پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست 111 کنکور تجربی 1401

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو به حل تست 111 کنکور تجربی 1401 می پردازیم. با حل تست 111 ریاضی سعی داریم تا نکات مهم و کلیدی سوال را بررسی کرده و راه حل ساده آن را یاد بگیرید.

در حل تست 111 ریاضی باید توجه به ضریب ها داشته باشید. به این ترتیب به راحتی معادله را حل کرده و با جمع کردن مقادیر بدست آمده به جواب سوال می رسید.

طبق بودجه بندی کنکور تجربی 1401, درس ریاضی 30 سوال را در کنکور به خود اختصاص داده و مهلت پاسخ گویی به سوالات نیز 47 دقیقه بوده است. مطالعه بودجه بندی های کنکور به شما کمک می کند تا با مباحث مهم و تست خیز آشنا بهتر آشنا شوید. در ادامه تعدادی از مباحث تست خیز را خواهید دید.

مثلثات=4 سوالکاربرد مشتق=3 سوال
تابع=4 سوالحد و پیوستگی=3 سوال
هندسه مختصاتی=2 سوالترکیبات=2 سوال

داوطلبان کنکور بهتر است توجه داشته باشند که هر درس روش مطالعه مفید مخصوص به خودش را دارد. بنابراین بهتر است با استفاده از این روش ها مطالعه عمیق تری داشته باشید.

برای مثال برای خواندن ریاضی به راه و روش کنکور ابتدا سعی کنید تا مطالب مفهومی و پایه را یاد بگیرید. اگر در مباحث پایه ای مشکل دارید حتما باید اول روی درک و یادگیری این مباحث کار کنید.

  • تمرین ها و حل مسائل کتب درسی ریاضی را جدی بگیرید. این تمرین ها کمک می کند تا هرچه را که خوانده اید مرور کرده و در ذهن خود تثبیت کنید.
  • روش مطالعه هر فردی می توان متفاوت باشد و لزوما قرار نیست که روش مطالعه ای که به یک نفر جواب داده برای فرد دیگری هم جوابگو باشد. پس اگر روش مطالعه رتبه های برتر کنکور را بررسی می کنید حتما این نکته را هم در نظر بگیرید.
  • تا می توانید تست های کنکوری سال های اخیر را بزنید و ان ها را تحلیل کنید.

چرا حل تست 111 کنکور تجربی 1401 مهم است؟

چون تست 111 یک نکته ساده ای دارد که با حل آن می توانید به جواب برسید. برای آن که بتوانید نکات مهم تست های رایضی را به راحتی تشخیص دهدی باید آنقدر تست زده باشید و تست ها را برای خود تحلیل کرده باشید.

در تحلیل ریاضی کنکور تجربی 1401, سوالات ریاضی را بررسی کرده و درجه سختی سوال ها را نیز دسته بندی کرده ایم. برای مثال در این تحلیل سوال 111 جزو سوالات ساده گفته شده و مربوط به بخش توابع می باشد.

با مطالعه تحلیل ریاضی متوجه می شوید که سوالات ریاضی چندان هم سخت نبوده. چون 14 تست ساده, 12 تست متوسط و 4 تست سخت در کنکور تجربی درس ریاضی بوده است.

اگر می خواهید سوالات ریاضی کنکور بیش تری را حل کنید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی آکو عضو شوید و درصورتیکه سوالی داشتید با مشاوران تحصیلی آکو در ارتباط باشید.

رومینا

رومینا ابوالحسنی هستم عضو تیم تولید محتوای سایت آکو، امیدوار هستم که همیشه بتونم جواب سوالاتتون رو به بهترین شیوه ممکن بدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا