پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

آزمون های گاجدانلود آزمون های آزمایشی

آزمون 7 فروردین 1402 گاج

آزمون نوروزی گاج

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
2.5/5 - (2 امتیاز)

اولین آزمون 1402 گاج آزمون 7 فروردین 1402 گاج بود که در اولین دوشنبه سال و به طرز عجیبی همزمان با آزمون 7 فروردین 1402 قلمچی برگزار شد. شاید انتظار میرفت که با تغییر زمان آزمون قلمچی از جمعه به دوشنبه در آزمون نوروزی، گاج خلاقیت را به دست گرفته و همان قانون هر دو هفته روز جمعه را رعایت کند اما اینطور نشد!

شاید این دو مجموعه آموزشی اصرار دارند که هیچ دانش آموزی که در آزمون های گاج شرکت میکند، نتواند در آزمون های لمچی نیز شرکت کند حتی اگر یک آزمون باشد!

یا شاید هم برای اینکه تعطیلات به دو قسمت کاملا مساوی تقسیم بشن و دانش آموزان فرصت برای درس خواندن پیش از آزمون و جبران و تحلیل بعد از آزمون داشته باشن این تغییر روز آزمون اتفاق افتاده.

اما به هرحال در وبسایت تخصصی تیم مشاوره کنکور آکو از این تعصبات عجیب و غریب و آسیب رسان خبری نیست. همونطور که مهندس حاج کرم همیشه به تیمش و شاگرداش میگه :

راز قبولی توی کنکور تست زدنه ! باید هرچقدر میتونید تست بزنید! چه گاج و چه قلمچی و یا آزمون های سنجش و تست های کنکور سال های گذشته یا کمک درسی و تالیفی! فرقی نداره فقط تست بزن.

با همین سیاست برنامه ریزی درست و شناخت راز موفقیت در ارائه مشاوره تحصیلی بوده که حالا تیم مشاوره تحصیلی آکو رتبه های زیر 200 توی رزومه اش داره و تونسته به یکی از بهترین مراکز ارائه مشاوره حضوری و آنلاین در سطح کشور تبدیل بشه.

اما از بحث دور نشیم! آزمون 7 فروردین 1402 گاج یک آزمون جمع بندی و درواقع ایستگاه جبرانی برای بچه هایی بوده که توی چند ماه گذشته یکم شل گرفتن اما در دوران عید یه استارت جدید رو برنامه ریزی کرده بودن.

تحلیل آزمون رو یادت نره و فراموش نکن که تحلیل کارنامه گاج به اندازه تحلیل سوال به سوال آزمون اهمیت نداره و کسی برد کرده که به صورت رایگان آزمون و پاسخنامه آزمون 7 فروردین 1402 گاج رو دانلود کرده و حالا با تحلیل سوالاتش میفهمه باگ درس خوندنش کجا بوده و توی این یک هفته باقی مونده روی چی باید کار کنه.

همانطور که قبلا هم گفتیم، بهترین آزمون آزمایشی آزمونیه که تحلیل بشه. هرچند آزمون های سنجش و گاج نسبتا طرفداران کمتری دارند و به همین دلیل جامعه آماری درستی به ما ارائه اما تست های خلاقانه و متناسب با بودجه بندی کنکور دی 1402 در میان  آنها مایه تسلط بیشتر داوطلبان خواهد بود.

برای دانلود آزمون های تالیفی و پیشنهادی تیم مشاوره تحصیلی آکو کانال تلگرام گروه مشاوره کنکور ما را دنبال کنید.

دانلود آزمون 7 فروردین 1402 گاج

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا