیار اهمیت دارد.

بهترین مشاور کنکور هنر تهران و کرج

این تسلط در حد تعداد سؤالات نباید باشد. باید این فرد کاملاً اشراف اطلاعاتی داشته باشد. در حقیقت او باید بتواند تمامی مباحث مرتبط را تشخیص دهد. در این تشخیص باید علاوه بر سؤالات، منابع متناسبی را نیز بشناسد تا بتواند به داوطلبین برای رسیدن به نتیجه کمک برساند.

تسلط بر دروس عمومی و تخصصی

یک ویژگی دیگر که اهمیت دارد، موضوع دروس عمومی است که علاوه بر موارد تخصصی باید مشاور اطلاع داشته باشد. این موضوع باعث شده است که بسیاری از اوقات نتواند تعادل را ایجاد کند. این دروس عمومی که شامل ادبیات، عربی، زبان و دینی خواهد شد، بسیار اهمیت دارد. باید این برنامه به صورتی باشد که علاوه بر مطالعه برنامه تستی نیز در آن وجود داشته باشد.

خوش فکر بودن از ویژگی های بهترین مشاور کنکور هنر

شاید همه این واژه را برای کار لحاظ کنند، اما داوطلب هنر روحیاتی متفاوت دارد و شما نمی‌توانید به سادگی درس خواندن داوطلب ریاضی به او برنامه بدهید. پس در انتخاب بهترین مشاور کنکور هنر تهران و کرج، این موضوع را در نظر بگیرید که فرد چگونه برنامه ریزی می‌کند. عموماً این افراد به صورتی برنامه ریزی می‌کنند که شما به هیچ وجه نگران نتیجه نباشید و بتوانید در عین زندگی کردن و تمرین هنری که بلد هستید، نسبت به آزمون تئوری نیز اقدام کنید.

قسمت دوم خوش فکری آن است که بتواند یک توازن در این دروس برای مطالعه شما ایجاد کند. باید دروس را به گونه‌ای قرار دهد که موارد کاملاً حفظی و غیر حفظی در کنار یکدیگر قرار گیرد.

در دسترس بودن مشاور برای کنکور ها مهم است

برای انتخاب بهترین مشاور کنکور هنر تهران و کرج، این موضوع را در نظر بگیرید که باید در اختیارتان باشد. این بدان معنا خواهد بود که باید این فرد به راحتی قابل دسترس باشد. برخی از مشاورین تا روز قرار داد صرفاً قابل یافتن هستند و بعد از آن باید به دنبال آنان بسیار گشت تا پیدایشان کرد.

بهترین مشاور هنر تهران و کرج و دانشگاه هنر

از طرفی در مواقع بحرانی اثری از آنان مشخص نیست که باعث ایجاد سردرگمی بیشتر خواهد شد. شاید موضوع مشاور برای درس ریاضی یا حتی تجربی یک چیز مرسوم باشد که برنامه بدهد و دیگر پیگیر نحوه مطالعه نباشد.

همچنین این دسترسی داشتن به معنا صرف بودن نخواهد بود. بلکه باید مؤثر باشد. این مثبت بودن به صورتی است که بتواند در روند حال و احوال و حتی سیر مطالعاتی این فرد اثری مثبت بگذارد. حواستان باشد که چگونه با مسائل برخورد می‌کند. این برخورد شامل روزهای عادی و حتی روز بررسی آزمون خواهد شد.

برگزاری آزمون آزمایشی در جلسات مشاوره

یکی از مواردی که عیار مشاور شناسایی خواهد شد که بتواند تحلیل درستی انجام دهد. شاید یک رشته نظری بیان شود که فلان فرمول را بلد نبودید، پس نتوانستید به سؤال پاسخ دهید. در حقیقت کار مشاور برای شناخت ضعف‌ها و نحوه پوشش آسان خواهد بود. در حالی که برای داوطلبان هنر به این آسانی نخواهد بود.

مشاوران در این لول باید بتوانند که کاملاً روند عادی را بشکافند و به دلیل اصلی عدم پاسخگویی برسند، شاید مطالب آزمون هنر مطالعاتی باشد، اما تحلیل آن به این سادگی نخواهد بود. باید بتوانند علاوه بر نوع سؤال، ارتباط و مفهوم را با منبع شناسایی کنند.

مشاور باید بعد از هر آزمون و نسبت به هر بودجه بندی راهکار داشته باشد. شاید برخی بیان کنید که این همان خوش فکری است. در حالی که این گونه نخواهد بود. داشتن راهکار یعنی وجود اصول برای برنامه ریزی. یعنی داشتن علم این کار. برخی از افراد صرفاً کپی کار هستند. یعنی نگاه به نتیجه کرده یک حرف عادی را به زان می‌آورند. در حالی که قبل از دیدن نتیجه باید این فرد برنامه برای داوطلب داشته باشد تا در طول یک روند یک ساله نقطه شروع و پایان را بداند.

آزمون عملی برای کنکور هنر توسط بهترین مشاور های تهران و کرج

یکی از موارد مهم در انتخاب بهترین مشاور هنر تهران و کرج این خواهد بود که بتواند بر مسائل عملی بسیار توانمند باشد. او باید بتواند کاملاً تعیین کند که هر رشته آزمون عملی دارد یا خیر و این که امتحان هر فرد در چه سطحی خواهد بود. این موضوع بسیار اهمیت دارد. زیرا قبولی افراد در حوزه‌های مختلف به همین موضوع بستگی خواهد داشت.

بهترین مشاور کنکور هنر تهران و کرج و دانشگاه هنر

آشنایی با رتبه‌ها و درصدها

بهترین مشاور هنر تهران و کرج، باید کاملاً روی رتبه‌های خود منطقه 1 و 2 اطلاع کاملی داشته باشد. از طرفی دیگر این فرد باید بتواند نسبت به رتبه دلخواه داوطلب خود به او مشاوره دقیق در مورد درصدها بدهد. در حقیقت این موضوع باعث چینش آینده نگری خواهد شد.

همچنین درصد شناسی نباید صرفاً حفظ کردن عدد از اینترنت باشد که کاری بسیار آسان خواهد بود. در حقیقت باید وقتی با او صحبت می‌کنید این موضوع به وضوح مشخص باشد. یعنی فرد برنامه را برای بالا بردن درصدها در بخش‌های مختلف تقسیم بندی کرده باشد. همه این سخنان به راحتی و با یک جلسه نشستن با مشاور مشخص خواهد شد. به شو آف‌ها توسط برخی مشاوران تبلیغاتی توجه نکنید و ببینید که حرفی که می‌زند تا چه میزان واقعی است.

هیچ کس یک شبه شما را به 100 نخواهد رساند. اولین واژه دروغ این است که من همه را موفق خواهم کرد. فقط کافی است که من مشاور شما باشم. جمله‌ای از پایه غلط. حواستان باشد که سنگ بزرگ نشانه نزدن است و در کنکور بین داوطلب و مشاور برای موفقیت یک رابطه دو طرفه وجود دارد.

اهمیت مشاور در کنکور هنر

مشاور همان طور که می‌دانید، از مهم‌ترین ویژگی‌های کنکور خواهد بود. این فرد است که قادر خواهد بود، همه چیز را به یک باره برای شما آسان سازد. در تنگناهای کنکور در خدمتتان خواهد بود و همه مشکلات درسی را با راه حلی آسان خواهد ساخت.

همچنین این مشاور خواهد بود که برنامه درسی شما را به صورت کاملاً روتین ایجاد خواهد کرد و در صورتی که مشکل یک باره به وجود بیاید، سعی در حل آن خواهد داشت. او قادر است که تحلیل شفافی را در مورد آزمون در اختیارتان قرار دهند.

مشاور کنکور آکو بهترین مشاوره برای کنکور هنر در کرج و تهران

انتخاب بهترین مشاور هنر تهران و کرج، عموماً کاری دشوار خواهد بود. تیم مشاوران آکو معتقد است که باید قبل از آن که انتخاب کنید، فاکتورهای بیان شده را در نظر بگیرید و در کار خود لحاظ کنید. بهترین انتخاب الزاماً به معنای اسم و رسم داشتن مشاور نیست، بلکه داشتن کیفیت خواهد بود که باید در نظر بگیرید.

برنامه ریزی برای عید تا کنکور نوروز با مهندس حاج کرم

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا