پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

نمونه سوالات فصل 3 ریاضی یازدهم

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (2 امتیاز)

نمونه سوالات فصل 3 ریاضی یازدهم برای دانش آموزانی که میخواهند برای امتحانات نهایی تسلط کافی را پیدا کنند. همانطور که میدانید از سال 1401 امتحانات سال یازدهم نیز نهایی شده است بنابراین این ویدیو به دانش آموزان کمک بسیار زیادی میکند.

در این ویدیو فصل 3 ریاضی و آمار یازدهم، استاد بهاری حدود 15 نمونه سوال مهم را در 35 دقیقه با درسنامه کامل برای دانش آموزان حل میکنند. میتوان گفت با دیدن این ویدیو دانش آموزان میتوانند آمادگی خود را حسابی بالا ببرند و کاملا روی فصل 4 تسلط پیدا کنند. در ادامه بودحه بندی امتحانات را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

بارم بندی ریاضی و آمار یازدهم

در این قسمت از ریاضی و آمار یازدهم فصل 3 تیم مشاوره ما بارم بندی فصل 3 ریاضی و آمار را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا شما عزیزان بتوانید بر اساس این بارم بندی از اهمیت هر بخش مطلع شوید.

شماره فصلنوبت اولنوبت دومشهریور
فصل 11356/5
فصل 27
(تا آخر صفحه 44)
88
فصل 3__75/5

همانطور که در جدول بالا مشاهده میکنید از فصل سوم در نوبت دوم 7 نمره می آید، یعنی دانش آموزان میتوانند با یاد گیری این فصل گام بسیار بزرگی برای امتحان نهایی و حتی کنکور بردارند.

بودجه بندی ریاضی در کنکور

در این بخش نیز تیم مشاوره تحصیلی آکو بودجه بندی ریاضی و آمار در کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. تا بتوانید از اهمیت هر بخش مطلع شوید.

  • تعداد سوالات ریاضی در کنکور انسانی: 20 سوال
  • اولین درس در دفترچه تخصصی
  • سوالات از شماره 101 الی 120
  • مدت زمان پاسخگویی به سوالات ریاضی: 25 دقیقه
  • مدت زمان میانگین برای پاسخ به هر سوال: 72 ثانیه
  • منبع: ریاضی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم

استاد بهاری

استاد بهاری یکی از بهترین اساتید ریاضیات و آمار میباشند که به صورت آنلاین و حضوری به دانش آموزان کنکوری تدریس میکنند. میتوان گفت تا به حال هر دانش آموزی که با این استاد کلاس داشته است نتیجه بسیار مثبتی دریافت کرده است. یکی از آموزشگاه هایی که استاد بهاری در آن تدریس میکردند آموزشگاه پرسا بود که باعث شدند دانش آموزان در کنکور درصد های بسیار بالایی را دریافت کنند.

دانش آموزان میتوانند برای دریافت تست ها، نمونه سوالات و ویدیو های آموزشی بیشتر کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو را دنبال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا