پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

آموزش فصل 1 ریاضیات انسانی

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

آگر شما هم میخواهید با دیدن یک ویدیو نیم ساعته کاملا روی فصل 1 ریاضیات یازدهم انسانی مسلط شوید، باید بگوییم این ویدیو مخصوص شماست. استاد بهاری یکی از بهترین استاید کنکور این ویدیو را برای دانش آموزان کنکور ضبط کرده است تا دانش آموزان بتوانند آمادگی خود را برای کنکور و امتحان نهایی بالا ببرند.

بر اساس گفته های استاد فصل 1 ریاضیات انسانی در قسمت های اولش مباحث سختی دارد ولی اگر دانش آموزان بتوانند تسلط خود را روی اول مباحث بالا ببرند، در ادامه مبحث بسیار آسون میشود.

فصل 1ریاضی یازدهم از مبحث منطق و استدلال ریاضی است. استاد بهاری علاوه بر این که در این ویدیو مبحث منطق و استدلال را به دانش آموزان توضیح میدهد، چندین تست بسیار مهم را نیز از این مبحث میزنند.

ریاضیات یازدهم انسانی در کنکور

از ریاضیات انسانی در کنکور 6 سوال می آید که بودجه بندی آن شامل زیر است:

  • فصل آشنایی با منطق و استدلال ریاضی: گزاره‌ها و ترکیب گزاره‌ها: 1 سوال
  • فصل تابع: اعمال بر روی تابع: 2 سوال – توابع پلکانی و قدر مطلق: 1 سوال تا 3 سوال
  • فصل آمار: شاخص‌های آماری: 1 سوال – سری‌های زمانی: 1 سوال تا 2 سوال

همانطور که میبینید از فصل 1 در کنکور 1 سوال می آید، بنابراین این ویدیو 30 دقیقه ای علاوه بر این که باعث میشود شما در یادگیری این درس اتلاف وقت نداشته باشید و در 30 دقیقه بتوانید حداقل 5 درصد از کنکور را برای خود کنید.

تیم مشاوره تحصیلی آکو

تیم مشاوره تحصیلی آکو این ویدیو را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا بتوانید با دیدن این ویدیو یک گام مثبت به کنکور بردارید. دانش آموزان میتوانند با دنبال کردن کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو و همچنین پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو ویدیو ها، تست ها، و نمونه سوالات مفیدی را در اختیار خود قرار دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا