پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

درددل خصوصی مشاور کنکور با داوطلبان کنکور 1403

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

بعضیا تو کنکور قبول میشن و خیلی ها هم توی کنکور به اون چیزی که میخوان نمیرسن! همه میگن تلاش کردن و پشتکار برای موفقیت در کنکور لازمه اما تیم ما همیشه مشاور کنکور کلیشه شکن بوده و حالا هم نوبت شکستن کلیشه راز موفقیت کنکوره!

کنکور 1402 برای همه چالش برانگیز بود اما یه خوبی که داشت این بود که واقعا تکنیک موفقیت در کنکور کشف شد. واقعیت اینه که با وجود تاثیر 50 درصدی امتحانات نهایی در نتیجه کنکور به عنوان مشاور کنکور 1403 کارمون راحت تره اما شما به عنوان دانش آموز و داوطلب کنکور 1403 کارتون سخت تره!

اینجا میخوایم به این نتیجه برسیم که چیکار کنیم جزو برنده ها و سال 1403 جزو رتبه های برتر کنکور باشیم!

امسال شاهد جدا شدن کنکور سراسری از کنکور دانشگاه فرهنگیان هستیم و منابع این آزمون هم عوض شدن پس مشاور کنکور فرهنگیان باید اطلاعات به روز تر و خاص تری داشته باشد. بسیاری از رشته های کنکور ریاضی بدون کنکور ارائه میشوند. پس تقریبا همه داوطلبان کنکور ریاضی شانس درس خواندن در رشته های برتر ریاضی را دارند.

اما خب آیا همه رشته های ریاضی درآمد خوب دارند؟ و همه داوطلبانی که رشته های مکانیک و برق و کامپیوتر در دانشگاه های برتر کشور میخونن قراره درآمد خفنی داشته باشن؟ درس خواندن بدون درآمد فایده ای نداره!

اگه میخوای رتبه برتر باشی مطمئن شو که مشاور رتبه های برتر رو برای خودت انتخاب میکنی! که بتونه عادت رتبه های برتر رو در خودت ایجاد کنی!

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

با بهترین مشاور کنکور 1403 رتبه برتر میشیم؟

نه! برای رتبه ببرتر شدن هیچکش جز خودت نمیتونه کمکت کنه! نه بهترین مشاور کنکور، نه بهترین کلاس کنکور نه حتی خرید سوالات کنکور نمیتونن برات کاری بکنن! این موضوع خیلی راحته! بابا درس ها مشخصه، کتاب ها و منابع هم که یکسانن، تو فقط باید یاد بگیری چیکار کنی و چیکار نکنی!

در سال کنکور یک سری عادات خوب و موثر داریم و یک سری کار ها هم منفی و مخرب هستند! که البته همه اینهارو ماهم میدونیم. تست زدن، تحلیل درست تست ها، نکته برداری و خلاصه نویسی، آزمون دادن، مطالعه موثر و مداوم جزو همین عادات موثری هست که هممون بلدیم. حالا یه سوال پیش میاد! مگه کسایی که رتبه برتر نمیشن و نهایتا به نتیجه ای که میخوان نمیرسن نمیدونن که باید درس بخونن و تست بزنن؟ نمیدونن که امسال سال سرنوشت سازی برای آنها است؟

قطعا که میدونن! هم کسانی که رتبه زیر 1000 میشن میدونن که باید درس بخونن و باید چطوری تحلیل کنن و … هم کسایی که رتبه بالای 50.000 در کنکور میارن و حتی برای انتخاب رشته سراسری مجاز نمیشن میدونن که باید چه کار هایی رو انجام داد و چه کار هایی رو انجام نداد. اما تفاوت مسیری که اینجا ایجاد میشه فقط و فقط به خاطر یک نکته هست! اون هم عملگرایی است!

مشاور کنکور 1403

عملگرایی را با مشاور کنکور در خودت ایجاد کن!

عملگرایی یعنی اون چیزی که توی ذهنته رو بتونی پیاده کنی و این موضوعه که شما رو به موفقیت در کنکور میرسونه! اما آیا عمل گرایی راحته؟ قطعا نه! که اگه بود رقابت کنکور بی حد و مرز میشد. برای اینکه عمل گرایی رتبه های برتر رو در خودمون ایجاد کنیم، اول باید بدونیم که کجا ها ایراد داریم؟

مثلا میگم اگه دانش آموزی در سال های قبل از کنکور روزی چند ساعت از بازی های آنلاین استفاده میکرده، باید بدونه که امسال این عادت جزو عادت های سمی هست که نمیذاره به هدفش برسه و اونو بذاره کنار. قراره برای کنار گذاشتن این عادت ها سختی بکشید و اینکه چند بار شکست بخوری و به عادت های قبلیت برگردی خیلی عادیه فقط باید قوی باشی و این روند رو بشناسی تا بتونی پشت سر بذاریش.

عملگرایی باید یک بعد امیدواری هم داشته باشد. یعنی شما باید بدانید که قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود! لازم نیست شما یک شبه از روزی صفر ساعت درس خواندن به روزی 12 ساعت درس خواندن یا 300 تست در روز برسید! هرروز یک مقدار بیشتر تلاش کن تا بلخره به ایده آل خودت برسی!

مشاور رتبه های برتر 1402

برای اینکه این موضوع رو بهتر درک کنید، بخشی از صحبت های رتبه های برتر کنکور سال های گذشته رو براتون مثال میزنم.

رتبه های برتر و تجربه هایشان بهترین مشاور رتبه برتر 1403 هستند!

ثمین آذر رتبه 6 کنکور تجربی 1401: او الان دانشجو پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و با افتخار درباره سختی هایی که کشیده صحبت میکند. او میگوید:

برای موفقیت بی شک نیاز به آموزش دارید. آموزش روش های تست زنی و تکنیک های درس خوندن! چطور ساعت مطالعه رو بالا ببریم و در عین حال کیفیت هم داشته باشیم؟ پس اولین قدم رو یادتون نره!

در مصاحبه با ثمین متوجه شدیم که او یکی از کند ترین دانش آموزان در دوران تحصیلش بوده است اما پشتکار و تلاش وی هیچوقت کم نشد و به جای ناامیدی فقط این موضوع را پذیرفته و سعی کرده سرعتش را بیشتر کند.

آرزو قربانی رتبه 100 منطقه 3 کنکور 1402 درباره این موضوع میگه من چندبار ضربه خوردم یکبار از کرونا و یکبار از نامنظمی خودم و ضعفم توی زیست و تحلیل نکاتش! این واقعیت محضه که شما باید خورد خورد خودتون رو از مسیر اشتباه خارج کنید و برسید به مسیر موفقیت و اگه میخوای ی شبه این کار رو بکنی بدون هیچوقت به نتیجه نمیرسی.

سال کنکورم افسردگی گرفتم و بیرون اومدن از اون شرایط برای من چالش بزرگی بود که با تغییر دیدگاه و انتخاب مسیرم با مشاور تونستم از پسش بربیام و نهایتا در سال دوم کنکورم رتبه 6000 رو به 100 برسونم!

علیرضا عدل رتبه 212 کنکور تجربی 1402 که رشته ریاضی بوده ولی کنکور تجربی داده هم در این باره میگه الگوی من رستگار رحمانی بود که تونست با دیپلم ریاضی رتبه 1 بشه! البته قطعا به اندازه او تلاش نکردم و شرایط تاثیر معدل و نوع سوالات کنکور 1402 باعث شد یکم از هدفم دور بشم و رتبه 1 نشم اما از نتیجه راضی ام به ویژه اینکه سال اول قبول شدم برام خیلی مهم بود.

برای من بهترین قسمت تلاشم حمایت خانواده ام بود. اون ها هیچ فشاری به من نمی آوردن و خداروشکر که در کنار انسان های آگاهی زندگی میکنم. من بزرگترین چالش هام رو در تغییر سبک زندگیم و هماهنگ کردن درس خوندنم با بودجه بندی آزمون های آزمایشیم داشتم.

یک جلسه با مشاور کنکور صحبت کن و راحت تر نتیجه بگیر

گفتیم که ما هنجار شکنی در عرصه مشاور کنکور رو عامل موفقیت میدونیم. هیچ عبایی از اینکه شرایط مشاوره هامون رو همه رقیب ها بدونن نداریم چون مطمئنیم که کیفیت خوب خودش رو نشون میده. پس شما میتونید برای یک جلسه مشاوره رایگان داشته باشید و بعد مشاور کنکور 1403 رو انتخاب کنید.

نظر مشاور کنکور آکو درباره رتبه برتر شدن 1403

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا