نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود رایگان جزوه آیات و روایات دینی کنکور به صورت دست نویس و خلاصه مخصوص دوران جمع بندی کنکور در مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو کرج

جزوه آیات و روایات دینی کنکور

2.8/5 - (5 امتیاز)

جزوه آیات و روایات دینی کنکور را در وبسایت تخصصی مشاوره رشته کنکور آکو جهت دسترسی آسان داوطلبان قرار داده ایم. آیات دینی در کنکور اهمیت بسیار زیادی دارند. همانطور که آنالیز سوالات دین و زندگی کنکور 1400 نشان میدهد، سوالات دین و زندگی تغییرات محسوسی داشته است. به نظر مشاور های کنکور داشتن پی دی اف آیات دینی کنکور شما را از ورق زدن های بیهوده برای پیدا کردن ربط آیات و روایات به یکدیگر بی نیاز میکند.

همچنین جزوه آیات دینی کنکور که در وبسایت آکو قرار گرفته است، مهم ترین آیات را دسته بندی کرده و به صورت دست نویس پیام آیات و ارتباط آنها با یکدیگر ذکر شده است. این جزوه از سردرگمی دانش آموزان در هنگام مطالعه و تورق سریع جلوگیری میکند.

علاوه بر جزوه آیات دینی برای تسلط بر سوالات مفهومی دینی نیاز است بر ابیات و شعر های استفاده شده در کتاب های دینی نیز تسلط داشته باشید. برای دانلود جزوه های جمع بندی کنکور کلیک کنید و برای دانلود جزوه آیات دین و زندگی کنکور با مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو همراه باشید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
دین و زندگی
پایه :
کنکور
رشته:
تجربی، انسانی و ریاضی
مبحث
آیات و روایات
حجم:
حدود 10 مگابایت
طراح جزوات:
نا شناس
قیمت:
رایگان
لینک های دانلود

https://akoedu.ir/wp-content/uploads/2022/06/%D8%A2%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%DB%8C%D9%86%DB%8C.pdf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *