پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست 2 کنکور تجربی 1401

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو به حل تست 2 کنکور تجربی 1401 خواهیم پرداخت. با حل تست 2 زیست شناسی بصورت تشریحی نکات مهم تست را بررسی می کنیم.

تست 2 زیست شناسی کنکور تجربی 1401 جزو سوالاتی است که به بررسی و تحلیل نیاز دارد. در ویدیو حل تست تک تک گزینه ها را بررسی می کنیم و دلیل غلط و صحیح بودنشان را توضیح می دهیم.

این روش باعث می شود که مفاهیم و نکات مهم به خوبی در ذهنتان ثبت شود. پس توصیه می کنیم که برای موفقیت در آزمون سوالات و گزینه ها را همراه با دلیل و علت بررسی کنید.

در صورتیکه در حین بررسی کتوجه شدید مطلبی را به خوبی یادتان نیست یا تسلط کافی ندارید, دوباره آن را مطالعه کنید.

در مقاله تحلیل کنکور تجربی 1401, دروس عمومی و تخصصی تجربی را با ذکر جزئیات آن بررسی کرده ایم.

چرا تست 2 کنکور تجربی 1401 را حل می کنیم؟

چون همانطور که گفتیم حل تست ها بصورت تشریحی باعث افزایش یادگیری خواهد شد. راه های زیادی برای افزایش یادگیری وجود دارد.

برای مثال ساعت های مطلعه طولانی مدت را کنار گذاشه و بجای آن در ساعت های کوتاه تر ولی با فاصله به مطالعه بپردازید. این روش باعث می شود که کمتر خسته شده و یا تمرکزتان را از دست بدهید.

در قدم بعدی باید تلاش کنید که مدام تست زده و تمرین ها را حل کنید. به این ترتیب سرعت تست زنی شما بیش تر خواهد شد.

یکی دیگر از کارهای که باعث می شود تا مطالعه مفیدتری داشته باشید داشتن برنامه درسی مشخص است. برای آن که برنامه درسی مطابق با توانیی هایتان داشته باشید می توانید از مشاوران تحصیلی کمک بگیرید.

داوطلبان کنکوری با عضویت در اینستاگرام آکو می توانند اخبار درسی و کنکوری را دنبال کنند.

رومینا

رومینا ابوالحسنی هستم عضو تیم تولید محتوای سایت آکو، امیدوار هستم که همیشه بتونم جواب سوالاتتون رو به بهترین شیوه ممکن بدم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا