پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

پادکست

پرسش و پاسخ کنکوری 2: درسایی که خیلی ضعیفیم

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

گفتن که رو درسایی که خیلی ضعیفیم خیلی وقت بزاریم یا مثل درستی دیگه بخونیمشون؟؟؟

ببینید هر درس باید دقیقا با خود ادبیات اون درس خونده بشه با خود فرهنگ اون درس کار بشه ولی ما  دو دسته اینجا کردیم. درسامون رو درسای ضعیف و درسای قوی درسایی که شرایطمون تو اونا خوب نیستش. مطمئنا ما اونهارو باید به عنوان آر تی یا همون رتایپ یا تیپ قرمز شناساییشون بکنیم. و وقتی ما به یک درس برچسب آر تی میزنیم خب این آر تی یک لفظیه که من خودم به شخصه خیلی به کار میبرم.

پرسش و پاسخ کنکوری 2: درسایی که خیلی ضعیفیم

برای دانش آموزای خودم، وقتی ما به یک درس برچسب آر تی میزنیم به عنوان یک درس مشکل دار خب اون باید بیشتر از همه کار بشه مثل وقتی که مثلا تو این فیلما دیدید که ،فیلمای وسترن که یک تابلویی میزنن به دیوار یک اعلامیه ای میزنن به اسم wantedیعنی ما مثلا دنبالشیم و باید پیداش بکنیم دقیقا باید اون درسایی که آر تی هستن باید این wanted بشه.

مثال

باید یک مدت بره توی تیتر اخبار و بچه ها اونو بیشتر از همه باید کار بکنن، مثلا یک نفر میاد میگه من با فصل الکتروشیکی مشکل دارم الان، خب الکتروشیمی باید تا یکی دو هفته باید زمانشم خود بچه ها با راهنمایی مشاورشون مشخص بکنن.  که مثلا تا دو هفته بیشتر از هر مبحث دیگه ای من میخوام الکتروشیمی و کار بکنم سایم میکنم که تو بهترین تایم روزم قرار بدم، خب اینجوری بعد از دو هفته منتظرش میمونم ی آزمونم میدم که ببینم واقعا تونستم اوکیش بکنم که به شرایط عادی برگردونم یا نه همچنان تو همون شرایط خاص به سر میبرم تا بخوام ی نتیجه خب بگیرم.

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا