پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست 120 کنکور تجربی 1401

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

در این ویدیو تست 120 کنکور تجربی 1401 را حل خواهیم کرد. با حل تست 120 ریاضی بصصورت تشریحی نکات مهم تست را نیر برری می کنیم.

تست 120 ریاضی جزو سوالات متوسطی است که حل آن ممکن است کمی زمان بر باشد.

بطور کلی زمان یکی از مهم ترین ارکان کنکور می باشد. چه قبل از کنکور و چه در هنگام آزمون سراسری انگار که در کشمکشی با زمان هستید.

البته فقط کنکور نیست که اهمیت زمان را می توانیم برای آن مثال بزنیم. در همه جنبه های زندگی می توانیم اهمیت این موضوع را مشاهده کنیم.

مشخصا زمان برای همه یکسان است اما هر کسی متفاوت از آن استفاده می کند. و همین دلیل موفقیت یا عدم موفقیت می تواند باشد.

بنابراین پیشنهاد می کنیم که حتما حداقل یکسال قبل از کنکور شروع به مطالعه کنید و مدیریت زمان را یاد یگیرید تا بتوانید به درستی از وقتی که دارید, استفاده کنید. در ادامه مطلب درباره استفاده مفید از زمان بیش تر خواهیم گفت.

چرا تست 120 کنکور تجربی 1401 را حل می کنیم؟

چون نتنها تست 120 ریاضی بلکه همه سوال های ریاضی کنکور تجربی بسیار مهم هستند. اگر تازه شروع به تست زنی کرده اید و نمی دانید که چه زمانی برای شروع بهتر است باید بگوییم که بجای فکر کردن و مشغول کردن ذهنتان با این سوالات, شروع کنید به مطالعه.

زیاد فکر کردن به نحوه مطالعه یا زمان آن باعث می شود که اصلا نتوانید شروع کنید. بنابراین هر چقدر که زمان دارید را برنامه ریزی کرده و طبق آن به مطالعه بپردازید.

همزمان با مطالعه هم تست های مربوط به هر بخش را بزنید و بخش های قبلی را مرور کنید.

همچنین برای آن که راحت تر این مسیر را پشت سر بگذارید می توانید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید. مشاوران تحصیلی باتجربه به دانش آموزان کمک می کنند تا ضمن گرفتن انگیزه با برنامه و منظم درس بخوانند.

داوطلبان کنکوری عزیز در اینستاگرام آکو جوین شوید تا از اخبار تحصیلی و کنکوری باخبر باشید.

رومینا

رومینا ابوالحسنی هستم عضو تیم تولید محتوای سایت آکو، امیدوار هستم که همیشه بتونم جواب سوالاتتون رو به بهترین شیوه ممکن بدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا